תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    KK
    שלום,

שיחקתי היום כשעה באחד מהשרתים ופתאום קיבלתי קיק לאחר שינוי המפה עם ההודעה "you have no entry to this server". נכנסתי לאחד משרתי הקלאב האחרים וניסיתי את חלקם, כולל את שרתי ה-fun וה-csdm. גם באלו ובכל השרתים למעלה התחלתי לקבל קיק לאחר שינויי המפה בשרתים עם אותה ההודעה: "you have no entry to this server".

ממה זה נובע? ה-busted אצלי דלוק תמיד ואני נרשמתי לשרתים מחדש לפני כחודש מקסימום.

הסטים אידי שלי הוא STEAM_0:0:3245446.

אשמח אם תוכלו לבדוק ולהסביר לי מה קורה.

בתודה,

Phobus.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.10.2008
    נראה לי שזה מספיק ברור:

[wsT][13/01/2009]צי'טר לצמיתות - Anti busted

שבוע טוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.09.2008
    (:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    KK
    סליחה אך נראה לי שמדובר בטעות. שמעתי על ה-anti busted המדובר רק לאחר שלא הצלחתי להיכנס יותר לשרתים, בפורומים של unit101. אני סטודנט בן 21 שמשחק מפעם לפעם בשרתים שלכם ואין לי לא מושג ולא עניין בלהתעסק עם צ'יטים.

אני מוכן לספק לכם גישה למחשבי לכל בדיקה שתרצו לעשות כי ה-busted שמותקן אצלי הורד מהאתר שלכם ישירות והוא פועל אף כעת.

אם תוכלו להסביר לי (כאן, באופן פרטי, ב-mirc, ב-mail) איך בדיוק הגעתם למסקנה שהשתמשתי ב-anti busted אשמח לספק לכם כל דבר שיעזור להוכיח את ההיפך. הדבר היחיד שעולה לי לראש הוא שהאנטיוירוס שלי (norton antivirus 2008) ממשיך לסווג את busted כסוס טרויאני ולאחר כל סריקה אני חייב להתקין אותו מחדש. אולי זה קשור?

לא שהבאן הוא קריטי ממש מכיוון שאני לא פעיל יותר בקהילה, אך חבל לי ממש להיות מוגבל לשרתי פאבליק נחותים יותר.

האם יש משהו שניתן להיעשות?

בתודה,

phobus.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.10.2008
    שלח בבקשה את אותה ההודעה אל [email protected]

תודה ויום טוב.
    שתף ב-Google+

הרשמה