תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    13.08.2007
    קבלתי מQORE אז למי שמצפה לדמו ורוצה SNEAK PEAK... :

הדמו של FEAR 2 הוא די נחמד, אבל לא יותר מזה. כיף להילחם נגד אויבים רגילים, בעיקר בגלל הAI שלהם, והדרך בה הם מתנהגים (הפיזיקה) וכול הדם שיוצא כשיורים בהם. זה פשוט כיף להרוג אותם, בעיקר במצב הסלו מוד שהופך את המשחק לעוד יותר מגניב.

יצורים אין בדמו, אבל יש סוג של "רוחות", ואלו הקטעים שלא אהבתי, בלי קשר לזה שאני לא ממש הבנתי איך להילחם ב"רוחות" (ועד כמה שכן הבנתי, כדור אחד וזה נעלם לתמיד, אבל אפשר פשוט לעבור אותם וזהו אם בא לכם), הקטעים האלו הם כאילו ה"מפחידים" והם פשוט עמוסים באפקטים מיותרים, כול כך הרבה שכול המסך פשוט ניהיה מבלבל, וגם לא מפחיד.

הקטע עם החליפה היה מאוד נחמד, די אהבתי, אבל הוא לא היה כיף כמו שחשבתי שהוא יהיה בעיקר כי זה פשוט לא מרגיש מספק או מיוחד באופן שמעצים את החוויה איתו יותר מאשר לחימה נגד אנשים\ ה"רוחות" או משזה לא יהיה.

מבחינה של נשקים, הדמו מראה רק את ה"רגילים" (שאטגאן, סנייפר, לא משו מיוחד). הוא כן מביא סוג של משו שיורה קטן שנראת כמו משו מחשמל, אבל אין שום אויב אחרי הנקודה בה אתה משיג אותה לנסות את הקרן עליו (מבחינה עיצובית זה נראה די מוזר אגב). הגרניידס הם פסדר, למרות שלא הבנתי בשיט מה ההבדל בין כול 4 הסוגים, מלבד הצבע אולי.

מבחינה גרפית המשחק נראה די טוב. טכנית אפקטי האור והצל די טובים, אבל אין שום דבר באמת מיוחד. מבחינה עיצובית אהבתי את קטעי האימה שהדמות סוג-של עוברת לעולם אחר (הזיות או משו? לא הבנתי ממש), אבל שאר המשחק לא ממש מקורי. הבעיה העיקרית היא ירידת פריימים (FPS), וזה קורה הרבה, ובמידה די רבה, כך שזה די מעצבן לפעמים ומוגזם. מבחינה של סאונד, ת'אמת, לא משו מיוחד, כמו כול משחק אימה אני מניח, יש כמה דברים שאולי ירעידו אותכם טיפה או יקפיצו אבל שום דבר מיוחד.

מבחינה בכלל של פחד, הדמו לא עשה לדעתי עבודה ממש טובה ~ אני אישית מפחד בקלות, אבל זה פשוט לא הלך בדמו, כנראה בגלל שפשוט רוב הזמן לא הבנתי מה לעזזאל הולך בכלל? לא שחקתי בראשון, אולי זו הבעיה, אבל באמת שכמעט שום דבר שם לא מוסבר וקשה להבין מה באמת הולך (עם כול האפקטים וההזיות המוזרות).

הבעיה העיקרית אבל, יותר מהFPS, זה הממשק. הוא פשוט לא מוסבר, וקשה באמת להבין די הרבה דברים, לקח לי זמן רב מידי להבין באמת את הHUD (די מבלבל, להפתעתי), ואת הHUD שלך כשאתה ברובוט, עדיין לא הצלחתי להבין. "תהליך" החלפת הנשקים, וכן, תהליך (מדובר במשו ארוך למדי) הוא מאוד מוזר, הייתי מנסה להסביר, אבל זה פשוט מוזר הדרך שבה החלפת הנשקים עובדת וגם לא ממש הגיוני, פשוט מסובך ולא מוסבר כמו הרבה דברים. חוץ מהמקשים המשחק לא ממש יעזור לכם בלהבין הכול.

ס"כ ציפיתי ליותר, אבל לא שחקתי בראשון, אז אני לא יודע באמת איך הוא ביחס לראשון. מה שכן, די נהנתי ברמה הכללית. ד"א, רק כדי להדגיש עד כמה מוזרים כול האפקטים שהעמיסו בקטעי ה"אימה", רק בפעם השניה ששחקתי בדמו אשכרה שמתי לב לכול הגופות שיש על התיקרה או בצדדים (שמהן יוצאות הרוחות), למרות כול הדם בפעם הראשונה פשוט לא שמתי לב לגופות האלו (ואני די בטוח שהם רצו שהשחקן ישים לב אליהן).

זה כול מה שיש לי להגיד על הדמו [=

ובקשר לעלילה, ת'אמת, לא ממש ראיתי קטעים שמעבירים את העלילה בדמו מלבד כמה דיבורים בקשר (כמה משפטים לא משו מיוחד לדעתי), התקדמות בעלילה לא הייתה לפחות בקטע של הדמו.

"Will you share with me the gift of the godess?"

PSN: Zomgnome

הצטרף בתאריך
    15.12.2007
    כפרע עליך תן לי שייר. ם:

הצטרף בתאריך
    20.10.2007
    הנה כמה תמונות
    [IMG]file:///C:/Users/max/AppData/Local/Temp/moz-screenshot.jpg[/IMG][IMG]file:///C:/Users/max/AppData/Local/Temp/moz-screenshot-1.jpg[/IMG][IMG]file:///C:/Users/max/AppData/Local/Temp/moz-screenshot-2.jpg[/IMG][IMG]file:///C:/Users/max/AppData/Local/Temp/moz-screenshot-3.jpg[/IMG]

הצטרף בתאריך
    29.05.2008
    עיר
    ראשון- לציון
    נכתב במקור על ידי xlier
    הנה כמה תמונות
    [IMG]file:///C:/Users/max/AppData/Local/Temp/moz-screenshot.jpg[/IMG][IMG]file:///C:/Users/max/AppData/Local/Temp/moz-screenshot-1.jpg[/IMG][IMG]file:///C:/Users/max/AppData/Local/Temp/moz-screenshot-2.jpg[/IMG][IMG]file:///C:/Users/max/AppData/Local/Temp/moz-screenshot-3.jpg[/IMG]
    תמונות של מה הדמו? כי מהמשחק ראינו כבר ואני רואה רק תמונה אחת

הצטרף בתאריך
    01.08.2008
    הרבה דברים לא ברורים לך כי לא שיחקתי במשחק הקודם
    אני דווקה אהבתי את הראשון נחכה לדמו ונראה אם גם השני שווה קנייה
    Playing: TF2 , COD MW2 , BF BC 2 | PSN: elixvx
    כסף באינטרנט

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נשמע קצת מאכזב מהרשמים שלך. אני לפחות ציפיתי להרבה מהמשחק.
    יכול להיות שהוא לא אינטואיטיבי כי זה דמו (גם זה של DEAD SPACE היה קצת לא ברור), אבל אם הוא לא מפחיד זו כבר בעיה...
    נערך לאחרונה על ידי Mur'gul; 22.01.2009 בשעה 16:58.
    Keep it clean

הרשמה