תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    09.01.2009
    שלום לחברי הפורום,
    אני מאוד מקווה שמישהו מכם יוכל לעזור לי.
    קניתי לאחיינית שלי קונסולת Wii בסינגפור במתנה (בחנות רצינית ומסודרת). המוכר הציע לי להוסיף צ'יפ כדי שנוכל להשתמש במשחקים בכל שיטות השידור וגם במשחקים צרובים. כמובן שהוספתי גם את זה.
    הבנתי שיש 3 סוגים של קונסולות, זו הגיעה בקופסא בשפה אסייתית, אך כל התפריטים הם באנגלית.
    הגעתי לארץ, חברנו הכל ויש בעיה.. הקונסולה עובדת, מתחברת לאינטרנט ואפשר לראות תכנים בערוץ החדשות. עם זאת, המשחק Sports לא עובד (גם הוא מסינגפור). ניסינו להפעיל משחק שנקנה בארץ (עובד יפה אצל השכנים) אך גם הוא לא עובד. בקופסא היה דף הוראות עם משהו לגבי backup loader ואיך לשנות ל NTSC אבל אין לי מושג איך עושים את זה (ההוראות לא היו מספיק ברורות).
    מישהו יכול לעזור?או יודע מה הבעיה?
    תודה רבה!
    יעל
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.12.2007
    התקנת את ה HOMEBREW CHANNEL על הווי?
    אם לא אז יש תרד בפורום שמסביר איך מתקינים...
    אחרי שהתקנת תנסי לעלות משחקים עם הbackup loader
    הנה מדריך:

ואם את עדיין לא מצליחה שלחי לי הודעה בפרטי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.08.2008
    נכתב במקור על ידי mambo1
    שלום לחברי הפורום,
    אני מאוד מקווה שמישהו מכם יוכל לעזור לי.
    קניתי לאחיינית שלי קונסולת Wii בסינגפור במתנה (בחנות רצינית ומסודרת). המוכר הציע לי להוסיף צ'יפ כדי שנוכל להשתמש במשחקים בכל שיטות השידור וגם במשחקים צרובים. כמובן שהוספתי גם את זה.
    הבנתי שיש 3 סוגים של קונסולות, זו הגיעה בקופסא בשפה אסייתית, אך כל התפריטים הם באנגלית.
    הגעתי לארץ, חברנו הכל ויש בעיה.. הקונסולה עובדת, מתחברת לאינטרנט ואפשר לראות תכנים בערוץ החדשות. עם זאת, המשחק Sports לא עובד (גם הוא מסינגפור). ניסינו להפעיל משחק שנקנה בארץ (עובד יפה אצל השכנים) אך גם הוא לא עובד. בקופסא היה דף הוראות עם משהו לגבי backup loader ואיך לשנות ל NTSC אבל אין לי מושג איך עושים את זה (ההוראות לא היו מספיק ברורות).
    מישהו יכול לעזור?או יודע מה הבעיה?
    תודה רבה!
    יעל
    קודם כל לWII יש הגנה אזורית חוץ מזה אני מקווה בשבילך שלא קנית משהו כמו VII בטעות (זיוף זול )
    בנוגע לWII ספורט באסיה נינטנדו לא מכניסה את WII ספורט לקופסה
    ככה שאולי נתנו לכם גירסה אירופית או אמריקאית
    חוץ מזה בגלל הציפ אני מעריך שגם המשחק הזה מזויף ופה יש אפשרויות של צריבה לא טובה וכו אבל אסור לדבר על זה פה

בנוגע לbackup loader נינטנדו ביטלה אפשרות כזאת בעדכונים האחרונים
    ככה שזה בעיה רצינית
    תנסו להשיג משחק מאזור אסיה לבדוק אם הוא פועל
    במצב הגרוע ביותר תלמדו יפנית ותשחקו במשחקים יפנים
    לפחות הרבה משחקים יוצאים שם מוקדם יותר
    שתף ב-Google+

הרשמה