תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 36
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  06.12.2006
  עיר
  אשקלטאון
  הודעות
  3,397
  מה שנכון - נכון!!
  קראו איזו תגובה מדהימה השיבה מישהי לערבייה מחיפה שטענה שארץ ישראל היא של העם הפלסטיני -
  הכתבה "ליברמן, אנחנו עוד נדרוך עליך " ותגובתה של ערבייה ישראלית בשם
  סמר לכתבה זו הביאו את הגולשת דרורה להגיב

  זה מה שסמר(הערביה מחיפה) כתבה:
  אנחנו לא ערביי ישראל...אנחנו פלסטינים אזרחי מדינת ישראל. והאזרחות שלנו היא דבר טכני הכולל דרכון ותעודת זהות ישראלים שאנחנו מציגים עפ"י בקשת המוסדות המבקשים. ל-נ-ו יש לאום ולפיו אנחנו פלסטינים ערבים. אנחנו לא ערביי המדינה הזו, ואנחנו לא מסכימים להיות מיוחסים לה כלל וכלל. א-ת-ם חסרי לאום. ל-כ-ם יש דת שקוראים לה יהדות!!ואתם משתייכים לה, ותו לא!!! היצירה היחידה שלכם היא השפה העברית. מלבדה, אין דבר אחד שהצלחתם ליצר תוך ה-58 שנים ששהיתם פה ככובשים על אדמתו של עם אחר!!.אתם פשוט עם בלי תרבות, ובלי שום עבר שמצדיק התגאות בו. אתם פשוט פרטים שנאספתם מהגלות, הגעתם בחוצפה, כדי לממש את זכותכם להגשמה עצמית, על חשבונה של הזכות הזו של עם אחר. את השלום נוסח רבין רצחתם לנצח! אז ....תתביישו לכם, כי לנו כבר אין מה לדבר איתכם. ואני נמנעת פה מכל הכללה גורפת. לי יש חברים יהודים שהם כמו אחים שלי, ואני מוקירה אותם מאד, אבל ישנם עמים שכדי להתקיים שוללים את קיומו של עם אחר.
  וזו תגובתה של דרורה:
  סמר מחיפה,
  אין במדינת ישראל או בשטחי ארץ ישראל אף לא ערבי אחד שאין לו ארץ מולדת ערבית (ועל כן אתם ערבים).פלשתם / זלגתם / חדרתם- לארץ ישראל בחסות, עידוד וגיבוי הכובש העותמני והכובש הבריטי אך לא הפכתם עקב כך לבעלים או ריבונים .
  פתחי את מפת העולם, ערביה מישראל. תגלי ששטח המדינות הערביות (22) גדול משטחה של יבשת אירופה, ושטחן של כל המדינות המוסלמיות (56) מכסה כשליש מכדור הארץ. שטח אדיר שאין לתארו. משאבים של נפט ועושר לאין חקר .
  אז על פניו נראה שזה ממש בסדר שלעם היהודי תהיה מדינה אחת קטנטונת משלו, מבלי שיהיה עליו להתחלק בה עם עוד עם ערבי מוסלמי, לא ?
  ובואי ואומר לך כמה מילים על ה"עם" הפלסטיני. אתם אינכם עם. אתם פיקציה מוסלמית שמטרתה אחת ויחידה - לכבוש את ארץ ישראל.
  נתחיל עם השם שלכם :
  הרומים שכבשו את ישראל קראו לה כחלק מאקט הכיבוש 'פרוביניקה פלשתינה' - על שם הפלישתים שישבו בערי החוף הישראליות .הפלישתים היו יורדי ים אדומי שיער שהגיעו לחופי ישראל _מ_א_י_ר_ו_פ_ה_ ונעלמו מאזורנו כ-1600 שנה לפני הולדת מוחמד .
  אין לערבים שמקורם בחצי האי ערב כל קשר לפלישתים - לא גנטי, לא דתי, לא תרבותי, לא היסטורי ולא גיאוגרפי. אתם ערבים ולא פלישתים. באותה מידה יכלו הרומים לקרוא לישראל פרוביניקה שוויצריה. האם זה היה הופך אתכם לשוויצרים ?
  ואשר לארץ ישראל, סמר מחיפה .
