תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 31
    הצטרף בתאריך
    12.11.2007
    מאוד בכיוון.קניתי סוף סוף את הסוני 3 ומעוניין להתפתח בכיוון של קצת יותר מפרו 09
    יש לי קצת בעיה עם השוטרים כמו metal gear אבל מתחיל להתרגל.
    איזה משחקים הייתם ממליצים לגיימר המתחיל - בינוני חוץ מפרו ו nba
    שמעתי שיצא גולדן אקס מישהו שיחק , שמע?
    מה הטעם בכבישים ללא מוצא...?

הצטרף בתאריך
    29.05.2008
    עיר
    ראשון- לציון
    נכתב במקור על ידי zzr1100
    מאוד בכיוון.קניתי סוף סוף את הסוני 3 ומעוניין להתפתח בכיוון של קצת יותר מפרו 09
    יש לי קצת בעיה עם השוטרים כמו metal gear אבל מתחיל להתרגל.
    איזה משחקים הייתם ממליצים לגיימר המתחיל - בינוני חוץ מפרו ו nba
    שמעתי שיצא גולדן אקס מישהו שיחק , שמע?
    דבר ראשון שאני מציא לך זה לקרוא את חוקי הפורום כי זה OT דבר שני לגבי הגולדן אקס אממממ....... אתה באמת גיימר מתחיל חחחח המשחק הוא אחד הגרועים הציון הממוצע שלו בעולם לרגע זה אם אני לא טועה נע בסיביבות ה-45 % אם אתה רוצה משחק כיפי (לא בהכרח משחק מצויין אלה כיפי ) אני משחק עכשיו ב-LORD OF THE RINGS COUNQEST משחק סבבה ויש עוד משחק לא קשה כמו האחרים בז'אנר זה BATTLEFILED אבל הכל תלוי איזה משחקים אתה מעדיף

הצטרף בתאריך
    12.11.2007
    תודה גבר
    OT זה אומר... עבר זמנו? (סליחה על הבורות)
    בשר הטבעות ניתן לשחק שניים ביחד?

הצטרף בתאריך
    21.04.2008
    עיר
    הרצליה
    OT זה OFF TOPIC

שלא כל כך חשוב לפתוח בשבילהם נושא, יש נושא OT ראשי..

אני ממליץ לך מאוד לקנות את RESISTANCE 2 משחק יריות מגוף ראשון פשוט מטורף! אקשן בלי הפסקה

יש גם את UNCHARTED, משחק מאוד טוב זה הרפתקאות יריות כזה..

MGS4 אמרת שיש לך כבר..

גם משחקי CALL OF DUTY מאוד טובים.. (יריות מגוף ראשון)

אם אתה רוצה משחק אימה אז DEAD SPACE הוא מצויין..

אם אתה רוצה משחק עולם פתוח שנחשב אחד המשחקים הטובים אז GTA IV (למרות שאני לא כל כך אהבתי)

אם אתה רוצה משחק קליל, כייפי ובמיוחד עם חברים אז לך על little big planet

בקיצור יש מלא משחקים טובים.. אם אתה רוצה לראות את משחקי הPS3 הטובים של השנה שחברי הפורום בחרו אז לך לפה: http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1210585

הצטרף בתאריך
    29.05.2008
    עיר
    ראשון- לציון
    תודה גבר
    OT זה אומר... עבר זמנו? (סליחה על הבורות)
    בשר הטבעות ניתן לשחק שניים ביחד?
    באונליין אולי אבל לא ניסיתי וOT זה איך להסביר את זה אבל דברים כללים שלא בהכרח חייבים להיות קשורים לPS3 כמו למשל "היום קניתי משחק חדש.... או אהלן אני חדש פה........ נפלתי היום ......" OFF TOPICK אם אני לא טועה

הצטרף בתאריך
    12.07.2007
    דבר ראשון, ברוך הבא! אני שמח שסוף סוף אנשים מתחילים להתעורר פה בארץ
    OT זה Off Topic - זה כמו ספאם, יש לנו דיון במיוחד בשביל זה, שם תוכל לעשות כמה ספאמים שתירצה
    אני ממליץ לך לקרוא את החוקים, שלא יהיו אחר-כך אי נעימות, כי קרה כבר שכמה נעלבו מאוד כשקיבלו הרחקה..

