תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 31
    הצטרף בתאריך
    03.02.2008
    רציתי לדעת את דעתכם לגבי הסינגל פלייר(CO-OP) המוצלח ביותר ששיחקתם בSHOOTERS ממבט ראשון.

כמובן שרמה של שוטר כמו כל משחק נבחנת בהרבה מדדים כגון: משחקיות, גרפיקה, AI, איכות הCO-OP וכמובן עלילה.

בתור אחד שהיה גיימר על הPC לשעבר בקושי שיחקתי בשוטרים, רק שעברתי אבסלוטית לקונסולה והשקעתי בקניית כותרים גדולים אז נחשפתי למשחקים שיצאו רק בכמה שנים האחרונות.

הבחירה די קשה אבל יש לי שלושה משחקים בולטים.

Bioshock - משחק שיצא מהגבולות של השוטר הקלאסי והביא משהו חדש שפשוט ריתק אותי

GOW 1\2 - גירז הראשון גם הביא משהו שלא ראיתי בעבר והביא שיטת לחימה חדשה למשחקים בסגנון וכמובן שבגירס 2 הם לקחו את זה לשלב הבא. הבעיה היחידה לטעמי שהסגנון של הלחימה הוא די חוזר על עצמו ויכול לשעמם ממש מהר ואין ספק שבגירס 2 הבעיה קצת נפתרה בעזרת נשקים
    חדשים ומצבי לחימה חדשים (ריבר ובומארק).

COD 4 - אין מה להרחיב במילים, פשוט קמפיין אדיר שהדהים אותי בכל האספקטים שציינתי (מלבד הקו אופ שמאוד מאוד חסר).

*אני רק אציין בכוכבית את היילו 2 שתמיד יש לו פינה חמה בלב שלי ואני תמיד אוכל לשחק את הקמפיין שלו שוב. ואת HL2 שהוא ללא ספק משחק אדיר אבל מהשלושה למעלה אני יותר נהנתי.
    ואת ME שהוא לא בדיוק FPS אז זה פתר אותי מבעיה של איפה אני דוחף אותו.

זו כמובן הדעה שלי בלבד אז בלי צעקות.

מה השלושה שלכם?

הצטרף בתאריך
    11.10.2007
    איך גירס הוא FPS בדיוק?...

ואני בוחר בCOD 4, למרות שהוא קצר הוא מדהים לדעתי.

הצטרף בתאריך
    03.02.2008
    כן יצאתי "קצת" טמבל, תחליקו לי על זה ובלי שEPIC ידעו ולצורך הדיון GOW הוא FPS מעכשיו

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    Bioshock ללא שום צל של ספק...

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    עיר
    פתח תקווה
    מההיתרשמות שלי מBIOSHOCK הדמו אני חושב שהוא הכי טוב. אבל עד שלא שיחקתי בו אני אומר COD WAW.

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    רועי, אתה לא מבין מה אתה מפסיד שלא שיחקת ביושוק.
    פשוט חובה!

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    Resistance 2. גם ביושוק מדהים והיילו וכו...

הצטרף בתאריך
    01.08.2007
    עיר
    תל אביב
    אין בכלל התלבטות: COD4

המשימה עם הצלף היא אחת המשימות הכי טובות ששיחקתי בהם.
    15.5.10

משרד החינוך קבע: החל ממחר ילמדו בשיעורי היסטוריה על הנצחון האחרון של מכבי בדרבי

או R2 או COD4, אני עדיין בדילמה...

נראה לי שאני בוחר בR2 רק בגלל הקטעים המדהימים לקראת סוף השלב בשיקאגו.

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    ביושוק שיעמם אותי.
    אני גם מסכים בנוגע לCOD4. הוא היה קצר אבל אינטנסיבי וחדשני.
    גם הקמפיין של קרייסיס מגיע קרוב אבל לא לגמרי שם.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אבל למה אתה מזכיר קואופ, כשרק לגירס יש מהרשימה שלך?

הצטרף בתאריך
    03.06.2008
    אני הכי אהבתי את COD4 למרות ששיחקתי בו רק במחשב..