  תבחרי כל תיעוד היסטורי, כל מפה היסטורית, כל היסטוריון מקובל ע"י האקדמיה הבינלאומית שיראה לנו איפה פלסטין, מתי הייתה אי פעם בהיסטוריה האנושית מדינה או ארץ שנקראה פלסטין, מתי היה אי פעם בהיסטוריה האנושית "עם" שקראו לו העם הפלסטיני, מי אתם, מאין באתם ומה הקשר שלכם לשטחי ארץ ישראל. לא מצליחה למצוא אף לא פרט אחד בשום מקום בעולם, כולל לא אצל חוקרים מוסלמים וערבים (כולל הקוראן שבו ארץ ישראל נקראת 'ארץ ישראל, ארצו של עם ישראל') שיאשש את טיעונייך .
  יש תיעוד בריטי מתקופת המנדט הבריטי, תיעוד תורכי מ התקופה העותמנית, תיעוד של כל הכיבושים שהיו על ארץ ישראל - אין זכר לא לעם פלסטיני ולא למדינה פלסטינית .
  ובכן, בואי נסכם שאם תמצאי כל תיעוד שהוא (שאינו חלק מהתעמולה הפלסטינית המשנה עובדות היסטוריות בדיעבד) - להיותכם וקיומכם בארץ ישראל - כבר יש לנו משהו להתחיל ממנו .
  אתם צביר מקרי של פלגים ופלנגות מרחבי העולם המוסלמי, השונאים זה את זה כמעט . . . כמעט כמו שאתם שונאים אותנו .זה למעשה הדבר היחידי המאחד אתכם - השנאה לציונים. זה בסיס עלוב ביותר לכונן על גבו עם !
  ב-1948 היה מספר הערבים שישבו בארץ ישראל זהה למספר היהודים שישבו בארצות ערב .
  המאה העשרים הייתה מאה של הגירה וחילופי אוכלוסין על פני כדור הארץ כולו .כל היהודים מארצות ערב היגרו למולדתם ישראל. כל הערבים מישראל היו אמורים להגר חזרה לארצות מולדתם הערביות
  ..לא רק שלא עשיתם כך - המשכתם להסתנן ולחדור לשטח ישראל בכל צורה מתוחכמת שאפשר להעלות על הדעת, ושמדיניותה הרופסת של מדינת ישראל אפשרה לכם .
  למעשה יש לכם היום מדינה פלסטינית, היא ירדן. אבל אתם רוצים לעצמכם שלוש פלסטין - ירדן , "פלסטין החדשה" שתקום ברצועת עזה והגדה, וכמובן שערביי ישראל המזהים עצמם כפלסטינים ימשיכו להתגורר בישראל ויביאו אליהם עוד ועוד "אחים" פלסטינים מרחבי העולם. כך שבעוד עשור או שניים יהיו היהודים מיעוט בארצם וגם ישראל תהפוך לפלסטין. לא מתאים לנו .
  ולכן זה מה שבסופו של דבר יקרה, גם אם השמאל שלנו מפזר אשליות הממלאות את ל בכם תקווה גדולה: יהיה עליכם לחזור לארצות מולדתכם. זה יקרה או בטוב או בחר ב .
  במשך השנים (עם ההתיישבות הציונית) אימצתם לעצמכם את האתוס היהודי, כלומר - קדושת ירושלים וזכות השיבה לציון. אמנם בניתם מסגד במרכז קודש הקודשים היהודי (מנהג מוסלמי נפוץ בעולמנו), אך עירכם הקדושה היא מכה ולא ירושלים וזכות שיבה יש לכם רק למולדתכם הערבית ולא לציון .
  לסיכום, אפנה אותך לספר חביב ומלא הומור. שמו"מסע תענוגות בארץ הקודש" והוא נכתב ע" י סופר בשם סמואל לונגהורן (הידוע בכינויו מרק טווין) ב -1867. הוא סייר בישראל לאורכה ולרוחבה .הוא לא ראה כאן לא פלסטינים, לא בוסתנים מוריקים, לא כפרים ערביים, לא ערים שוקקות. כלום. הוא ראה ומתאר עזובה, ביצות, כולרע, קדחת, חולות . "ארץ הבכא", כך הוא כינה את ארץ ישראל .כל מה שיש כאן, גן העדן הזה הנקרא ישראלבנה הגניוס היהודי . אין פלא שאת ואחייך חומדים אותו!  ואם את יושבת בביתך המחובר לחשמל ומקלידה תשובה במחשב, זה כי הציונים סידרו כאן מדינה המאפשרת לך לחיות ברמה שונה לחלוטין משל 99% מאחיותייך במדינות ערב .
  אזרחית יהודייה ישראלית, בעלת המקום
  יישר כח עם ישראל!!