טוב, אני ממליץ לך כמה דברים.
    תתחיל לשחק בדמואים, אבל בז'אנרים שונים, אתה תמצא בPSN Store כפתור שכתוב עליו Downloadeble Games תלחץ ואז יופיעו לך ז'אנרים, תנסה מכל אחד משחק אחד, ואת מה שאהבת הכי תתמקד עליו

כשאתה מרגיש שהתקדמת, תלך לשחק במשחקי ה"פיו פיו" ככה הלא-גיימרים קוראים לזה
    משחקי יריות, לדומגא Call of Duty: World at War או Resistance 2 וואט אבר..

גיימרים מרבים לקצר שמות של משחקים, נגיד COD זה Call of Duty, וR2 זה Resistance 2, פשוט תשאל את מי שכתב אני בטוח שהוא יענה לך

נ.ב. - יש לך משתמש בPSN?
    תוסיף אותי, אני clapperp ותוסיף שאתה מפורום ויגיימס

חוץ מזה - אני יודע שAC שזה Assassin's Creed הוא משחק שעבר את זמנו ממזמן, אבל הוא פשוט יצירת מופת, הטקסטורה, הגראפיקה, הפס קול, הסיפור/העלילה, הכל פשוט מושלם
    (קצת קשה ללמוד איך לשלוט בהתחלה, אבל זה ממש כיף, וזה גם עולם פתוח)
    כבר הזכרתי שכל העלילה מתרחשת בירושלים?
    נערך לאחרונה על ידי MisterFF; 20.01.2009 בשעה 15:09.

הצטרף בתאריך
    12.11.2007
    וואי תודה על העזרה וסליחה על הOT
    איזה כיף שעונים מהר בניגוד לכמה פורומים....

הצטרף בתאריך
    12.11.2007
    משתמש בpsn יהיה לי היום בערב שאגיע ואשתמש במדריך המצויין שבפורום
    אשמח לצרף ושוב תודה לעונים ונראה לי יותר פשוט עכשיו שעונים בפורום ועוזרים

הצטרף בתאריך
    29.01.2008
    אם אין לך ממש ידע במשחקים ולא יצא לך לשחק הרבה בז'אנרים השונים, תתחיל להוריד דמואים מהחנות PSN ופשוט לראות מה מוצא חן בעינייך, בסוף לכל אחד יש את הז'אנר שהוא מתמחה בו ונהנה ממנו במיוחד.
    עם הנצח לא מפחד מדרך ארוכה.

הצטרף בתאריך
    24.09.2007
    גולדן אקס לא נחשב מוצלח במיוחד, לא שיחקתי אישית אבל לא הייתי ממליץ, על סמך ביקורות שקראתי.אתה אומר שאתה לא גיימר אבל מזה שאתה משחק פרו אז אני מניח שאתה מנוסה בתפעול השלט, אז אני יכול להמליץ על כמה משחקים, זה באמת תלוי באיזה סגנון אתה אוהב (הגדרת שאתה לא רוצה Shooters, אז זה פוסל כמה דברים על הסף), קישרתי כל שם משחק לריכוז ביקורות שלו כך שתוכל להתרשם
    Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction - משחק פלטפורמר טוב למדי, קל מספיק למתחילים אבל למתקדמים יש מספיק אתגר.
    Prince of Persia - משחק פלטפורמר/הרפתקאה מרשים מאוד ויזואלית ומאוד נגיש לשחקנים מתחילים כיוון שאי אפשר למות בו.
    Burnout Paradise - משחק מירוצים מרשים, עם סוגים שונים של תחרויות, ממירוצים סטנדרטיים דרך מרדפים ועד תחרות מי עושה הכי הרבה נזקק. אם אתה בקטע של משחקי מירוצים אני ממליץ
    MotorStorm 1/2 - שיחקתי רק בראשון אבל הוא היה מאוד מהנה. גם כאן מדובר במשחק מירוצים אלא שהפעם מדובר במירוצי offroad, אופנועי שטח, טרקטורונים וכד'

