תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 23
    הצטרף בתאריך
    21.09.2007
    עיר
    קריות

הצטרף בתאריך
    20.04.2007
    עיר
    אזור
    הוא פשוט עבר את כל גבול הטען הטוב!!!!
    ערפדילה -

הצטרף בתאריך
    15.05.2008
    עיר
    עכו
    נכתב במקור על ידי barakzan
    הוא פשוט עבר את כל גבול הטען הטוב!!!!
    תגיד לי אתה לא מתבייש

הצטרף בתאריך
    03.11.2007
    מה זה טען?

אל תנסה לברוח מצלף, סתם תמות עייף...

הצטרף בתאריך
    05.03.2008
    אולי תפרט קצת על מה שאתה חושב על הסרטון?
    QUIRDA

הצטרף בתאריך
    21.09.2007
    עיר
    קריות
    אומנם התמונות העציבו אותי, אבל איך שהוא משתמש בהם, קורא ליהודים יותר גרועים מנאצים, הרתיח אותי~!!

הצטרף בתאריך
    18.06.2008
    נכתב במקור על ידי TRoN^lol
    אומנם התמונות העציבו אותי, אבל איך שהוא משתמש בהם, קורא ליהודים יותר גרועים מנאצים, הרתיח אותי~!!
    +1

הצטרף בתאריך
    20.04.2007
    עיר
    אזור
    נכתב במקור על ידי tawalby
    תגיד לי אתה לא מתבייש

צחקתי יטמבל!!! אפילו לא ראיתי את הסרטון הוא רשם טען!!!
    ערפדילה -

הצטרף בתאריך
    21.10.2007
    נכתב במקור על ידי TRoN^lol
    וזה בדיוק מה שהוא רצה והצליח לגרום לך.
    צריך להפסיק לשחק לידיים שלהם,האירופאים עושים את זה כמו(אולי לא כמו) טמבלים כבר דורות(מגבשים דעה על המצב על ידי שמיעה רק של צד אחד).
    האיש שעשה את הסירטון רוצה לגרום לאירופאים ואמריקאים לכעוס על ישראל ולישראלים/יהודים סתם להתעצבן על מה שהוא מציג.
    תחשבו כמוני, לו (האיש שיצר את הסירטון) ממש לא אכפת ממני או ממה שאני חושב עליו ואותו דבר אני אליו

!Viva La Soy
    נכתב במקור על ידי dodo445544554455
    יוגב שינס מותניים ונתן לי בראש!!!

הצטרף בתאריך
    21.09.2007
    עיר
    קריות
    נכתב במקור על ידי Generalyog
    וזה בדיוק מה שהוא רצה והצליח לגרום לך.
    צריך להפסיק לשחק לידיים שלהם,האירופאים עושים את זה כמו(אולי לא כמו) טמבלים כבר דורות(מגבשים דעה על המצב על ידי שמיעה רק של צד אחד).
    האיש שעשה את הסירטון רוצה לגרום לאירופאים ואמריקאים לכעוס על ישראל ולישראלים/יהודים סתם להתעצבן על מה שהוא מציג.
    תחשבו כמוני, לו (האיש שיצר את הסירטון) ממש לא אכפת ממני או ממה שאני חושב עליו ואותו דבר אני אליו

הצטרף בתאריך
    21.08.2008
    עיר
    בא"י
    לא הבנתי מה התגובות שלכם אבל התגובה שלי היא שחבל מאוד שזה מה שמראים לעולם למה לא מראים את הילד שאין לו רגל משדרות למה לא מראים את הבתים ההרוסים בשדרות למה לא מראים את הילדים שעושים פיפי בלילות ילדים בני חמש שעושים פיפי במיטה בגלל חרדה אה למה לא מראים את המראות שלנו ?????
    הרי זה מוכח בתמונות ובכל מיני אמצעים שהחמאס משתמש בילדים כמגן הרי יש צילומים שחוט של מטען נפץ שהיה צריך לפגוע בחיילים שלנו הגיע מכיתה בבית ספר בעזה ...
    אז זה רק מה שמטריד אותך ???
    צריך למחוק את כל הסרטונים האלו..!