  נערך לאחרונה על ידי R9naldo; 11.01.2009 בשעה 23:22.  IDO ROGFLROFLROFLR!!!
  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  06.12.2006
  עיר
  אשקלטאון
  הודעות
  3,397
  יש סיכוי שמישהו עם אנגלית טובה יישב ויתרגם את זה?

  אני רוצה להפיץ את זה בכמה שיותר פורומים בח"ול כי זה פשוט נכון ואי אפשר להסביר את המצב בארץ יותר טוב מזה, אם אנשים יתחילו להפיץ את זה זה יכול לעזור לישראל הרבה יותר מאשר מערכת ההסברה העלובה שלנו.  IDO ROGFLROFLROFLR!!!
  שתף ב-Google+

 3. #3
  הצטרף בתאריך
  06.12.2006
  עיר
  אשקלטאון
  הודעות
  3,397
  up  IDO ROGFLROFLROFLR!!!
  שתף ב-Google+

 4. #4
  הצטרף בתאריך
  05.12.2006
  עיר
  זכרון יעקב
  הודעות
  3,994
  יש לי זמן בעבודה לתרגם - אבל תסדר את זה בפונט נורמלי, זה מציק :S

  "ובתוך הדפים של הזמן שאבד, אנשים נגמרים ברגע אחד"
  09/03/2008 - 06/02/1953
  Väkivalta!  Intel Q6600 @ 3.4GHz [24/7] - ASUS P5K-E - GeIL 2x2GB BD EvoOne 800MHz @ 1066MHz 5-5-5-15 - Connect3D HD3870X2 - Thermaltake ToughPower 750W - Antec 900


  שתף ב-Google+

 5. #5
  הצטרף בתאריך
  08.12.2007
  הודעות
  1,252
  ראיתי את זה כבר לפני שבועיים וחצי ככה (?)

  הכניסה באמאמא שלה
  GLORY GLORY TOTTENHAM HOTSPUR
  שתף ב-Google+

 6. #6
  הצטרף בתאריך
  08.12.2007
  הודעות
  1,252
  קח אני יעזור לך להפיץ :

