תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 34
    הצטרף בתאריך
    09.12.2007
    עיר
    חיפה

אחרי שדנו בהבדלים השונים בין הטרופיז לאציוומנטס והצלחנו להבין את הדומה והשונה,
    יתרונות וחסרונות הגיע הזמן להשוות בין ה-Avatars לבין ה- Miis של הווי לבין ה- Home people
    של הפס3.

כמובן הייתי רוצה לראות תגובות של שחקנים שיש להם את 3 המערכות ויכולים אובייקטיבית
    לציין עובדות קיימות תוך השוואה בין 3 המערכות.

כאן תוכלו למצוא השוואה בין 3 המערכות (בחסות האתר Gamesradar)

מנהל פורום Xbox וקהילת הפייסבוק XBOX Israel Community
    https://www.facebook.com/groups/482469815215301/

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    עיר
    פתח תקווה
    OMG הMIIS נראים כל כך גרוע..........
    אחרי זה הAVATARS ומקום ראשון הHOME PEOPLE.....מה לעשות הם נראים כמו אנשים

הצטרף בתאריך
    23.09.2008
    אני מעדיף את האוואטארים, לא רק בגלל שאני פאנבוי אלא בגלל האיכות :\
    סתכלו את הMIIS נראים כמו ציור בפיינט...
    ו Home People נראים אולי כמו אנשים אבל האיכות נוראית :\

כי ככה

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    תגובה של מי שיש לו את שלוש המערכות וניסה את שלושתן:
    1) ה-Mii זה חרא.
    2) ה-Avatar זה חרא.
    3) ה-home People זה חרא.

לזה משעליי, האיכות של ה-home people לא נוראית. התמונה שאיתן לקח ומרח היא נוראית. אתה לא מסוגל לזהות מתיחה של תמונה? או תמונה שהורידו את האיכות שלה?

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    עיר
    פתח תקווה
    נכתב במקור על ידי Death_119
    תגובה של מי שיש לו את שלוש המערכות וניסה את שלושתן:
    1) ה-Mii זה חרא.
    2) ה-Avatar זה חרא.
    3) ה-home People זה חרא.

לזה משעליי, האיכות של ה-home people לא נוראית. התמונה שאיתן לקח ומרח היא נוראית. אתה לא מסוגל לזהות מתיחה של תמונה? או תמונה שהורידו את האיכות שלה?
    דודי....למה יש לך WII?

הצטרף בתאריך
    09.12.2007
    עיר
    חיפה
    לדודי, כאן יש לך 5 עמודים של השוואה בינהם.

נערך לאחרונה על ידי Zombit; 10.01.2009 בשעה 13:43.

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    לדאבוני אני מסוגל להסביר רק לגבי ההבדלים בין ה-Mii ל-Avatar.

ראשית כל חשוב להתייחס לתכלית של היצורים השונים. במקרה של ה-Mii המטרה היא ליצור את עצמך, את החברים שלך ולמעשה את כל מי שאתה רוצה. העורך הוא פשוט ביותר (משהו נוסח צייר עם דוגמאות מוכנות מראש, שאתה פשוט משחק עם המיקום והגדלים שלהן), אך הוא בעל עומק מסוים, שלמעשה מספק לך את היכולת לצייר גרסה ממוחשבת של עצמך, או לצייר פרצוף שכזה. התוכנה היא כה פשטנית, עד כדי כך שלפעמים חלק מהכיף (או האתגר אתגר) הוא ליצור דמות שבאמת תהיה דומה לך.

במקרה של ה-Avatars המטרה היא אך ורק ליצור את עצמך, ככה שאתה מוגבל לאבאטר אחד עבור כל משתמש, ואם בא לך לשחק עם הג'וקר (ע"ע) אתה צריך להפטר מה-Avatar שלך, או שאתה צריך להשתמש במשתמש אחר. כמוכן אם קודם ייחסתי את ה-Mii כאל תוכנה נוסח צייר עם דוגמאות מוכנות מראש שניתן לעצב אותן, אז את ה-Avatar ניתן להשוות ל-Mr. Potato Head, שאתה פשוט מחבר את החלקים התלת-מימדיים אליו ללא שום אופציה לעריכה. בינתיים זה עובד, והסיבה העיקרית לכך היא משום שישנה כמות לא קטנה של חלקים שניתן לחבר למר תפוח אדמה, והרשימה כל הזמן מתרחבת. עם זאת, כל הכיף בעריכה שיש בווי לא קיים פה, ואם אמרתי ששם כל האתגר הוא בלנסות ליצור גרסה ממוחשבת של עצמך, אז פה אין שום אתגר: או שאתה מסוגל, או שאתה לא מסוגל עקב חוסר בחלקים.