הצטרף בתאריך
    15.07.2008
    נכתב במקור על ידי shuki860
    לא הבנתי מה התגובות שלכם אבל התגובה שלי היא שחבל מאוד שזה מה שמראים לעולם למה לא מראים את הילד שאין לו רגל משדרות למה לא מראים את הבתים ההרוסים בשדרות למה לא מראים את הילדים שעושים פיפי בלילות ילדים בני חמש שעושים פיפי במיטה בגלל חרדה אה למה לא מראים את המראות שלנו ?????
    הרי זה מוכח בתמונות ובכל מיני אמצעים שהחמאס משתמש בילדים כמגן הרי יש צילומים שחוט של מטען נפץ שהיה צריך לפגוע בחיילים שלנו הגיע מכיתה בבית ספר בעזה ...
    אז זה רק מה שמטריד אותך ???
    צריך למחוק את כל הסרטונים האלו..!
    יש כאלו סרטונים.
    אבל לא מפיצים אותם מספיק באינטרנט.
    בגלל זה אני מציע לפרסם את הסירטונים שמראים את הצד שלנו,ויש הרבה כאלו,בפורומים בחו"ל.

הצטרף בתאריך
    15.05.2008
    עיר
    עכו
    שהחמאס משתמש בילדים כמגן הרי יש צילומים שחוט של מטען נפץ

מי צחק עלייך בזה

הצטרף בתאריך
    15.05.2008
    עיר
    עכו
    נכתב במקור על ידי barakzan
    צחקתי יטמבל!!! אפילו לא ראיתי את הסרטון הוא רשם טען!!!

פעם ראשון אמר לי אחד טמבל נתתי לו מכות ב כיסא ירדתי לו השיניים זה לו פעם ראשון אתה מתנהג
    תזהר

הצטרף בתאריך
    21.08.2008
    עיר
    בא"י
    שהחמאס משתמש בילדים כמגן הרי יש צילומים שחוט של מטען נפץ

מי צחק עלייך בזה
    אף אחד לא צוחק עליי בזה .
    אתה יכול לחפש סרטונים הפיצו ראיתי בחדשות !
    ולגבי החוט נפץ שהגיע מכיתה בבית ספר..היו צילומים של דובר צה"ל היום בחדשות צלם הלך עם החיילים בעזה וראו עד איפה החוט מגיע !

אין מה לעשות מוחמד זו המציאות למרות שהיא ממש כואבת !

הצטרף בתאריך
    12.04.2007
    עיר
    בקעת הירדן
    חברה מספיק לטחון מים, תקראו טוב מה כתבה האישה בתגובה לבורות של הערביה.

חובהלקרוא ולהעבירבארץ

מה שנכון - נכון!!

קראו איזו תגובה מדהימה השיבה מישהי לערבייה מחיפה שטענה שארץ ישראל היא של העם הפלסטיני -

הכתבה "ליברמן, אנחנו עוד נדרוך עליך " ותגובתה של ערבייה ישראלית בשם
    סמר לכתבה זו הביאו את הגולשת דרורה להגיב

זה מה שסמר(הערביה מחיפה) כתבה:

אנחנו לא ערביי ישראל...אנחנו פלסטינים אזרחי מדינת ישראל. והאזרחות שלנו היא דבר טכני הכולל דרכון ותעודת זהות ישראלים שאנחנו מציגים עפ"י בקשת המוסדות המבקשים. ל-נ-ו יש לאום ולפיו אנחנו פלסטינים ערבים. אנחנו לא ערביי המדינה הזו, ואנחנו לא מסכימים להיות מיוחסים לה כלל וכלל. א-ת-ם חסרי לאום. ל-כ-ם יש דת שקוראים לה יהדות!!ואתם משתייכים לה, ותו לא!!! היצירה היחידה שלכם היא השפה העברית. מלבדה, אין דבר אחד שהצלחתם ליצר תוך ה-58 שנים ששהיתם פה ככובשים על אדמתו של עם אחר!!.אתם פשוט עם בלי תרבות, ובלי שום עבר שמצדיק התגאות בו. אתם פשוט פרטים שנאספתם מהגלות, הגעתם בחוצפה, כדי לממש את זכותכם להגשמה עצמית, על חשבונה של הזכות הזו של עם אחר. את השלום נוסח רבין רצחתם לנצח! אז ....תתביישו לכם, כי לנו כבר אין מה לדבר איתכם. ואני נמנעת פה מכל הכללה גורפת. לי יש חברים יהודים שהם כמו אחים שלי, ואני מוקירה אותם מאד, אבל ישנם עמים שכדי להתקיים שוללים את קיומו של עם אחר.