  Which is true - true!
  Which called for a return to an amazing response from Haifa Larbeih claimed the Land of Israel is of the Palestinian people --
  The report, "Lieberman, we are more נדרוך you" with the name of Israeli Arabs
  Samar This article brought to the surfer Dror
  This is what Ssmr (Arab from Haifa) wrote:
  We are not Arabs and Israel ... We are Palestinian citizens of Israel. Ohazrhot is our technical passport containing Israeli identity card that we present a request by the institutions that wish. To - N - and according to which we have a national Palestinian Arabs. We are not Arabs in this country, and we do not agree to be gentry her at all. A - A -- חסרי of nationality. to - some - of religion, has called her Judaism! and you belong to her, and no more! only your creativity is the Hebrew language. felt factory, there's nothing one success in the manufacture -58 years ששהיתם here ככובשים the land of with another!. You just with no culture, no Shmtzdik has been boasting it. You just learn שנאספתם discover, reaching Bhotzfh, the right to exercise self-Lhgshmh, Hsbona on the right of this with another. The text of the peace Rabin רצחתם forever! So .... you be shy, because we have nothing to talk with you. and I am here, avoids any sweeping generalization. I have Jewish friends that they like my brothers, and it is very respectful, but some nations in order to include the existence of another.
  And this is the response of Dror:
  Samar Haifa,
  Not in Israel or in the land of Israel is not even one Arab country that he has an Arab homeland (so you Arabs). פלשתם / זלגתם / חדרתם - the land of Israel under the cover, encouraging Ogyboi occupying Hotmni Ohcovs British הפכתם but not due to the owner or ריבונים.
  Open the world map, Israeli Arabs. Tell Ssth Arab countries (22) covering a large continent of Europe, miller of all Muslim countries (56) covers one-third on the Earth. Space huge indescribable. Resources of oil and wealth לאין study.
  So on the face it really looks fine for the Jewish people will be one state Ktntont own, without having to have it with him to share more with the Arab-Muslim, is not it?
  Ovoai and tells you how many words on H"a of "Palestinian. You are not with you. You fiction to single Muslim - to conquer the land of Israel.
  Let's start with your name:
  Scbso the Romans called Israel as part of her act of occupation 'Frobinika Palestine' - הפלישתים who were sitting there on the beach Israeli Exchange. הפלישתים were seaman Adomi hair who came from the coast of Israel _ _ a _ a _ _ and see פ _ _ _ the region disappeared about a year before the birth -1600 Muhammad.
  There are no Arabs from the island in half every night לפלישתים us - not genetic, not religious, not cultural, historical and geographic not. You are not Arabs פלישתים. Equally able to read Romans Israel Frobinika Swiss. Was it makes you לשוויצרים?
  And the land of Israel, Haifa Samar.
  Pick any historical records, all the historical map, accepted by any historian International Academy of Palestine, where we see, when was ever in human history a country or a country called Palestine, when was ever in human history "with" calling him the Palestinian people, who you are , whence come and what your relationship in the Land of Israel. is not able to find no one anywhere except in the world, including among researchers not Muslims and Arabs (including the Koran in which the Land of Israel is called 'Land of Israel, a country with Israel) Shiass the טיעונייך.
  British records have the British Mandate period, records from the period Hotmnit Turki, a record of all הכיבושים were on the land of Israel - not a male Palestinian people and not a Palestinian state.
  Well, come נסכם if you will find all the documentation it (which is not part of the Palestinian Mhtamolh sub historical facts after the fact) - להיותכם וקיומכם Israel - already we have something to start with.
  You Zvir פלגים phalanx of cases from around the Muslim world, השונאים that it almost. . . Almost like you hate us. This is actually the only thing that unites you - hatred לציונים. This is a very poorly on the drive with his back!
  In 1948 was the number of Arabs who were sitting in the Land of Israel is the same as the number of Jews who were sitting in the evening.
  Twentieth century was the century of migration of population exchange across the entire globe. All Jews emigrated from the Arab למולדתם Israel. All Arabs from Israel were supposed to migrate back to the Arab homeland
  .. Not only that you did so - המשכתם to infiltrate into Israel in any way possible sophisticated conceive, Oshmdinioth Harofst of the State of Israel has allowed you.
  In fact, today you have a Palestinian state, is Jordan. But do you want three לעצמכם Palestine - Jordan, "New Palestine" שתקום and the Gaza Strip, Israeli Arabs and of course that identify themselves כפלסטינים continue to live in Israel Oibiao them more and more "brothers" of Palestinians from all over the world. So that while a decade or two will be a minority of Jews in Israel and Palestine will become. Not suitable for us.
  So this is what ultimately will happen, even if left to our distributor illusions Hmmlaut the big hope for you: will you need to go back to מולדתכם. It's going to happen or good or choose.
  Over the years (with the Zionist settlement) אימצתם לעצמכם the Jewish Hatos, namely - the sanctity of Jerusalem and the right of return mark. Although בניתם a mosque in the center of the Jewish holy of holies (Muslim common practice in our world), but עירכם the holy Mecca and Jerusalem is to return and the right do you have, not just Arab למולדתכם mark.
  In conclusion, I refer you to kindly and full of humor. Drive שמו"מ playboy in the Holy Land "and was written by a writer named Samuel לונגהורן (known as Mark טווין) in -1867. He visited Israel along Olrohva. He did not see here is not Palestinian, not בוסתנים מוריקים, no Arab villages, not cities Sokkot . nothing. He saw + Outlined negligence, Vicot, Kolra, fever, blue. "land of mourning," so he called the Land of Israel. What all that here, in this paradise called Israel - the Jewish son Hgnios. No wonder you ואחייך חומדים it!  And if you sit in your home is connected to electricity Umklida the answer on the computer, it's been here that the Zionist state that allows you to live a completely different level, saying 99% מאחיותייך in the evening.
  A Jewish Israeli civilian, a place
  Align with the power of Israel!
  GLORY GLORY TOTTENHAM HOTSPUR
  שתף ב-Google+