הצטרף בתאריך
    13.10.2007
    גירס - אף פעם לא הבנתי ממה מתלהבים: עלילה מפגרת ("אוי לא, חייזרים רעים. להרוג!"), משחקיות טיפשית ("להתחבא וללחוץ על יריה") והדמויות הכי שטחיות ולא מתפתחות שהעולם ראה.
    ביושוק - שוב, משחקיות מרגיזה (אף פעם אין תחמושת, אי אפשר למות, כדי להרוג ביג דדי צריך לגייס את צבא קוריאה) ובקשר לעלילה שכולם מתעלפים ממנה, היא בערך הדבר הכי בסיסי בעולם אם מסתכלים על ספרות או סרטים וטלוויזיה ("אתה חושב שאני טוב אבל בעצם אני רע והייתי רע כל הזמן הזה"). השתעממתי כל המשחק.
    COD4 הוא משחק מעולה מכל בחינה, אבל אין לו ממש עלילה, אבל הוא גם לא מתיימר לאחת. מה עם HALO3? או יותר טוב, HALO 1?

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    עיר
    פתח תקווה
    נכתב במקור על ידי DragonFlare
    גירס - אף פעם לא הבנתי ממה מתלהבים: עלילה מפגרת ("אוי לא, חייזרים רעים. להרוג!"), משחקיות טיפשית ("להתחבא וללחוץ על יריה") והדמויות הכי שטחיות ולא מתפתחות שהעולם ראה.
    ביושוק - שוב, משחקיות מרגיזה (אף פעם אין תחמושת, אי אפשר למות, כדי להרוג ביג דדי צריך לגייס את צבא קוריאה) ובקשר לעלילה שכולם מתעלפים ממנה, היא בערך הדבר הכי בסיסי בעולם אם מסתכלים על ספרות או סרטים וטלוויזיה ("אתה חושב שאני טוב אבל בעצם אני רע והייתי רע כל הזמן הזה"). השתעממתי כל המשחק.
    COD4 הוא משחק מעולה מכל בחינה, אבל אין לו ממש עלילה, אבל הוא גם לא מתיימר לאחת. מה עם HALO3? או יותר טוב, HALO 1?
    לא ראיתי כל כך הרבה טעויות בפוסט אחד מאז שהביאו לי באן מפורום WII....

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    COD 4 ללא שום ספק! החסרונות היחידים הם הזמן הקצר והחוסר בCO-OP.
    אם אתם רוצים CO-OP, אז גירס 2. ולזה שהתלונן על גירס 1\2 - הרעיון במשחק הוא לא להנות מעלילה, אלא פשוט לירות ולהרוג. לירות ולהרוג. לירות ולהרוג. לירות ולהרוג. וכן הלאה

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    מבחינת COOP - לדעתי R6V2.
    מבחינת השאר, COD4, היילו.

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    נכתב במקור על ידי DragonFlare
    XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

הצטרף בתאריך
    03.02.2008
    נכתב במקור על ידי bozeman
    אבל למה אתה מזכיר קואופ, כשרק לגירס יש מהרשימה שלך?

מה לעשות ששניים מהקמפיינים הטובים שיש לדעתי נעשו בלי קואופ? זה מבאס אותי כי אני ממש אוהב לשחק עם חברים אבל זה לא מספיק בשביל למנוע ממשחק להיות גדול.

אבל למה לרטון ולא לענות על השאלה על הדרך?

הצטרף בתאריך
    18.07.2008
    עיר
    תל אביב
    COD5 בקמפיין לדעתי עדיף מ-4 (אבל עדיין 4 ממש מעולה). יש בו אקשן, גיוון ועוד דברים שהופכים את הקמפיין למעולה, והבחירה השנייה היא ביושוק. בביושוק אני אוהב את rapture, הוא מאוד מיוחד והקרבות נגד ה-big daddies מאוד נחמדים ובסה"כ המשחק די פשוט ועדיין מאוד כיף.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי ShadowBoxer
    מה לעשות ששניים מהקמפיינים הטובים שיש לדעתי נעשו בלי קואופ? זה מבאס אותי כי אני ממש אוהב לשחק עם חברים אבל זה לא מספיק בשביל למנוע ממשחק להיות גדול.

אבל למה לרטון ולא לענות על השאלה על הדרך?
    כי אני לא אוהב שמכוונים אותי לכיוון אחד אבל אח"כ כותבים משהו אחר לגמרי... עוד לא הבנתי בדיוק למה אתה חותר? כלומר האם אתה בעצם שואל "מה העלילה הכי טובה?" או "המשחקיות הכי טובה?" או "הקואופ הכי טוב?" האם זה רק מה שכתבת? בקיצור לא הבנתי...

הרשמה