תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 22
    הצטרף בתאריך
    11.05.2008
    עיר
    אשדוד
    טוב שלום לכולם אני רוצה להגיד לכם מה אני חושב ולדעתי אני לא היחיד שחושב כך.
    דבר ראשון למה העפתם את בן EUFORIA אםאין לכן את הכלים לארגן טורניר?
    אבל עזבו את זה
    וויגימס אתם הקהילה היחידה בארץ המארגנת טורנירים לאנים לאדרים וכו...[נכון לעכשיו]אז איך אתם מרשים לעצמכם לקבוע 3 מועדים,שבסוף באף אחד לא התחלתם...סבבה במועד הראשון יש לכם תירוץ טוב...[PCGAMES]המועד השני גם גם בסדר[גל]אבל אתמול שאמרת כבר במאה אחוז שהכל יתחיל בצפוי ובנוסף ביום שלישי או רביעי לא זוכר אמרתם שתפרסמו את הסולם ואת הליגה ויהיה אפשר להזמין..
    שזה גרם לחרישות פשוט לחרישות[לא כולם אבל הרוב]של כלאנים שרוצים להצליח הפעם ושבוא בתקוות שזהו מתחילים!!
    בקיצור מכל עניין הלאדר אתם אשמים קבעתם 3 מועדים ולא עמדתם בהם שעל זה מגיע פיצוי לדעתי[כמוכן אתם לא חייבים לנו כלום]
    ועכשיו נושא אחר
    בנושא הבאנים מבאסטד על קבצי PF שלדעתי זה BULLSHIT אחד גדול.תגידו לי עכשיו כמה אנשים שמשחקים בקלאבים הם גם עוקבים אחר עידכונים בפורום!?לדעתי לא הרבה ועכשיו למה זה קשור >
    שמורידים את הבאסטד יש שם מן תקנון\חוקים ולא לא רשום שם שוב מילה על זה שמקבלים באן באסטד על קבצי PF רשום שם שאסור להשתמש בצ'יטים בשרתי באסטד בלבד!!
    ואתם עידכנתם את "החוק החדש" על קבצי PF רק בפורום כלומר איך שחקנים אחרים שלא עוקבים בפורום צריכים לדעת?לא שאני אומר שצ'יטים זה טוב ושכולם צריכים להשתמש בצ'יטים אבל עדיין יש שחקנים ורוצים לבדוק רקורדים וכו...
    לסיכום בעניין הPF לדעתי לא צריך להביא הרחקה או משו כזה אבל אני בוויגימס כלום וזה קהילה שלכם אז אתם קובעים אבלל[email protected][email protected][email protected][email protected]אם כבר תתנו הרחקה ל3 חודשים או משו כזה!!:|לא לשנה
    עוד משו:VACT תגידו מה אתם עושים בשביל הקהילה?פתחתם תת פורום "לוחמה בצ'יטרים"תגידו כמה פעמים אתם נכנסים לשם?לדעתי 0 הייתם מביאים את התפקיד ל-MOLAK היינו תופסים 20 צ'יטרים ביום
    הבאתם אימייל שלדעתי בממוצע שולחים לכם ביום כ-10 20 מיילים על בדיקת צ'יטרים וכו.. שזה מספר סביר,נכנסתם למירק ששם אתם בכלל לא עונים!מאז החידוש של הבאסטד תפסו כ-10 צ'יטרים ולא אלה בתפרסו לפני 3 ימים אלה אחרים ולא הביאו להם לא באן ולא נעליים!
    ולסיכום הדבר שהכי מרגיז אותי זה הבאן ונט מבחינתי זה לגיטיתי שתביא באן על שימוש בונט אבל רק מהקלאבים למה גם משרתי הטורנירים?
    בקיצור חפרתי יאלה ביי כולם
    בבקשה לא לנעול NANG יש פה גם כמה דברים שלא קשורים ללאדר[כי ראיתי שנעלת למישו נושא על הלאדר]שאני רוצה לראות את תגובתם בנושא
    נערך לאחרונה על ידי EGOR*; 19.01.2009 בשעה 09:07.
    Mes que un club
    No Matter What Barcelone Stays In My Blood
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.08.2007
    חפרתה משו אש.
    אבל כן,אמרת נכון לגבי הPF.
    Prefech לא כולם מכירים,ואני בטוח שיש המון שמשתמשים בציטים בשביל לבדוק רקורדים או אחים קטנים שאוהבים ציטים .
    גם לא כתוב בתקנון שם שאסור להשתמש בציטים מחוץ.
    גם אתם לא מאורגנים.
    גם בן אפוריה סקסי.
    גם VACT לא פעיל במירק בשיט! "יענו לכם בין טווח של שניה ל 12 שעות" סליחה על המילה "בולשיט"! שלחתי בכוונה הודעה בבוקר באיזה 7 לא קיבלתי תשובה עד עכשיו. שלא תגידו לי "לא הייתה מחובר" הייתי ONLINE לא הייתי על המחשב בכלל הייתי בבצפר.
    קיצר,VGAMES מרשים לעצמם להיות בפאנאן כי הם הקהילה היחידה שמשקיעה בארץ ואני מקווה שעוד קהילות יחזרו ויתנו "fight"
    GAMER ESGAMES ...