 7. #7
  הצטרף בתאריך
  06.12.2006
  עיר
  אשקלטאון
  הודעות
  3,397
  שי זה תרגום דרך תוכנה, כשהטקסט כל כך גדול יש הרבה מאוד סיכויים שיש יותר מדי טעויות בטקסט הזה, אני צריך בנאדם שיתרגם את זה לאנגלית בשביל שידע לעשות את הקונוטציות ולדייק עד כמה שניתן בבחירת המילים.

  הייתי עושה את זה בעצמי אבל האנגלית שלי בכל זאת לא ברמה כל כך גבוהה שאני יכול לתרגם את זה בצורה מדוייקת ככל האפשר, וגם מחרותיים מתחיל לימודים עוד פעם וצריך להתחיל לעשות עבודות וכ"ו.

  עידן - אשמח אם תעבוד על זה..... זה יכול מאוד לעזור לי בכמה פורומים בח"ול.  IDO ROGFLROFLROFLR!!!
  שתף ב-Google+

 8. #8
  הצטרף בתאריך
  23.12.2006
  הודעות
  523
  גיא תוסיף שם שהערבים אומרים שירושלים היא שלהם ובקוראן שלהם לא מוזכר פעם אחת על ירושלים ובתורה כל מילה שנייה זה ירושליים....
  שתף ב-Google+

 9. #9
  הצטרף בתאריך
  12.11.2006
  עיר
  כרמי יוסף
  הודעות
  2,017
  אמת.

  יש פה סרטון עם הסברה יפה, ככה לפנים.
  סוף סוף מסביר תקיף, נמרץ ומקורי  שתף ב-Google+

 10. #10
  הצטרף בתאריך
  02.02.2007
  הודעות
  548
  מי שלא מכיר, למרות שקצת ישן (מהמלחמה הקודמת אם אני לא טועה)

  אין הסברה יותר טובה מזו


  יש גם ראיון חדש יותר בו היא קוברת "פרופסור" עלק

  פשוט תותחית על
  שתף ב-Google+

 11. #11
  הצטרף בתאריך
  10.12.2006
  עיר
  חיפה
  הודעות
  393
  maybe 2morrow

  Winners don't quit, losers don't win.
  שתף ב-Google+

 12. #12
  הצטרף בתאריך
  12.11.2006
  עיר
  כרמי יוסף
  הודעות
  2,017
  בונא היא אחת החזקות
  הרב כדורי סטייל מוחמד השתתק שם כמו דג בורי
  שתף ב-Google+

 13. #13
  הצטרף בתאריך
  08.12.2007
  הודעות
  1,252
  גיא הבאתי לך תרום שמישו תרגם והפיץ לחו"ל לא שמתי בשום תוכנה......
  GLORY GLORY TOTTENHAM HOTSPUR
  שתף ב-Google+