במצב הנוכחי אם הייתי צריך לבחור בין התוכנה העדיפה הייתי נאלץ לבחור ב-Mii, כי על אף שהיצורים שם הם דו מימדיים ופשטניים, התוכנה מספקת לך יכולות עריכה, וגם מדרבנת אותך ליצור יותר מדמות אחת. במקרה של ה-Avatar (ואני סבור שגם עבור ה-Home) הסיכוי שהאנשים שיצרו שם דמות יצרו דמות נוספת, או יתעסקו עם הקיימת לאחר שסיימו ליצור אותה (כל עוד אין להם תוכן חדש לשחק עימו) שואף לאפס לאחר שבועיים. ההבדל בין התוכנות הללו מתבטא בכל שה-Mii קיים בשביל שייצרו אותו, ואילו ה-Avatar קיים בשביל... להתחרות עם ה-Wii והפס3.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    עיר
    פתח תקווה
    נכתב במקור על ידי F.P
    לדאבוני אני מסוגל להסביר רק לגבי ההבדלים בין ה-Mii ל-Avatar.

ראשית כל חשוב להתייחס לתכלית של היצורים השונים. במקרה של ה-Mii המטרה היא ליצור את עצמך, את החברים שלך ולמעשה את כל מי שאתה רוצה. העורך הוא פשוט ביותר (משהו נוסח צייר עם דוגמאות מוכנות מראש, שאתה פשוט משחק עם המיקום והגדלים שלהן), אך הוא בעל עומק מסוים, שלמעשה מספק לך את היכולת לצייר גרסה ממוחשבת של עצמך, או לצייר פרצוף שכזה. התוכנה היא כה פשטנית, עד כדי כך שלפעמים חלק מהכיף (או האתגר אתגר) הוא ליצור דמות שבאמת תהיה דומה לך.

במקרה של ה-Avatars המטרה היא אך ורק ליצור את עצמך, ככה שאתה מוגבל לאבאטר אחד עבור כל משתמש, ואם בא לך לשחק עם הג'וקר (ע"ע) אתה צריך להפטר מה-Avatar שלך, או שאתה צריך להשתמש במשתמש אחר. כמוכן אם קודם ייחסתי את ה-Mii כאל תוכנה נוסח צייר עם דוגמאות מוכנות מראש שניתן לעצב אותן, אז את ה-Avatar ניתן להשוות ל-Mr. Potato Head, שאתה פשוט מחבר את החלקים התלת-מימדיים אליו ללא שום אופציה לעריכה. בינתיים זה עובד, והסיבה העיקרית לכך היא משום שישנה כמות לא קטנה של חלקים שניתן לחבר למר תפוח אדמה, והרשימה כל הזמן מתרחבת. עם זאת, כל הכיף בעריכה שיש בווי לא קיים פה, ואם אמרתי ששם כל האתגר הוא בלנסות ליצור גרסה ממוחשבת של עצמך, אז פה אין שום אתגר: או שאתה מסוגל, או שאתה לא מסוגל עקב חוסר בחלקים.

במצב הנוכחי אם הייתי צריך לבחור בין התוכנה העדיפה הייתי נאלץ לבחור ב-Mii, כי על אף שהיצורים שם הם דו מימדיים ופשטניים, התוכנה מספקת לך יכולות עריכה, וגם מדרבנת אותך ליצור יותר מדמות אחת. במקרה של ה-Avatar (ואני סבור שגם עבור ה-Home) הסיכוי שהאנשים שיצרו שם דמות יצרו דמות נוספת, או יתעסקו עם הקיימת לאחר שסיימו ליצור אותה (כל עוד אין להם תוכן חדש לשחק עימו) שואף לאפס לאחר שבועיים. ההבדל בין התוכנות הללו מתבטא בכל שה-Mii קיים בשביל שייצרו אותו, ואילו ה-Avatar קיים בשביל... להתחרות עם ה-Wii והפס3.
    אבל בסופו של דבר זה נראה גרוע!!!