"but , I heard that that guy's AWESOME"

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.01.2009
    עיר
    LOD
    מסכים איתך מילה במילה
    ועל הקטע של הונט ממש מצחיק אותי
    שתחררו קצת כאילו איזה שחקני פרו משחקים בקלאבים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2007
    לפי דעתי וויגימס צודקים בנושא של הצ'יטים וכל מי שיש או היה לו צ'יטים על המחשב צריך להרחיק אותו.. ובנוגע ללאדר תיראה את האשכול הזה ואת תגובת המנהל.. : http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1211482
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.06.2007
    אני אענה לך דבר דבר בשמחה.

1. אני לא חושב שהדעה שלכם אמורה להשפיע על ההחלטה להוציא את בן מהצוות, אתם לא אלה שלוקחים כאן את ההחלטות.

2. לאדר, החלטנו לעשות משהו שונה, אנחנו במגמה להפציץ פה בליגות מקצועיות, אז כמו שננג אמר תמתינו בסבלנות היום תצא הודעה רשמית לגבי מה שהולך להיות פה.

3. BUSTED - אנחנו רוצים למזער כל אפשרות שלמישהו יהיו צ'יטים על המחשב וזה לא משנה אם זה בפעילויות שלנו או של חברה מתחרה אחרת.

4. VACT - הצוות מאוד פעיל בגלל שאתם לא מנהלים אתם לא רואים מה הולך שם.
    הקהילה שולחת כמה עשרות מיילים ביום ואני יכול להבטיח לך שכולם נבדקים.
    נכון, יש כאלה שנבדקו והם נקיים לכן צוות VACT לא ענה.
    לגבי המירק, לפי מה שאני יודע אותו אדם מצוות VACT פעיל מאוד במירק ובמידה ואני טועה אתה מוזמן להגיב לי לכך במייל שאציין תכף למטה.

5. וונט, אנחנו לא מעוניינים ששחקנים שמשחקים בקלאבים יהיו עם וונט, לא כיף לשחק ככה וזה פשוט מגעיל.
    לכן, מנהל הקלאבים שלנו החליט שכל מי שיש לו ברשימת התהליכים בזמן המשחק וונט פתוח יקבל באן.
    שחקן שעובר על החוקים הברורים שהצבנו צריך להיות מורחק מכל הקהילה ולא רק מהקלאבים.
    אחרת כל מי שמשחק רק מדי פעם בקלאבים יעשה מה שבראש שלו ויכנס להרוס לכולם את הכיף, יקבל באן ולא יכנס בכל מקרה.

6. דיונים משו"ב, במידה ויש לך הערה מסויימת לגבי הצוות, או שאתה רוצה שיש מישהו בצוות שלא עונה לך באופן רציף והינך צריך אותו באופן מיידי, שלח אליי מייל ואטפל בבעייתך.
    כמו כן, אותו חבר צוות יקבל נזיפה אך לא כל תלונה שלכם תתקבל ללא הוכחות לדבר.
    אני לא אהיה ילד קטן שהתחיל לחפש אחרייכם, יש לכם משהו? אתם רוצים להגיד ? להתלונן, תשלחו מייל ותקבלו תשובה, אין צורך לפתוח דיון בשביל זה.

[email protected] .

שבוע טוב!
    נערך לאחרונה על ידי NaNg; 19.01.2009 בשעה 12:38.
    תהא.נשמתורורהצרורחיים

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.04.2008
    עיר
    not rly
    תודה רבה לפחות שהתייחסתם לנושא ... אני לא מבין את הבעיה לעדכן את השחקנים ,
    במה שקורה בקהילה סה"כ תגובה קטנה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.06.2007
    אין סיבה שלא נעדכן.
    אתמול לא קיבלתם תשובה מכיוון שהייתה לנו פגישה במשרדים לגבי הטורנירים וחזרנו מאוד מאוחר.
    אנחנו לא בורחים לשום מקום! אנחנו נבנה פה לאט לאט טורנירים מקצועיים שיובילו את הקהילה לגדולות.
    תהא.נשמתורורהצרורחיים

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.05.2007
    עיר
    תלמי יחיאל
    מסכים איתך אח שלנו !

