תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    22.08.2008
    עיר
    מקום נפלא וקסום :)
    אני לא יודע כמה מכם מכיר את המשחק הזה-CS-MANAGER הוא משחק בו אתם מנהלים כלאן משלכם ובו אתם בוחרים הכל-שם,טאג,שמות לשחקנים,איזה תכונות לאמן לשחקנים,לקנות שחקנים זרים-או לשמור על האחדות הלאומית(קבוצה של ישראלים).

אתם משחקים עם הכלאן שלכם כשאתם בוחרים מי ה CLAN LEADER ואתם בונים בעצמכם את הטקטיקות של הקבוצה שלכם.המשחק הוא במתכונת ליגות(כמו בכדורגל) ואתם יכולים לרדת ליגה או לעלות ליגה(תלוי בכם).
    מצב הכספים שלכם בכלאן תלוי בכם גם כן-אתם יכולים לשדרג את הסרבר שלכם ולקנות לו עוד מקומות HLTV כאשר כל צופה מכניס לכם כסף.
    עם הזמן אתם תקבלו "נקודות קלאן" -ככל שיהיו לכם יותר נקודות כאלה ככה הספונסרים שיירצו לתמוך בכם יהיו יותר טובים-כן אתם יכולים לבחור ספונסר כאשר האפשרויות מתפרסות מבית קפה מקומי ועד STEEL SEREIS .הספונסר תומך בכם אגב רק מבחינה כספית ולא מבחינת ציוד,שאגב אתם קונים בעצמכם עם הכסף של הכלאן-ציוד ישפר את השחקנים שלהם תתנו אותו-מפאד ואוזניות עד עכבר ומקלדת.

תוכלו גם לשכור אנשי צוות שיטפלו לכם בשחקנים,מנהלים שיביאו עוד ספונסרים סקאוטים שיביאו אליכם שחקנים צעירים ומוכשרים ועוד...

כשנרשמים לראשונה-מקבלים 10 ימים VIP שבעצם נותן לכם את האפשרות לראות את המשחקים שלכם בדו מימד-כלומר ממבט מלמעלה(זה נקודות כאלה על מפה).
    כרגע יש במשחק כ 40,000 שחקנים מכל רחבי העולם (הקבוצה האלופה היתה מישראל פעם).
    המפות שיש במשחק הם: DE_DUST ו DE_AZTEC ובקרוב תהיה גם DE_INFERNO.

זה לא משחק מסובך כל כך וסך הכל מעביר איזה כמה דקות ביום-כדאי לנסות ולראות אם הוא מתאים לכם-אני ניסיתי ואהבתי.

קישור: WWW.CS-MANAGER.COM
    בהצלחה ומקווה שתצטרפו.
    shimshon

הצטרף בתאריך
    27.08.2007
    מכיר.
    נחמד
    שיחקתי
    והפסקתי
    אחרי שבוע

"but , I heard that that guy's AWESOME"

הצטרף בתאריך
    24.08.2008
    כמה זמן לא שחקתי D:
    בנזונה של משחק!
    ממליץ בחום

הצטרף בתאריך
    24.02.2008
    עיר
    רמלה~>
    חחח תודה אחי
    נשמע נחמד אני יכנס נראה מזה

הצטרף בתאריך
    24.02.2008
    עיר
    רמלה~>
    נראה לי זה הילד הכי חנון בעולם בנה תמשחק הכזה
    הוא נראה לי הזמין את חברה שלו לסרט ב sex_movie

הצטרף בתאריך
    20.05.2008
    איך נרשמים?
    לא משנה הינה חחח

הצטרף בתאריך
    22.08.2008
    עיר
    מקום נפלא וקסום :)
    כן זה באמת בעסה קצת שאחרי 10 ימים נגמר ה VIP אבל זה עדיין נחמד מאוד ומעביר כמה דקות טובות ביום...
    shimshon

הרשמה