הצטרף בתאריך
    09.12.2007
    עיר
    חיפה
    אם אני מבין נכון יש גם תמיכה במשחקי ווי יותר רחבה מאשר במשחקי ה-360 עם האווטר,
    אני לא יודע מה המצב בפס3 ואם ניתן להשתמש ה-Home People במשחקים.

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי JinxTZ
    אבל בסופו של דבר זה נראה גרוע!!!
    זה תלוי. תראה לדוג' את מייקל ג'קסון. מן הסתם אף אחת מהתוכנות הללו היא לא מושלמת (כמו שדודי הסביר בצורה טובה יותר ממה שאני אי פעם הייתי מסוגל לעשות), ולכל תוכנה יש את הייתרון שלה (תראה את קרייטוס לעזאזל!). אני רק אמרתי את הרושם שלי מה-Avatars וה-Miis. אם הייתי מתנסה ב-Home הייתי מסביר לך גם מדוע הפשטות של ה-360 והווי זה טוב .
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    עיר
    נתניה
    כולם גורעים ומיותרים

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי zombit
    אם אני מבין נכון יש גם תמיכה במשחקי ווי יותר רחבה מאשר במשחקי ה-360 עם האווטר,
    אני לא יודע מה המצב בפס3 ואם ניתן להשתמש ה-Home People במשחקים.
    אכן. לא טרחתי להתייחס אל זה, משום שזה קצת גימיקי (אם כי זה באמת נחמד לשחק עם הדמות שלך [ואבא שלי בכלל לא מוכן לשחק בטניס עם דמות שהיא לא הדמות שלו], או לחילופין שהפרצוף שלך יופיע כאשר אתה בוחר את ה-Save שלך), והשירותים של ה-360 והפס3 עוד נמצאים בתחילת דרכם, ואי אפשר באמת להתייחס אל זה בלי לתת ל-360 עוד כמה חודשי חסד (מה גם MS הבטיחה כמה פונקציות גימיקיות חביבות ביותר עבור השימושים של ה-Avatars בעתיד). אם אתה באמת רוצה שהתייחס אל זה, אז ה-Miis עדיפים ללא כל צל של ספק, אבל בפונקציה הזו אני בינתיים מעדיף לא להתחשב.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    09.12.2007
    עיר
    חיפה
    נראה לי שהיתרון של הווי כפי ש-FP הסביר זאת יפה הוא ה-Free Hand שקיים במערכת
    לעומת האווטארים שהם די מקובעים ללא יכולת של נגיעה אישית.

אני אשמח לדעת איך המערכת עובדת בפס3, התאימות של אנשי הבית למשחקים
    וכו'...
    נערך לאחרונה על ידי Zombit; 10.01.2009 בשעה 14:20.

הצטרף בתאריך
    15.08.2008
    יש לי רק את הWII אבל אני לא אוהב את הכיוון הזה בכלל של דמויות מיצגות
    מעדיף תמונה במקום
    לא יודע אולי חברות הקונסולות פחדו שיכניסו תמונות פורנו ושטויות אחרות אז כולם החליטו לעבור לדמיות האלו אבל זה בולשיט

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי קרירין
    יש לי רק את הWII אבל אני לא אוהב את הכיוון הזה בכלל של דמויות מיצגות
    מעדיף תמונה במקום
    לא יודע אולי חברות הקונסולות פחדו שיכניסו תמונות פורנו ושטויות אחרות אז כולם החליטו לעבור לדמיות האלו אבל זה בולשיט
    יש לך ב360 תמונות מיצגות וגם אוואטר יחד.

בנושא מי הכי טוב מהשלושה, לדעתי של HOME אחרון פשוט כי אי אפשר ליצור שם שום דבר מעניין ולא משנה מה אתה עושה, או שיוצא לך משהו שנראה כמו מאנייק או כמו שחקן פורנו.