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.04.2007
    עיר
    Hiafa
    lo maskim,vGames lo hayavim le af ehad shum davar.. ze she hem bemet osim mashu ze yafe meod ve ze
    ve legabey PF files ve ze,lo nira li she le mishu zarih liot et ze al ha mahshev... cheat ze asur nekuda.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.06.2007
    נכתב במקור על ידי !it's Prime Time
    lo maskim,vGames lo hayavim le af ehad shum davar.. ze she hem bemet osim mashu ze yafe meod ve ze
    ve legabey PF files ve ze,lo nira li she le mishu zarih liot et ze al ha mahshev... cheat ze asur nekuda.
    לי אין תיקיה כזאת במחשב בכלל :ם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.04.2008
    עיר
    not rly
    ד"א Niqusem ,אני מאוד מקווה ומצפה שהפעם כמו בתקופת הלאדר הראשון שה-HLTV יעבוד ,ויעבוד נורמלי בלי בעיות.
    זה חייב להיות בלאדרים - כמובן הרצון שלכם להביא את הקהילה להיות כמה שיותר ב-PRO ,אני מקווה שכך .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2008
    עיר
    קריות
    תקשיב אחי הבאן בוונט הזה לא צריך להיות !!! אנשים רוצה להתקדם לשחק עם הקבוצה שלהם בלי שום קשר לקלאבים שאתה ניכנס 2 דקות להתחמם ואתה עם וונט תיכחו את זה בחשבון !
    תביאו באנים בקלאבים אבל לא בשרתים !
    יום טוב ! zxr אתה צודק בכמה דברים !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.11.2008
    צודק ב 100% (לגבי הטורנירים)

בקשר לPF
    מגיעה למישהישתמש עם צ'יטים לקבל באן!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.07.2008
    חח גם אותי מצחיק הדבר הזה של הונט

הייתה תמונה שהייתי בונט לפני שנה הביאו לי באן ל שבוע
    אחרי זה עשו סריקה על המחשב מצאו ונט [אמרתי לאדמין ב מירק לפני הסריקה שאני מישתמש בו רק ל גטרים ואני לא מיתכוון למחוק ולהתקין אותו שוב]אז הם עשו סריקה מצאו אצלי ונט
    הביאו לי באן ל חודשיים אין לי פשוט כוח להיתווכח כבר אבל זה לא דבר חכם מה שהם עושים אם הסריקה על המחשב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.10.2008
    עיר
    ר"ג
    באמת מי כבר ישמע כמה עבודה זה שאתם רק דוחים ודוחים

הקלאנים כבר מתי לשחק מלפני שבועיים וכל יום שעובר בלי מידע כלשהו זה יותר מעצבן

כמה כבר אפשר לחכות?!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.08.2008
    עיר
    מקום נפלא וקסום :)
    נכתב במקור על ידי zxw0w
    פתחתם תת פורום "לוחמה בצ'יטרים"תגידו כמה פעמים אתם נכנסים לשם?לדעתי 0 הייתם מביאים את התפקיד ל-MOLAK היינו תופסים 20 צ'יטרים ביום
    LOL!!
    shimshon
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.03.2007
    עיר
    רמת גן
    אם אתה לא מצליח לעמוד בחוקים של הקלאבים,
    למה שתצליח לעמוד בחוקים של הטורנירים?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.07.2007
    dmama ba eshkol
    [19:56:19] <wise|eidolon> miata?
    [19:58:27] <romika> leh tashmia shirim russim
    [19:58:30] <romika> shel shotey vodka
    [19:58:37] <romika> bot mizdyen
    [19:59:07] <wise|eidolon> ROFL

FC Barcelona
    Glory gives herself only to those who have
    .always dreamed of her
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.12.2008
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי Madreams
    לפי דעתי וויגימס צודקים בנושא של הצ'יטים וכל מי שיש או היה לו צ'יטים על המחשב צריך להרחיק אותו.. ובנוגע ללאדר תיראה את האשכול הזה ואת תגובת המנהל.. : http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1211482
    צודקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקקק
    בברכה, קובי.

יצירת קשר: [email protected]

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.04.2007
    עיר
    Hiafa
    נכתב במקור על ידי eidolon
    dmama ba eshkol
    bevaksha sheket
    שתף ב-Google+