תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  11.09.2008
  עיר
  רעננה מרכז
  הודעות
  2,743
  בכל משחק משתתפות כמה קבוצות, אשר לכל אחת מהן מספר תולעים. מטרת כל קבוצה היא לחסל את קבוצות התולעים היריבות. כל קבוצה מקבלת ציוד בסיסי הכולל אמצעי לחימה וכלי משחית, בעזרתם היא אמורה לבצע את מטרתה. מבין הציוד הקיים ישנו ציוד שאינו מוגבל בכמותו, כגון רקטות בסיסיות הנורות מהבזוקה, רימוני יד ורובה ציד. כמו כן, ישנו ציוד שהוא יותר איכותי אך מוגבל בכמותו (כגון תקיפה אווירית, טילים מתבייתים ועוד) ויש מספר כלי נשק חזקים (והומוריסטים) במיוחד המתקבלים בהצנחות רק לעתים נדירות ("רימון יד קדוש", "פצצת בננה" ו"חמור מבטון"). המשחק אינו בזמן אמת, כלומר לכל קבוצה יש תור בה היא יכולה לנסות לחסל את יריבה ובכל תור אך ורק תולעת אחת יכולה לבצע פעולה.
  ניתן לשחק במשחק רב משתתפים או לשחק מול המחשב במשימות או בשלבים נוספים. בנוסף, במשחק יש אפשרות לשחק באינטרנט עם שחקנים אחרים.
  עטיפת המשחק:

  תמונות מהמשחק:


  תתפקדו בבקשה!

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  15.12.2007
  הודעות
  4,584
  לא יאשרו לך את זה =[

  "Had to be me, someone else might have gotten it wrong"

 3. #3
  הצטרף בתאריך
  09.04.2007
  הודעות
  8,045
  למה שלא נאשר?

  enigma pac, אתר ויגיימס תמיד שמח לקבל הצעות לפתיחת פורום וקהילות חדשות, אומנם לא תמיד זה מצליח אבל כאשר מדובר במשחק בעל קהל רב אין סיבה שזה לא ילך.
  כעת, מטרתך היא לפתח קהילת שחקנים קטנה-בינונית בתוך פורום אסטרטגיה ראשי, תארגן תחרויות, משחקים, מדריכים, דיוני מידע ועוד נוספים שימשכו קהל נוסף לפורום.
  ברגע שאנו ניראה שאכן הנושא מצליח, ויש הרבה שחקנים ופעילות בפורום הקשורים למשחק, לא תיהיה בעייה ליפתוח תת פורום חדש.

  בהצלחה

 4. #4
  הצטרף בתאריך
  12.11.2007
  הודעות
  679
  מתפקד מספר 1

הרשמה