 14. #14
  הצטרף בתאריך
  06.12.2006
  עיר
  אשקלטאון
  הודעות
  3,397
  חחח קראת בכלל את ה"תרגום" הזה? יש שם מילים בעברית שהתוכנה לא הצליחה לתרגם.... לא אכפת לי מאיפה הבאת את זה זה פשוט לא טוב.  IDO ROGFLROFLROFLR!!!
  שתף ב-Google+

 15. #15
  הצטרף בתאריך
  16.07.2008
  הודעות
  2,065
  ישן ומוכר.
  אין לי כוח לתרגם אבל בפורומים הבינלאומיים שאני כותב בהם אני כותב בדיונים דברים דומים.

  באיזה פורומים אתה כותב? אתה מכיר איזה פורום "טוב" של אנטישמים?
  אישה בונה, אישה הורסת.
  שתף ב-Google+

 16. #16
  הצטרף בתאריך
  16.07.2008
  הודעות
  2,065
  וכמה נקודות חשובות:

  -הפלישתים הגיעו מדרום אירופה, אזור יוון וקפריסין. הם אינם ערבים.

  -בכל מקום שאתם רואים מישהו כותב Palestine תקנו אותו ורשמו Palestina, וציינו שזה שם שניתן לחבל הארץ ישראל ע"י הרומאים, שרצו למחוק כל קשר בין האזור ליהודים.

  -הלאומיות הפלסטינית היא פיקציה שנוצרה לפני כמה עשרות שנים, וזהו. בכיר מאש"ף או מהפת"ח אמר בעבר שהשימוש בלאומיות פלסטינית הוא רק כלי כדי להלחם נגד היהודים. אחפש ציטוט ואביא.

  -אין זכר לכך שהערבים אי פעם רצו להקים כאן מדינה. כמו כן הם מעולם לא טענו לבעלות על הארץ.

  -באיסלאם השיעי (למשל באיראן) - ירושלים נמצאת רק במקום הרביעי בחשיבותה.
  אישה בונה, אישה הורסת.
  שתף ב-Google+

 17. #17
  הצטרף בתאריך
  05.12.2006
  עיר
  זכרון יעקב
  הודעות
  3,994
  נכתב במקור על ידי R9naldo
  עידן - אשמח אם תעבוד על זה..... זה יכול מאוד לעזור לי בכמה פורומים בח"ול.
  אני אעבור על זה מחר
  אגב, אפשר להוסיף את הלינק הזה בהודעה -

  "ובתוך הדפים של הזמן שאבד, אנשים נגמרים ברגע אחד"
  09/03/2008 - 06/02/1953
  Väkivalta!  Intel Q6600 @ 3.4GHz [24/7] - ASUS P5K-E - GeIL 2x2GB BD EvoOne 800MHz @ 1066MHz 5-5-5-15 - Connect3D HD3870X2 - Thermaltake ToughPower 750W - Antec 900


  שתף ב-Google+

 18. #18
  הצטרף בתאריך
  05.12.2006
  עיר
  זכרון יעקב
  הודעות
  3,994
  טוב זה ארוך מדי, התייאשתי

  "ובתוך הדפים של הזמן שאבד, אנשים נגמרים ברגע אחד"
  09/03/2008 - 06/02/1953
  Väkivalta!  Intel Q6600 @ 3.4GHz [24/7] - ASUS P5K-E - GeIL 2x2GB BD EvoOne 800MHz @ 1066MHz 5-5-5-15 - Connect3D HD3870X2 - Thermaltake ToughPower 750W - Antec 900


  שתף ב-Google+

 19. #19
  הצטרף בתאריך
  06.12.2006
  עיר
  אשקלטאון
  הודעות
  3,397
  הומו?  IDO ROGFLROFLROFLR!!!
  שתף ב-Google+

 20. #20
  הצטרף בתאריך
  08.12.2006
  עיר
  אור עקיבא (אורות)
  הודעות
  3,691
  הומו.
  שתף ב-Google+

הרשמה