תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 22
    הצטרף בתאריך
    14.01.2007
    אבל עדיין חשבתי שכדאי שתראו את הסרטון הזה ואולי תפיצו אותו:

הצטרף בתאריך
    06.10.2007
    עיר
    תל אביב
    אחלה וידאו
    בכיף

הצטרף בתאריך
    03.09.2007
    ...

הצטרף בתאריך
    27.11.2007
    עיר
    מודיעין
    מהי המוזיקה המתנגנת ברקע?
    עמוד ההרכב שלי:
    https://www.facebook.com/4SourGrapes

הצטרף בתאריך
    08.08.2007
    סירטון הסברה מעולה
    הבעיה שדווקא בארה"ב יש הרבה אנשים בעד ישראל לדעתי הסרטונים צריכים להיות מכוונים יותר לאירופה.
    אל תאבד את הראש גם אם טנק יורה בך
    bf2:tomerar
    xfire:tomeraz

הצטרף בתאריך
    04.04.2007
    ארקיס המוזיקה זה אוSummer Overture
    או Marion Barfs

הצטרף בתאריך
    01.10.2007
    המוזיקה זה requiem for a dream..
    משהו בסגנון
    חפש ביוטיוב בטוח תמצא

הצטרף בתאריך
    14.01.2007
    נכתב במקור על ידי FAKITOLBHISH
    המוזיקה זה requiem for a dream..
    משהו בסגנון
    חפש ביוטיוב בטוח תמצא

הצטרף בתאריך
    04.04.2007
    אוי נו אל תהיו טיפשים השיר הזה מופיע בסרט רקוויאם לחלום אבל השמות שאני נתתי זה ההשם האמיתי אם אתה רוצה יש לי רימיקס ממש ממש טוב של זה

הצטרף בתאריך
    14.01.2007
    נכתב במקור על ידי FrankS
    אוי נו אל תהיו טיפשים השיר הזה מופיע בסרט רקוויאם לחלום אבל השמות שאני נתתי זה ההשם האמיתי אם אתה רוצה יש לי רימיקס ממש ממש טוב של זה
    יצאתי טונה

הצטרף בתאריך
    21.10.2007
    נכתב במקור על ידי tomeraz
    סירטון הסברה מעולה
    הבעיה שדווקא בארה"ב יש הרבה אנשים בעד ישראל לדעתי הסרטונים צריכים להיות מכוונים יותר לאירופה.
    לא נכון!
    צריך להפיץ את זה לכל מדינה מחורטטת בעולם המערבי ובמיוחד ארה"ב!
    גם שם "בני בריתנו" מפגינים נגדנו ומשווים אותנו לנאצים ועוד כל מיני אחרים בסיגנון.
    בסירטונים האלה צריך להזכיר להם שבתור המדינה היחידה בעולם שמחקה כל זכר ל-200,000 אזרחים ביפן עם פצצות אטום ובכוונה! אין בכלל את הזכות להגיד לישראל שלהרוג פלסטינים בלי כוונה זה לא בסדר ושאנחנו הרעים בסיפור,את אותו הדבר אפשר להגיד גם לעוד "שוחרי שלום" באירופה כמו צרפת ואנגליה( ),
    שהן תוקפות מדינות והורגות אזרחים אף אחד לא אומר כלום.

!Viva La Soy
    נכתב במקור על ידי dodo445544554455
    יוגב שינס מותניים ונתן לי בראש!!!

הצטרף בתאריך
    10.06.2008
    לא הבנתי כלום..=]

הצטרף בתאריך
    08.08.2007
    נכתב במקור על ידי Generalyog
    לא נכון!
    צריך להפיץ את זה לכל מדינה מחורטטת בעולם המערבי ובמיוחד ארה"ב!
    גם שם "בני בריתנו" מפגינים נגדנו ומשווים אותנו לנאצים ועוד כל מיני אחרים בסיגנון.
    בסירטונים האלה צריך להזכיר להם שבתור המדינה היחידה בעולם שמחקה כל זכר ל-200,000 אזרחים ביפן עם פצצות אטום ובכוונה! אין בכלל את הזכות להגיד לישראל שלהרוג פלסטינים בלי כוונה זה לא בסדר ושאנחנו הרעים בסיפור,את אותו הדבר אפשר להגיד גם לעוד "שוחרי שלום" באירופה כמו צרפת ואנגליה( ),
    שהן תוקפות מדינות והורגות אזרחים אף אחד לא אומר כלום.
    כן יש גם כאלו שם אבל אם אתה לא שם לב ארה"ב היא המדינה היחידה שיש בה גם הפגנות לטובתינו והיא היחידה שפורמלית בעדנו. ואני צריך בכלל להזכיר לך שזה היה לפני 60 שנה? יש היום דוגמאות הרבה יותר טובות להרבה מדינות- ארה"ב=עירק,אפגניסטן ועוד הרבה. רוסיה=גאורגיה. טורקיה=הכורדים ויש עוד המון מדינות שתוקפות או תקפו מדינה או אוכלוסיה אחרת (גם עם יש להן סיבה מוצדקת) ומגנות אותנו.
    אל תאבד את הראש גם אם טנק יורה בך
    bf2:tomerar
    xfire:tomeraz

