תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    עיר
    נתניה
    יש לי בעיה בFALLOUT 3 אני לא שומע כמעט כלום בעיקרון אני שומע את הרעש של ההליכה ושאנשים מדברים אחד עם השני אבל שאני רוצה לדבר איתם אז אני לא שומע כלום גם רדיו ומוזיקת רקע אני לא שומע מה אני עושה ניסיתי להתקין מחדש ולהוריד פאץ וזה לא עזרה בבקשה תעזרו לי

הצטרף בתאריך
    04.12.2007
    נכתב במקור על ידי ITAYBRON
    יש לי בעיה בFALLOUT 3 אני לא שומע כמעט כלום בעיקרון אני שומע את הרעש של ההליכה ושאנשים מדברים אחד עם השני אבל שאני רוצה לדבר איתם אז אני לא שומע כלום גם רדיו ומוזיקת רקע אני לא שומע מה אני עושה ניסיתי להתקין מחדש ולהוריד פאץ וזה לא עזרה בבקשה תעזרו לי
    בדקת באופציות של המשחק?
    כי אם אתה שומע רק דברים מסוימים אני מפקפק אם זה קשור לרמקולים או אוזניות.

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    עיר
    נתניה
    כן זה הכול על הכי גבוה

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    עיר
    נתניה
    מישהו יכול לעזור?

הצטרף בתאריך
    14.01.2008
    עיר
    קיבוץ (!) גבעת חיים מאוחד
    הכי פשוט

- פנה לפורום תמיכה של המשחק, חפש בגוגל...
    1... 2... 3...
    HEADSHOT
    אתיאיזם - כי חיים רק פעם אחת. ובכל מקרה, ברוך אשם!

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    עיר
    נתניה
    אוף נראה לי אני נפדקתי

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    עיר
    נתניה
    בדקתי קצת מצאתי עוד מישהו עם אותה בעיה
    This just suddenly started happening to me, I can't hear certain sounds in game. I can hear the npc's talking to each other as long as I'm turned a certain way, but when I speak to other characters directly, their lips move but no sounds come out. I can still read the text, but it takes quite a bit away from gameplay. I also can't hear certain enviroment sounds either, like machinery running, but others I can, depending on which way my character is facing. It's like my character has gone deaf in one ear. I've tried uninstalling and reinstalling the game, and checked all my volume levels, which are maxed out. (Except for music, which is off, but I tried turning it on also to see if it would make a difference. It didn't.) Any help would be greatly appreciated

הם אמרו לו להוריד משהו קודקס בבקשה תעזרו לי

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    אני מניח שאתה צריך לעדכן אולי כרטיס קול.

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    עיר
    נתניה
    תודה לאלוהים הבעיה נפטרה בדקתי בגוגל מסתבר שמחשב שלי היה בהגדרה של 5.1 SPEKER אז שניתי לסטראיו וזה פתר את הבעיה

אפשר לנעול

הרשמה