וזו תגובתה של דרורה:
    סמר מחיפה,
    אין במדינת ישראל או בשטחי ארץ ישראל אף לא ערבי אחד שאין לו ארץ מולדת ערבית (ועל כן אתם ערבים).פלשתם / זלגתם / חדרתם- לארץ ישראל בחסות, עידוד וגיבוי הכובש העותמני והכובש הבריטי אך לא הפכתם עקב כך לבעלים או ריבונים .
    פתחי את מפת העולם, ערביה מישראל. תגלי ששטח המדינות הערביות (22) גדול משטחה של יבשת אירופה, ושטחן של כל המדינות המוסלמיות (56) מכסה כשליש מכדור הארץ. שטח אדיר שאין לתארו. משאבים של נפט ועושר לאין חקר .
    אז על פניו נראה שזה ממש בסדר שלעם היהודי תהיה מדינה אחת קטנטונת משלו, מבלי שיהיה עליו להתחלק בה עם עוד עם ערבי מוסלמי, לא ?
    ובואי ואומר לך כמה מילים על ה"עם" הפלסטיני. אתם אינכם עם. אתם פיקציה מוסלמית שמטרתה אחת ויחידה - לכבוש את ארץ ישראל.
    נתחיל עם השם שלכם :
    הרומים שכבשו את ישראל קראו לה כחלק מאקט הכיבוש 'פרוביניקה פלשתינה' - על שם הפלישתים שישבו בערי החוף הישראליות .הפלישתים היו יורדי ים אדומי שיער שהגיעו לחופי ישראל _מ_א_י_ר_ו_פ_ה_ ונעלמו מאזורנו כ-1600 שנה לפני הולדת מוחמד .
    אין לערבים שמקורם בחצי האי ערב כל קשר לפלישתים - לא גנטי, לא דתי, לא תרבותי, לא היסטורי ולא גיאוגרפי. אתם ערבים ולא פלישתים. באותה מידה יכלו הרומים לקרוא לישראל פרוביניקה שוויצריה. האם זה היה הופך אתכם לשוויצרים ?
    ואשר לארץ ישראל, סמר מחיפה .
    תבחרי כל תיעוד היסטורי, כל מפה היסטורית, כל היסטוריון מקובל ע"י האקדמיה הבינלאומית שיראה לנו איפה פלסטין, מתי הייתה אי פעם בהיסטוריה האנושית מדינה או ארץ שנקראה פלסטין, מתי היה אי פעם בהיסטוריה האנושית "עם" שקראו לו העם הפלסטיני, מי אתם, מאין באתם ומה הקשר שלכם לשטחי ארץ ישראל. לא מצליחה למצוא אף לא פרט אחד בשום מקום בעולם, כולל לא אצל חוקרים מוסלמים וערבים (כולל הקוראן שבו ארץ ישראל נקראת 'ארץ ישראל, ארצו של עם ישראל') שיאשש את טיעונייך .
    יש תיעוד בריטי מתקופת המנדט הבריטי, תיעוד תורכי מ התקופה העותמנית, תיעוד של כל הכיבושים שהיו על ארץ ישראל - אין זכר לא לעם פלסטיני ולא למדינה פלסטינית .
    ובכן, בואי נסכם שאם תמצאי כל תיעוד שהוא (שאינו חלק מהתעמולה הפלסטינית המשנה עובדות היסטוריות בדיעבד) - להיותכם וקיומכם בארץ ישראל - כבר יש לנו משהו להתחיל ממנו .
    אתם צביר מקרי של פלגים ופלנגות מרחבי העולם המוסלמי, השונאים זה את זה כמעט . . . כמעט כמו שאתם שונאים אותנו .זה למעשה הדבר היחידי המאחד אתכם - השנאה לציונים. זה בסיס עלוב ביותר לכונן על גבו עם !
    ב-1948 היה מספר הערבים שישבו בארץ ישראל זהה למספר היהודים שישבו בארצות ערב .
    המאה העשרים הייתה מאה של הגירה וחילופי אוכלוסין על פני כדור הארץ כולו .כל היהודים מארצות ערב היגרו למולדתם ישראל. כל הערבים מישראל היו אמורים להגר חזרה לארצות מולדתם הערביות
    ..לא רק שלא עשיתם כך - המשכתם להסתנן ולחדור לשטח ישראל בכל צורה מתוחכמת שאפשר להעלות על הדעת, ושמדיניותה הרופסת של מדינת ישראל אפשרה לכם .
    למעשה יש לכם היום מדינה פלסטינית, היא ירדן. אבל אתם רוצים לעצמכם שלוש פלסטין - ירדן , "פלסטין החדשה" שתקום ברצועת עזה והגדה, וכמובן שערביי ישראל המזהים עצמם כפלסטינים ימשיכו להתגורר בישראל ויביאו אליהם עוד ועוד "אחים" פלסטינים מרחבי העולם. כך שבעוד עשור או שניים יהיו היהודים מיעוט בארצם וגם ישראל תהפוך לפלסטין. לא מתאים לנו .
    ולכן זה מה שבסופו של דבר יקרה, גם אם השמאל שלנו מפזר אשליות הממלאות את ל בכם תקווה גדולה: יהיה עליכם לחזור לארצות מולדתכם. זה יקרה או בטוב או בחר ב .
    במשך השנים (עם ההתיישבות הציונית) אימצתם לעצמכם את האתוס היהודי, כלומר - קדושת ירושלים וזכות השיבה לציון. אמנם בניתם מסגד במרכז קודש הקודשים היהודי (מנהג מוסלמי נפוץ בעולמנו), אך עירכם הקדושה היא מכה ולא ירושלים וזכות שיבה יש לכם רק למולדתכם הערבית ולא לציון .