אני אוהב את הלוק של האווטרים יותר משל הMII אבל יש לMII אופציות קונפיגורציה טובות יותר שחסר באוואטרים כמו להגדיל/לסובב/לעוות/להזיז איברים.
    אם מיקרוסופט יוסיפו את האופציה הזאת לאווטרים אז הם יהיו הכי טובים מהשלושה.

אבל בכלליות, שלושתם מיותרים.

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נתבקשתי להגיב, אבל האמת שאני לא ממש יודע מה להגיב.

אני מאוד אוהב את ה-Mii, בעיקר את ה-Mii שלי. אני מאמין שהאופציות עריכה של נינטנדו הן רחבות מספיק כדי ליצור כל דמות בצורה קומית. וזו המטרה, אני חושב שזה נחמד ליצור מעין קריקטורה של עצמך מאשר ליצור ממש את עצמך. אותי אישית זה די מרתיע ליצור דמות שנראית ממש כמוני, זה נראה לי קצת הזוי. אבל אולי אני צריך לראות את זה במו עיניי כדי להירגע.

אני כן מאמין שהיתרון הגדול של ה-Mii הוא כמו שנאמר, שאפשר ליצור כמה מהם, ששולחים אותם לחברים, שנינטנדו משתמשת בהם לעוד דברים, וכמובן שחברות נוספות משתמשות בהם למשחקים.

הנה עוד יתרון, אני לא חושב שהזמנת החתונה הזו הייתה כל-כך יפה ואלגנטית אם הייתה משתמשת באווטר או בהום פיפול:

והנה המשחק סנו בורד וסקי של נמקו, שעושה שימוש מדהים ב-Mii בעולם ריאליסטי, כך שהם מאוד וורסטילים ואפשר לתקוע אותם בכל חור (הם למשל גם יכולים להיות דו-ממדיים כמו בד"ר מריו ל-WiiWare):

לבסוף אני אומר, שאני מאמין שנינטנדו באמת השקיעה מחשבה ב-Mii והפכה אותם לחלק אינטגרלי מהקונסולה, והם מאפשרים המון וורסטיליות. משהו שאני לא רואה בשתי החברות האחרות.
    !yes Wii can

הצטרף בתאריך
    18.07.2008
    עיר
    תל אביב
    אני חושב שבכולם אפשר לשפר הרבה וה-home נראה יותר טוב מביניהם, אבל מה שאני אוהב ב-avatars זה שפשוט יש את האווטר בכרטיס השחקן ואפשר לשים את כרטיס השחקן בחתימה וזה נחמד לראות את האווטר של כל אחד

הצטרף בתאריך
    09.12.2007
    עיר
    חיפה
    יש עוד עניין שמוסיף נפח לאווטרים והם התוספות המיוחדות שבלעדיות למשחקים מסויימים שאם
    סיימתם אותם (1000 מתוך 1000) תקבלו חינם תוספת בלעדית לאווטר שלכם שלא ניתנת
    להורדה בצורה הרגילה.

עוד לא קבלתי תשובה מה קורה בפס3 ואיך אנשי הבית משתלבים במשחקים אם בכלל.

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    מהפעמים הבודדות שיצא לי לשחק בHOME, הדמות שלך לא כזו משנה במשהו.
    יש המון חופש באיך לבנות את הדמות, אבל חוץ מלהסתובב איתה בHOME אין הרבה מה לעשות.

הדמויות בHOME נראות הכי טוב ויזואלית, חוץ מזה אני לא רואה שום ייתרון בין הMII האווטאר, או האנשים בHOME.

מה שכן, מבחינתי שלושת המערכות מיותרות לגמרי, ואת הכסף שהשקיעו בהן היה צריך להשקיע במשחקים.

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי zombit
    יש עוד עניין שמוסיף נפח לאווטרים והם התוספות המיוחדות שבלעדיות למשחקים מסויימים שאם
    סיימתם אותם (1000 מתוך 1000) תקבלו חינם תוספת בלעדית לאווטר שלכם שלא ניתנת
    להורדה בצורה הרגילה.

עוד לא קבלתי תשובה מה קורה בפס3 ואיך אנשי הבית משתלבים במשחקים אם בכלל.
    אבל עדיין לא ראינו את מיושם...
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הרשמה