בנוסף למשחקים רגילים, על דיסק, יש כמה משחקים להורדה שאפשר לקנות מהחנות המקוונת (האמריקאית, מהאירופאית אי אפשר לקנות כרגע) של סוני, מה שאתה צריך זה כרטיס אשראי בינלאומי (ויזה או ויזה נטענת), וחשבון על המכשיר שלך (PSN Account) שמוגדר לכתובת בארה"ב. יש שם הרבה משחקים נחמדים, אני אמליץ על שניים שלדעתי יתאימו לך
    PAIN - בעיקרון מדובר במשחק בו אתה משגר דמות לעבר מטרות שונות ברחוב על מנת לגרום לכמה שיותר נזק. זה נשמע פשוט (או מוזר) על הנייר אבל זה משהו שצריך להתנסות בו כדי להכיר, וזה ממש נחמד בתור משחק לשבור שגרה מדי פעם
    Super Stardust HD - משחק חלליות בסגנון משחקי רטרו כמו Asteroids או Space Invaders, אתה צריך לשלוט על חללית קטנה ולפוצץ אסטרואידים ואויבים בעולמות ונשקים שונים. קליל ברמות הראשונות ומאתגר במתקדמות
    אגב, את Burnout Paradise אפשר לקנות במלואו מהחנות האמריקאית, ישירות למכשיר, בערך ב-$30

בחנות יש הרבה דמואים (בחינם כמובן) שיאפשרו לך להתנסות בהרבה מהמשחקים שציינתי, אני מקווה שתמצא שם משהו שתאהב

מקווה שעזרתי, וכשאתה מרגיש שאתה מוכן למשחקים קצת יותר "מתקדמים" תחזור ותקבל המלצות

הצטרף בתאריך
    24.09.2007
    וואו, אתם חברה קשים.
    לא ברור לי כל כך למה אתם מגדירים נושם כזה כ'אוף טופיק', אני אמנם לא כל כך פעיל בפורום אבל בפעם האחרונה שבדקתי זה פורום 'Playstation 3', לא 'Playstation 3 לגיימרים'. כולה ביקש המלצות למשחקים למתחילים והתלוננתם שאסור לשאול שאלות כאלו...
    וחצי מההמלצות שנתיתנו פה זה ל-Shooters, שהוא ביקש במפורש שלא יהיו, העיקר שמיהרתם להעביר ביקורת על אוף טופיק אחרי שהגבתם בלי לקרוא את התוכן של השאלה שלו.
    סליחה שפצחתי פה בביקורת, ברור לי שאני חדש בפורום ולא בדיוק יודע מה הולך פה אבל בחייאת, לפני שאתם מגיבים לשאלה פשוטה של בנאדם תשימו לב...

הצטרף בתאריך
    12.11.2007
    נראה לי אני אקנה את ראצ'ט שיחקתי פעם בסוני 2 והיה מדליק (במיוחד הרובוט..)
    יש לי שוטרים מאחי אני פשוט מסתבך איתם קצת ונראה לי שפלטפורמה היא יותר הכיוון שלי כמו זלדה שיש לי WIIב .
    באמת היה נראה לי שזה לא OT מוחלט אבל זה לא משנה העיקר שהתפתח דיון מעניין , קיבלתי תשובות, יש לי סוני חדש והיום אני הולך להתחרע עליו ולהזמין משחקים מPLAY ASIA

הצטרף בתאריך
    24.09.2007
    יש לי סוני חדש והיום אני הולך להתחרע עליו ולהזמין משחקים מPLAY ASIA
    תבדוק אם לא יוצא לך יותר זול להזמין ה-VideoGamesPlus.ca. אני מזמין מהם הרבה והמחירים שלהם טוביםף לפעמים אפילו יותר זול מלקנות בארה"ב (כי הם מוכרים בדולר קנדי)