לסיכום, אפנה אותך לספר חביב ומלא הומור. שמו"מסע תענוגות בארץ הקודש" והוא נכתב ע" י סופר בשם סמואל לונגהורן (הידוע בכינויו מרק טווין) ב -1867. הוא סייר בישראל לאורכה ולרוחבה .הוא לא ראה כאן לא פלסטינים, לא בוסתנים מוריקים, לא כפרים ערביים, לא ערים שוקקות. כלום. הוא ראה ומתאר עזובה, ביצות, כולרע, קדחת, חולות . "ארץ הבכא", כך הוא כינה את ארץ ישראל .כל מה שיש כאן, גן העדן הזה הנקרא ישראלבנה הגניוס היהודי . אין פלא שאת ואחייך חומדים אותו!

ואם את יושבת בביתך המחובר לחשמל ומקלידה תשובה במחשב, זה כי הציונים סידרו כאן מדינה המאפשרת לך לחיות ברמה שונה לחלוטין משל 99% מאחיותייך במדינות ערב .

אזרחית יהודייה ישראלית, בעלת המקום

יישר כח עם ישראל!!

תשננו את זה טוב, מסגד אל אקצה הוקם על חורבות בית שני ב 700 לספירה .
    http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%9E%...A7%D7%A6%D7%90
    על הבית שלנו, ומי שאשם בכך אלו האירופיים שזרקו אותנו לגלות.
    חזרנו אחרי 2000 שנה, שבהם היתה התישבות יהודית במשך כל הזמן הזה בארץ.
    על תשכחו שהמוסלמים שפכו את כל הזבל שלהם על שרידי בית שני שהם היום הכותל המערבי.
    ניסו כמובן להעלים את ההיסטוריה שלנו בארץ ישראל, אך זה לא צלח להם.
    כל מה שיש היום זה המצאה של השמאל, שמובלים אותנו אל הים במהרה.
    אך חברה, על דאגה כי מה שעובר עלינו בשנים האחרונות זה כלום למה שעוד יגיע !
    בשורה התחתונה יגיע היום שכול הערבים יחזרו למקומות שלהם שמהם הגיעו, בדיוק כמונו.
    בנתיים תעבירו את הזמן בלשחק ולא להביא את כל החרא הזה לפורום !

הצטרף בתאריך
    21.08.2008
    עיר
    בא"י
    הסבר לי לי למה אתה מתכוון לבדיוק כמונו אתה מתכוון שגם אנחנו נחזור למקומות שבהם יהודים היו ??
    או שלא הבנתי נכון ???

הצטרף בתאריך
    20.04.2007
    עיר
    אזור
    פעם ראשון אמר לי אחד טמבל נתתי לו מכות ב כיסא ירדתי לו השיניים זה לו פעם ראשון אתה מתנהג
    תזהר

אמא
    ערפדילה -

הצטרף בתאריך
    12.04.2007
    עיר
    בקעת הירדן
    נכתב במקור על ידי shuki860
    הסבר לי לי למה אתה מתכוון לבדיוק כמונו אתה מתכוון שגם אנחנו נחזור למקומות שבהם יהודים היו ??
    או שלא הבנתי נכון ???
    בדיוק כמונו -כמו רוב אזרחי ישראל שהתקבצו מהגלות.
    אנוכי צבר, אך הורי מאירופה. אני מקווה שהבנת.
    לכן כל הערבים שצריכים לחזור למקורות שלהם מלפני אלפיים שנה כמונו.
    אני מקווה שאני מספיק ברור עכשיו.

הצטרף בתאריך
    21.08.2008
    עיר
    בא"י
    ברור כגפרור חחחח (לא מצחיק...)

הרשמה