תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  12.06.2008
  הודעות
  1,119
  מה זאת אמפריית הברבורים הזאת?
  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  21.12.2006
  הודעות
  209
  נכתב במקור על ידי LichKing
  מה זאת אמפריית הברבורים הזאת?
  זוהי אימפריה מיליטריסטית שהאוכלוסייה שלה מורכבת ברובה מגמדים. היא ידועה בזכות הארכיטקטורה הייחודית שלה, המשלבת פרזול של מוטות מתכת בצורות עקלקלות, בדומה לקנוקנות גפנים או נחשים (או צווארי ברבורים) וכן בזכות העובדה שהיא לא מספחת אליה מחוזות או מחליפה את השליט, כי אם לוקחת בני ערובה ממקורבי השליט ומטילה מיסים על המחוז, ואז פשוט מסלקת את הנוכחות הצבאית שלה ומשאירה רק את הכוחות המודיעיניים שלה. רק במקרים מעטים היא הגיע לכדי מצב של כיבוש מוחלט, ובמקרים אלו, היא פשוט משמידה הכל ומגלה את התושבים - לרוב כדי שישמשו עבדים במחוזות אחרים שהאימפריה כפפה לרצונה.
  מסיבה זו, שטח האימפריה בפועל הוא די קטן.
  סמל האימפריה הוא, כצפוי, ברבור צחור אשר נוסק מעלה, על רקע כחול-ירוק.
  שתף ב-Google+

 3. #3
  הצטרף בתאריך
  13.10.2006
  עיר
  המבוך של זאנדור
  הודעות
  1,644
  אהבתי את התשובה של הנרוביאן, לכו על זה. =)

  כרגע היא שום דבר, היא מה שאתה רוצה. אני אפילו ממליץ שכל אחד יפרסם כאן את אימפריית הברבורים האישית שלו, כפי שהוא ממציא אותה ברגעים אלו.
  מבחינתי, זוהי מערכה חדשה שהתחלתי לעבוד עליה, למו"ד 4. היא מבוססת על המחשבה הבאה: נראה שמבין כל הגזעים, רק לאלדרין יש תרבות חזקה ומשגשגת (ולא רק שאריות של איזו תרבות עתיקה). הם גם היחידים שיש להם מספר "מפלצות" במגד"מ, והן מגניבות וחזקות יותר באופן בולט משאר הגזעים. ניקח את זה לקצה: מה אם האלדרינים שולטים בעולם? זוהי אימפריית הברבורים. פרטים נוספים בקרוב.

  בינתיים תמציאו אתם!
  שתף ב-Google+

 4. #4
  הצטרף בתאריך
  22.01.2009
  עיר
  אלון שבות
  הודעות
  35
  המערכה שלי היא בדיוק לאחר רצח הקיסר האחרון לאיפריה האנושית (זמן קצר לפני הזמן שבו כתוב מו"ד 4) המצב הוא כאוס לחלוטין: כוכות אוקים ועוגים פושטים על כפרים דרקונים שורפים עירות וצבע האימפריה פורק
  מה הגזעים עושים:האלדרין נעלמים יותר ויותר למלכות הפרא הגמדים והאלפים מנסים נואשות להגן על בתיהם הזדים עומדים בראשות צבעות שמחריבות את מה שנאר מהאימפריה דמי הדרקון מנסים להתאגד ולהקים מחדש את אימפרית דם הדרקון בני המחצית נשחטים בהמוניהם ובני האנוש רק מנסים להשיג כמה שיותר מתוך הכאוס
  שתף ב-Google+

הרשמה