תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 71
    הצטרף בתאריך
    25.12.2008
    היי,

בזמן האחרון אני רואה כל הזמן ילדים פותחים אשכולות על "אוף משעמם כבר בcs",חשבתם אולי למה כל כך נהיה משעמם ? בעולם,נקח את גרמניה למשל אין דבר כזה גישות פשוט יש ערוץ כמו #pracc שכמעט כל אירופה נמצאת שם.עכשיו מה אני בעצם מנסה להגיד לכם,אני אומר שנתחיל לפרסם את הערוצים שיש לנו לכל רחבי אירופה/אסיה/אפריקה ונתחיל לשחק כמו בחו"ל כבר! אפילו שיש קצת פינגים זה הרבה יותר כיף ומהנה.לסיכום,אני אומר שכל ישראל תתחיל להיכנס לערוצים אמיתיים במירק כמו #pracc ונתחיל לשחק כמו בכל העולם כמו כולם!בקשר לגישות לפי דעתי זה דבר ישראלי ואנשים רוצים גישות רק בשביל שאנשים יעשו עליהם whois ויגידו WOW-זה מגעיל!רק בארץ זה קורה.

קיצרררררר כנסו כולם #pracc ונתחיל לשחק עם אנשים מחו"ל ולא רק מהארץ זה המסר שלי.

תתודה,
    artifakt.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.12.2008
    מה דעתכם ?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.02.2008
    נכתב במקור על ידי artifakt-
    היי,

בזמן האחרון אני רואה כל הזמן ילדים פותחים אשכולות על "אוף משעמם כבר בcs",חשבתם אולי למה כל כך נהיה משעמם ? בעולם,נקח את גרמניה למשל אין דבר כזה גישות פשוט יש ערוץ כמו #pracc שכמעט כל אירופה נמצאת שם.עכשיו מה אני בעצם מנסה להגיד לכם,אני אומר שנתחיל לפרסם את הערוצים שיש לנו לכל רחבי אירופה/אסיה/אפריקה ונתחיל לשחק כמו בחו"ל כבר! אפילו שיש קצת פינגים זה הרבה יותר כיף ומהנה.לסיכום,אני אומר שכל ישראל תתחיל להיכנס לערוצים אמיתיים במירק כמו #pracc ונתחיל לשחק כמו בכל העולם כמו כולם!בקשר לגישות לפי דעתי זה דבר ישראלי ואנשים רוצים גישות רק בשביל שאנשים יעשו עליהם whois ויגידו WOW-זה מגעיל!רק בארץ זה קורה.

תתודה,
    artifakt.
    וואלה צודק!! כול אחד חושב עם היו לו גישות אז הוא היה שחקן. לשחק בחו"ל זה מבאס יש פינגים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.01.2009
    עיר
    קריית מוצקין
    צודקק !!! 100 אחוז !!! גישות זה סתם חרטה זה לא עושה אותך שחקן.!!! רק פוזה. צודק artifakt!!!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.12.2008
    נכתב במקור על ידי denis123
    וואלה צודק!! כול אחד חושב עם היו לו גישות אז הוא היה שחקן. לשחק בחו"ל זה מבאס יש פינגים
    עזוב אותך שטיות..פינגים כמה כבר 90-100 ? ישראל נצחה את טורקיה עם פינגים!
    אז קדימה תתחילו להיכנס ! #pracc #pcw
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.11.2008
    נכון צודק היום עשיתי איתם mix חחח
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.05.2008
    תאמין לי שאם אתה תקבל גישות...אתה תיכנס אליהם.....אבל אתה צודק שכל זה בשביל whois יפה!!!!! יפה שחשבתה על זה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.12.2008
    תאמין לי לו חסר גישות אבל אני לא נכנס אליהם כי זה בעצם גאטרים וזה סתם פאבליק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.02.2007
    רעיון יפה נראה איך זה יפעל .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.05.2008
    למה את חושב ?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.05.2008
    מתי שיצא מהירות אינטרנט גבוהה יותר וזולה יותר ממה שיש עכשיו כמו 10 מגה,ונוכל לשחק בשרתים של אירופה עם 80-100 פינג או אפילו פחות אז הרמה בישראל תתחיל קצת לעלות ויהיה יותר מעניין מבחינת תחרויות אונליין.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.06.2008
    תאמין שלי שב"גישות" האלה יותר מ-50% מהשחקנים פשוט משחקים חודשיים והכול סידרו להם
    שחקנים מהפרו קוראים לך CHEATER שהם אוכלים בראש קצת באיזה משחק
    זה סתם חרטא , צודק מילה במילה.
    [IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG

" welcome to the end of the world party "
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.01.2009
    צודק!
    פרשתי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.04.2008
    צודק 100 אחוז כול הגישות זה בשביל פוזה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.12.2008
    עזבו את ההעניין של הגישות פשוט כנסו לערוצים של חו"ל ונתחיל להיות כמו כל הארצות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2007
    עיר
    חולון
    מה דעתכם ?

דעתי
    שסוף סוף יש מישהו בישראל
    שחושב על הרמה של ה CS שלנו
    ולא עלה גישות המזדיינות
    שחצי קהילה בישראל עזוב חצי 90 אחוז קהילת CS
    רוצים גישות
    סוף סוף מישהו טוב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.09.2007
    עיר
    ראשל''צ
    לגבי גישות אתה צודק
    אבל עם פינגים 100?
    nintech
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.07.2008
    לא יודעה מה איתך אבל אי אפשר לשחק עם פינג כזה גבוהההה
    כל מוצרי הגיימינג של החברות SteelSeries & Razerבמחיר הזול ביותר לפרטים נוספים GamingShop
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.02.2008
    מסכים :X
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.04.2008
    עיר
    לוד
    היי,

תתודה,
    artifakt.

שמע אמרת פה דברים ממש אבל ממש נכונים...
    "המעז מנצח"
    "הרואים את הבלתי נראה,העושים את הבלתי אפשרי"!
    שתף ב-Google+

הרשמה