תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    17.11.2007
    למי שלא זוכר, לפני כשבועיים התפרסם סקר ובו בחרתם את משחקי השנה לקונסולה שלנו וכמו שהבטחתי, התוצאות הגיעו:

משחק השנה
    - Metal Gear Solid 4

המשחק עם הגראפיקה הכי טובה - Far Cry 2

משחק הפעולה הכי טוב - GTA IV

משחק ה FPS הכי טוב - Resistance 2

משחק הפלטפורמה הכי טוב - Little Big Planet

משחק הTPS הכי טוב - Metal Gear Solid 4

משחק המולטי הכי טוב - Resistance 2

משחק האימה של השנה - Dead Space

משחק ההרפתקאות הכי טוב - Prince Of Percia

משחק ה PSN הכי טוב - Wipout HD

משחק המירוצים הכי טוב - Burnot Pradis

משחק ה "Sandbox" הכי טוב - GTA IV

משחק ה RPG הכי טוב -

משחק הספורט הכי טוב - תיקו 6 בין PES 09 ל- fifa 09

משחק המוזיקה הכי טוב - Guitar Hero World Tour

המשחק בעל העלילה הכי טובה - Metal Gear Solid 4

המשחק הכי מיוחד - Little Big Planet

האכזבה הגדולה של השנה - Far Cry 2
    נערך לאחרונה על ידי The Joker; 17.01.2009 בשעה 11:00.

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    מזל שנפטרתי מFC2 הוא באמת היה אכזבת השנה
    וכמובן שDEAD SPACE הוא משחק השנה של ג'אנר האימה למרות שהרוב סתם רשמו את זה כי לא זכרו משחקי אימה אחרים מוצלחיםXD

הצטרף בתאריך
    21.04.2008
    עיר
    הרצליה
    חוץ משFC2 בגראפיקת השנה, יחסית הסכמתי עם הכול..

באמת FC2 אכזבה גדולה, לפני שהוא יצא הוא היה לי קנייה בטוחה.

הצטרף בתאריך
    01.09.2008
    עיר
    חולון
    מסכים אם כל מילה באמת fc2 הוא אם הגרפיקה הכי יפה אבל הוא חופר כל פעם שאני הולך לעשות משימה אני צריך לנהוג 40 דקות ושלא נדבר אל עיקובים

לדעתי זה שמחשק השנה, הFPS, המולטי והTPS הם בלעדיים אומר משהו

הצטרף בתאריך
    28.08.2007
    עיר
    הוד השרון
    אין למה MGS?
    כולם מנבים להיפטר ממנו!!חחח..
    אני עדין חושב שLBP הוא משחק השנה

cuz evey body eat pizza

cuz i love this band

cuz i love thier songs

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    עד כמה שאנשים צודקים כשהם מכנים את FC2 כאכזבת השנה (אני חושב שגם אני בחרתי בו אם אני לא טועה), הוא ממש נחמד לימים שאין לך כוח לשחק משהו כבד וסתם אתה רוצה לירות בדברים או להוציא כמה טרופיס, אני דווקא מצליח להפיק ממנו משהו בטווח הארוך.

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    נכתב במקור על ידי Death_119
    עד כמה שאנשים צודקים כשהם מכנים את FC2 כאכזבת השנה (אני חושב שגם אני בחרתי בו אם אני לא טועה), הוא ממש נחמד לימים שאין לך כוח לשחק משהו כבד וסתם אתה רוצה לירות בדברים או להוציא כמה טרופיס, אני דווקא מצליח להפיק ממנו משהו בטווח הארוך.
    אותי הוא דווקא חירפן,אני בכלל לא חושב שהוא כזה קליל כל שניה אתה יורה בכמה מפגרים והכוונת איטית וקשה לראות אותם ואז אחרי שהרגת כמה מהם אתה צריך לקחת רכב ולנסוע שעה ולחפש את הכיוון וזה פשוט משחק גרוע טוב שמכרתי אותו

הצטרף בתאריך
    22.04.2008
    נכתב במקור על ידי Blue&Black
    אותי הוא דווקא חירפן,אני בכלל לא חושב שהוא כזה קליל כל שניה אתה יורה בכמה מפגרים והכוונת איטית וקשה לראות אותם ואז אחרי שהרגת כמה מהם אתה צריך לקחת רכב ולנסוע שעה ולחפש את הכיוון וזה פשוט משחק גרוע טוב שמכרתי אותו
    אומנם אין לי PS3(עומדים ליקנות לי)אבל אני חייב להסכים איתך בכל מילה על Far Cry 2 למה אני לרוב מוריד מישחקים שלא ניראים לי שווים קנייה ושראיתי את Far cry 2 אמרתי שאני צריך ליקנות את זה קניתי שיחקתי בזה שעה ורציתי לישרוף את המחשב עלילה מפגרת ברמות אתה בטנדר יש מילחמה הורידו אותך מישהו מוצא אותך ועכשיו אתה שפוט שלו ועושה מה שהוא אומר לך... :O
    וכל מישימה להרוג כמה אנשים מסיבות מטומטמות ולחזור שעתיים בטנדר ולהוציא את המפה שוב אנחנו ניראים כמו תיירים צרפתיים בתל אביב! זה חופר!
    עכשיו ההיתי יותר משמח להשאיל לחבר שלי מהשיכבה את המישחק הזה מיציד לשנה.. :S
    למרות שהיה פיצרים חמודים שם כמו החיות האש המזרקים הטיפול הרפואי המאולתר שעושים בטבע טוב של שחט פיל ושם תחבושת!

הצטרף בתאריך
    05.12.2007
    עיר
    חיפה
    אנשים איך אפשר להגיד שGTA IV לא משחק השנה זה ה-משחק ולפי דעתי המשחק הכי טוב בכל הזמנים זה GTA IV

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    נכתב במקור על ידי yon1000
    אנשים איך אפשר להגיד שGTA IV לא משחק השנה זה ה-משחק ולפי דעתי המשחק הכי טוב בכל הזמנים זה GTA IV
    gta iv אומנם משחק מעולה אבל אי אפשר להגיד שהוא הכי מושלם,יש לו כל מיני באגים ומבחינה גראפית הוא לא ברמה של MGS4... שיחקת וסיימת בכלל את MGS4? ראית איזה השקעה היה במשחק הזה? הוא המשחק הכי טוב לPS3 ומגיע לו,GTA IV זה כבר היה צפוי מידי שהוא יזכה בגלל כל ההייפ ושיותר שחקנים משחקים בו כי הוא יותר מוכר מMGS שזה כבר ישעמם עם הוא יזכה בכל חור.מאוד הרגיז אותי שבאתר GT הוא זכה גם כמשחק השנה וגם כמשחק הPS3 ומשחק הטוב ביותר לXBOX זה פשוט צפוי ומרגיז שהוא זוכה כל הזמן הרבה יותר עדיף לתת את הפרס הזה לMGS

הרשמה