הצטרף בתאריך
    21.10.2007
    נכתב במקור על ידי tomeraz
    כן יש גם כאלו שם אבל אם אתה לא שם לב ארה"ב היא המדינה היחידה שיש בה גם הפגנות לטובתינו והיא היחידה שפורמלית בעדנו. ואני צריך בכלל להזכיר לך שזה היה לפני 60 שנה? יש היום דוגמאות הרבה יותר טובות להרבה מדינות- ארה"ב=עירק,אפגניסטן ועוד הרבה. רוסיה=גאורגיה. טורקיה=הכורדים ויש עוד המון מדינות שתוקפות או תקפו מדינה או אוכלוסיה אחרת (גם עם יש להן סיבה מוצדקת) ומגנות אותנו.
    אנחנו צריכים לאמץ את הגישה הרוסית: נתקוף את מי שבא לנו מתי שבא לנו ואף אחד לא יעצור אותו(ניתן להם להוציא קיטור ואוויר בכל מיני דיוני סרק באו"ם ואחרי חודש ישכחו שזה קרה),כשהם יבינו שהקשקשת והאיומים שלהם לא משפיעים הם יפסיקו בכלל להתיחס לזה.
    אם מדינות מסכנות באפריקה יכולות לתקוף ולטבוח אחד בשני ואף אחד לא אומר כולם אז למה גם לא פה?

!Viva La Soy
    נכתב במקור על ידי dodo445544554455
    יוגב שינס מותניים ונתן לי בראש!!!

הצטרף בתאריך
    14.01.2007
    נכתב במקור על ידי elirans333
    לא הבנתי כלום..=]
    זה בסדר, כמו שאמרתי, אנחנו שנמצאים בתוך הבעיה הזאת, לא בדיוק קהל היעד.
    רק רציתי לשתף אתכם

הצטרף בתאריך
    14.11.2007
    "Fucking retard!!
    Stupid video!! two or three pics in a loop!!!
    and u want to compare this to whats hapening in Ghaza!! you people make me sick!! you KNOW that you are stealing the palstinians land!! you are all pretending...
    what the hell, go fuck your self dirty jewish..and euh.. dont bother posting back!"

אחד התגובות לוידאו, שימות אמן!
    הסרטון ממש מצמרר... כל הכבוד למי שהכין אותו..

הצטרף בתאריך
    16.07.2008
    טונה מאיפה אתה מביא תדברים האלה? חח

קרדיט ליובל
    נכתב במקור על ידי -YuVaL-
    חח זה לא קללה

הצטרף בתאריך
    16.05.2008
    אתר לעזרת ההסברה הישראלית! כנסו והפיצו!!
    http://defend-israel.org/

הצטרף בתאריך
    15.05.2008
    עיר
    עכו
    נכתב במקור על ידי RonLipel
    "Fucking retard!!
    and u want to compare this to whats hapening in Ghaza!! you people make me sick!! you KNOW that you are stealing the palstinians land!! you are all pretending...
    what the hell, go fuck your self dirty jewish..and euh.. dont bother posting back!"

הצטרף בתאריך
    22.12.2007
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי RonLipel
    "Fucking retard!!

LOL
    ערבי מפגר אתה לא מבין ? מה שקורה בעזה זה כתוצאה מהמעשים המטומטמים שהעם שלך עושה
    מה חשבתם ?שלקאסם נתייחס כמו להפגנת מחאה ? עם החלטתם שיש לכם יכולת לעמוד כמו גברים מול הצבא שלנו למה אחרי שאתה מבין שאתה לא מספיק גבר אתה עוד בא לבקש רחמים ?
    דבר שני אני לא יודע עם אתה מודע לזה שלא היה אף פעם מדינה כזאת פלשתין וב67 מתי שאתם טוענים ש"כבשנו" אותכם בכלל היה מלחמה מול ירדן סוריה ומצרים אני לא מבין איפה אתה רואה בכל הסיפור הזה "פלשתינים" ? אז בוא נודה שאתם חבורת ערבים שמבקשים אוטונומיה בתוך המדינה שלנו שאתם מעוותים את המציאות וחיים בהזיות [שאתם חושבים שיש לכם עתיד פה ושאתם "עם"]

ולכם בתור "ערבים ישראלים" אני מאחל שתמשיכו בהפגנות האלימות שלכם כדי שיהיה לנו יותר קל לעשות לכם טרנספר.

הרשמה