תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    11.09.2007
    קונסולה אחרונה שהייתה לי הייתה SEGA MEGADRIVE II

מאז אני עם המחשב.. אבל אני רוצה לעשות הפתעה לאחותי ולקנות לה את הקונסולה הזאת שלדעתי לוקחת את המתחרות... הענין הוא שהמחירים בארץ הם מוגזמים יותר מידי... וחשבתי אולי פה יש כמה אנים שמבינים ויודעים אולי איך אני יכול להשיג מוצר טוב דרך האינטנרט..

אבל מוצר שלא יאכזב.. יגיע עם שני שלטים לפחות... רצוי אלחוטיים עם כונן קשיח נורמלי...

בקשר לפריצות וכו' אני לא מבין אז אם מישהו יוכל לפרט על זה זה גם יהיה נהדר תודה רבה לכם מראש!

הצטרף בתאריך
    16.04.2007
    E-BAY

בקשר לפריצות, אסור לדבר על זה פה.

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    עיר
    פתח תקווה
    סך הכל אני ממליץ לך לקרוא את הFAQ הטוב של הפורום הזה ששם תדע הכל על הקונסולה (=
    בקשר לפריצות אז זה לא ממולץ מהסיבה הפשוטה שהקונסולה יכולה לקבל באן שלא ניתן להסיר מהרשת של הקונסולה (שהיא כ60% מההנאה שלה )

אז פשוט לא לקחת סיכונים ולקנות מקורי!

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי InFEcT3D
    קונסולה אחרונה שהייתה לי הייתה SEGA MEGADRIVE II

מאז אני עם המחשב.. אבל אני רוצה לעשות הפתעה לאחותי ולקנות לה את הקונסולה הזאת שלדעתי לוקחת את המתחרות... הענין הוא שהמחירים בארץ הם מוגזמים יותר מידי... וחשבתי אולי פה יש כמה אנים שמבינים ויודעים אולי איך אני יכול להשיג מוצר טוב דרך האינטנרט..

אבל מוצר שלא יאכזב.. יגיע עם שני שלטים לפחות... רצוי אלחוטיים עם כונן קשיח נורמלי...

בקשר לפריצות וכו' אני לא מבין אז אם מישהו יוכל לפרט על זה זה גם יהיה נהדר תודה רבה לכם מראש!
    אסור לדבר פה על פריצות.
    בנושא איזו גרסה יש לך, אני ממליץ על הפרימיום שעולה 299$ ומגיעה עם שלט אלחוטי, דיסק קשיח 60 ג'יגה, אוזניה לדבר ברשת וכבל קומפוננט HD.

השאלה היא האם יש לך קרובים בארה"ב, אם כן אז אפשר לארגן דרכים ממש זולות של קצת יותר מ1000 שקל ל360 חדשה.

הצטרף בתאריך
    11.09.2007
    סורי בקשר לקטע של הפרוץ פשוט ראיתי חנויות שמתהדרות שהן מוכרות אותן פרוצות או משהו מבחינתי ירד מהפרק.. אני מעדיף מן הסתם מקורי ושהכל יעבוד ...
    בקשר לגרסאות הפרימיום נשמעת הכי מענין.. כי הבנתי שאני יכול לשמור משחקים שלמים על הקונסולה וסרטים שלמים נכון?

בקשר למחיר... קרובים אין לי ממש בארה"ב אבל יש לי אנשים שצריכים לחזור משם הענין הוא איך והאם יש דרך לקנות את זה ב EBAY כמו שהציעו פה איך אני עושה את זה כי אני לא ממש מוצא משהו עם שיפמנט לישראל..

הצטרף בתאריך
    18.07.2008
    עיר
    תל אביב
    הכי טוב זה אם אתה מכיר אנשים שחוזרים לארץ מארה"ב ככה הם יוכלו לבוא עם ה-xbox שאפשר למצוא אותו כמעט בכל חנות שמוכרת מוצרי חשמל, וברשתות גדולות כמו Best Buy, Target וגם יש את Amazon.
    למשל לגבי משחקים אין בעיה להזמין מחו"ל כי הם לא דורשים מכס, ולגבי קונסולה עלולים לקחת מכס אבל בכל זאת זה אמור לצאת זול יותר מאשר קנייה בארץ.

הרשמה