הצטרף בתאריך
    12.11.2007
    עד שלמדתי להזמין דרך PLAY ASIA לקח קצת זמן אז נראה לי אני אשאר שם (קצת בעייתי לי העניין.....)
    הזמנו פעם קודמת אני ואחי והגיע סבבה

הצטרף בתאריך
    21.04.2008
    עיר
    הרצליה
    נכתב במקור על ידי JohnoBoy
    וואו, אתם חברה קשים.
    לא ברור לי כל כך למה אתם מגדירים נושם כזה כ'אוף טופיק', אני אמנם לא כל כך פעיל בפורום אבל בפעם האחרונה שבדקתי זה פורום 'Playstation 3', לא 'Playstation 3 לגיימרים'. כולה ביקש המלצות למשחקים למתחילים והתלוננתם שאסור לשאול שאלות כאלו...
    וחצי מההמלצות שנתיתנו פה זה ל-Shooters, שהוא ביקש במפורש שלא יהיו, העיקר שמיהרתם להעביר ביקורת על אוף טופיק אחרי שהגבתם בלי לקרוא את התוכן של השאלה שלו.
    סליחה שפצחתי פה בביקורת, ברור לי שאני חדש בפורום ולא בדיוק יודע מה הולך פה אבל בחייאת, לפני שאתם מגיבים לשאלה פשוטה של בנאדם תשימו לב...
    הוא לא אמר שהוא לא רוצה שוטרס הוא אמר שקשה לו להתרגל..

בכל מקרה, לא אמרנו לו "תשים בOT!" נתנו לו תשובה מפורטת של כל מיני משחקים טובים
    על הPS, והערנו לו שזה יותר מתאים לOT ..
    נערך לאחרונה על ידי golgolon; 20.01.2009 בשעה 16:43.

הצטרף בתאריך
    12.11.2007
    GOLGOLON למה אתה כועס?
    אווירה עוינת לא תורמת.... סתם
    בכל מקרה תודה על התשובות ונקווה שיום אחד אני יוכל גם לעזור בתשובות לאחרים!

הצטרף בתאריך
    21.04.2008
    עיר
    הרצליה
    GOLGOLON למה אתה כועס?
    אווירה עוינת לא תורמת.... סתם
    בכל מקרה תודה על התשובות ונקווה שיום אחד אני יוכל גם לעזור בתשובות לאחרים!
    אני כועס? מה פתאום..

אולי זה סתם נראה כך בתגובה שכתבתי

אין לי מה להיות כועס על זה .. אני לא מנהל שכל כך רוצה שיהיה סדר בפורום..

הוספתי סמיילים שיראה יותר נעים (=
    נערך לאחרונה על ידי golgolon; 20.01.2009 בשעה 16:44.

הצטרף בתאריך
    12.07.2007
    נכתב במקור על ידי JohnoBoy
    וואו, אתם חברה קשים.
    את האמת אתה צודק.
    אבל אם כל אחד חדש יבוא לפה, פשוט יפתחו לנו 20 דיונים שונים על שחקנים חדשים, ומפה מתגלגל לי הרעיון לפתוח דיון גיימרים מתחילים
    (אני לא מנהל, אז אל תסתכלו עליי )

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    תקשיב לדעתי כדאי לך להתחיל לשחק בPS3 בPRINCE OF PERSIA,המשחק מעולה וכיפי והוא במיוחד נוצר לשחקני קאז'ואל כי הוא לא מאתגר במיוחד הוא באמת יכול לגרום לך להמון הנאה כי אין בו אתגר כמו בMGS4 למשל אז הייתי ממליץ לך עליו

הצטרף בתאריך
    26.04.2008
    BATTLEFIELD יכול להיות אחלה משחק, משחק FPS קליל, שאי אפשר למות אבל הוא מספיק מאתגר.

METAL GEAR הוא משחק בעייתי, עדיף SPLINTER CELL

גם UNCHARTED בסדר

הרשמה