תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  13.08.2007
  הודעות
  934
  קבלתי מQORE אז למי שמצפה לדמו ורוצה SNEAK PEAK... :

  הדמו של FEAR 2 הוא די נחמד, אבל לא יותר מזה. כיף להילחם נגד אויבים רגילים, בעיקר בגלל הAI שלהם, והדרך בה הם מתנהגים (הפיזיקה) וכול הדם שיוצא כשיורים בהם. זה פשוט כיף להרוג אותם, בעיקר במצב הסלו מוד שהופך את המשחק לעוד יותר מגניב.

  יצורים אין בדמו, אבל יש סוג של "רוחות", ואלו הקטעים שלא אהבתי, בלי קשר לזה שאני לא ממש הבנתי איך להילחם ב"רוחות" (ועד כמה שכן הבנתי, כדור אחד וזה נעלם לתמיד, אבל אפשר פשוט לעבור אותם וזהו אם בא לכם), הקטעים האלו הם כאילו ה"מפחידים" והם פשוט עמוסים באפקטים מיותרים, כול כך הרבה שכול המסך פשוט ניהיה מבלבל, וגם לא מפחיד.

  הקטע עם החליפה היה מאוד נחמד, די אהבתי, אבל הוא לא היה כיף כמו שחשבתי שהוא יהיה בעיקר כי זה פשוט לא מרגיש מספק או מיוחד באופן שמעצים את החוויה איתו יותר מאשר לחימה נגד אנשים\ ה"רוחות" או משזה לא יהיה.

  מבחינה של נשקים, הדמו מראה רק את ה"רגילים" (שאטגאן, סנייפר, לא משו מיוחד). הוא כן מביא סוג של משו שיורה קטן שנראת כמו משו מחשמל, אבל אין שום אויב אחרי הנקודה בה אתה משיג אותה לנסות את הקרן עליו (מבחינה עיצובית זה נראה די מוזר אגב). הגרניידס הם פסדר, למרות שלא הבנתי בשיט מה ההבדל בין כול 4 הסוגים, מלבד הצבע אולי.

  מבחינה גרפית המשחק נראה די טוב. טכנית אפקטי האור והצל די טובים, אבל אין שום דבר באמת מיוחד. מבחינה עיצובית אהבתי את קטעי האימה שהדמות סוג-של עוברת לעולם אחר (הזיות או משו? לא הבנתי ממש), אבל שאר המשחק לא ממש מקורי. הבעיה העיקרית היא ירידת פריימים (FPS), וזה קורה הרבה, ובמידה די רבה, כך שזה די מעצבן לפעמים ומוגזם. מבחינה של סאונד, ת'אמת, לא משו מיוחד, כמו כול משחק אימה אני מניח, יש כמה דברים שאולי ירעידו אותכם טיפה או יקפיצו אבל שום דבר מיוחד.

  מבחינה בכלל של פחד, הדמו לא עשה לדעתי עבודה ממש טובה ~ אני אישית מפחד בקלות, אבל זה פשוט לא הלך בדמו, כנראה בגלל שפשוט רוב הזמן לא הבנתי מה לעזזאל הולך בכלל? לא שחקתי בראשון, אולי זו הבעיה, אבל באמת שכמעט שום דבר שם לא מוסבר וקשה להבין מה באמת הולך (עם כול האפקטים וההזיות המוזרות).


  הבעיה העיקרית אבל, יותר מהFPS, זה הממשק. הוא פשוט לא מוסבר, וקשה באמת להבין די הרבה דברים, לקח לי זמן רב מידי להבין באמת את הHUD (די מבלבל, להפתעתי), ואת הHUD שלך כשאתה ברובוט, עדיין לא הצלחתי להבין. "תהליך" החלפת הנשקים, וכן, תהליך (מדובר במשו ארוך למדי) הוא מאוד מוזר, הייתי מנסה להסביר, אבל זה פשוט מוזר הדרך שבה החלפת הנשקים עובדת וגם לא ממש הגיוני, פשוט מסובך ולא מוסבר כמו הרבה דברים. חוץ מהמקשים המשחק לא ממש יעזור לכם בלהבין הכול.

  ס"כ ציפיתי ליותר, אבל לא שחקתי בראשון, אז אני לא יודע באמת איך הוא ביחס לראשון. מה שכן, די נהנתי ברמה הכללית. ד"א, רק כדי להדגיש עד כמה מוזרים כול האפקטים שהעמיסו בקטעי ה"אימה", רק בפעם השניה ששחקתי בדמו אשכרה שמתי לב לכול הגופות שיש על התיקרה או בצדדים (שמהן יוצאות הרוחות), למרות כול הדם בפעם הראשונה פשוט לא שמתי לב לגופות האלו (ואני די בטוח שהם רצו שהשחקן ישים לב אליהן).

  זה כול מה שיש לי להגיד על הדמו [=

  ובקשר לעלילה, ת'אמת, לא ממש ראיתי קטעים שמעבירים את העלילה בדמו מלבד כמה דיבורים בקשר (כמה משפטים לא משו מיוחד לדעתי), התקדמות בעלילה לא הייתה לפחות בקטע של הדמו.

  "Will you share with me the gift of the godess?"

  PSN: Zomgnome

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  15.12.2007
  הודעות
  1,050
  כפרע עליך תן לי שייר. ם:

 3. #3
  הצטרף בתאריך
  20.10.2007
  הודעות
  222
  הנה כמה תמונות
  [IMG]file:///C:/Users/max/AppData/Local/Temp/moz-screenshot.jpg[/IMG][IMG]file:///C:/Users/max/AppData/Local/Temp/moz-screenshot-1.jpg[/IMG][IMG]file:///C:/Users/max/AppData/Local/Temp/moz-screenshot-2.jpg[/IMG][IMG]file:///C:/Users/max/AppData/Local/Temp/moz-screenshot-3.jpg[/IMG]

 4. #4
  הצטרף בתאריך
  29.05.2008
  עיר
  ראשון- לציון
  הודעות
  498
  נכתב במקור על ידי xlier
  הנה כמה תמונות
  [IMG]file:///C:/Users/max/AppData/Local/Temp/moz-screenshot.jpg[/IMG][IMG]file:///C:/Users/max/AppData/Local/Temp/moz-screenshot-1.jpg[/IMG][IMG]file:///C:/Users/max/AppData/Local/Temp/moz-screenshot-2.jpg[/IMG][IMG]file:///C:/Users/max/AppData/Local/Temp/moz-screenshot-3.jpg[/IMG]
  תמונות של מה הדמו? כי מהמשחק ראינו כבר ואני רואה רק תמונה אחת

 5. #5
  הצטרף בתאריך
  01.08.2008
  הודעות
  365
  הרבה דברים לא ברורים לך כי לא שיחקתי במשחק הקודם
  אני דווקה אהבתי את הראשון נחכה לדמו ונראה אם גם השני שווה קנייה
  Playing: TF2 , COD MW2 , BF BC 2 | PSN: elixvx
  כסף באינטרנט 6. #6
  הצטרף בתאריך
  21.11.2006
  הודעות
  12,174
  נשמע קצת מאכזב מהרשמים שלך. אני לפחות ציפיתי להרבה מהמשחק.
  יכול להיות שהוא לא אינטואיטיבי כי זה דמו (גם זה של DEAD SPACE היה קצת לא ברור), אבל אם הוא לא מפחיד זו כבר בעיה...
  נערך לאחרונה על ידי Mur'gul; 22.01.2009 בשעה 17:58.
  Keep it clean

הרשמה