תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עדכון 3.0.8 מתקרב, ובינתיים ממשיכים לקבל עדכונים.

MMO-Champion ממשיך להפציץ בכל דבר חדש שרק זז, והפרטים המלאים על הבניה הנוכחית בPTR נמצאים בכתובת הבאה.

• הוכרזה מערכת Dispell חדשה - לפרטים.
    • אפשר לראות שינויים מעניינים בGlyphs השונים, בעיקר לDK.
    • שני נשקים לטנקים שBlacksmith יכול להכין פשוט נמחקו מהמשחק - Titansteel Defender ו - Titansteel Deflector.
    • אוהבים משחקי ארינה עד אור הבוקר, ללא הכרעה? לא עוד.
    • משום מה בליזארד חשבו שמישהו אי פעם יצטרך להחליף Emblem of Valor בכזה של Heroism, והוסיפו את האפשרות..
    • Leg Armor חדש, לPVP.

אלו רק טעימות קטנות ממה שמצפה לנו, כאמור ניתן למצוא את הפרטים המלאים באתר MMO-Champion.

הצטרף בתאריך
    05.02.2008
    נכתב במקור על ידי Flame of Udun
    ציטוט הועבר חתיכת דיאטה, להבא אין לצטט הודעות גדולות במיוחד אם הן היחידות והראשיות בנושא.

מה?
    מאיפה משיגים מרשמים לחפצים האלה של ה BS?
    נערך לאחרונה על ידי w00ty; 09.01.2009 בשעה 10:23.
    אם זה ג.יפית, אני לא קונה!!

הצטרף בתאריך
    07.01.2008
    למה שתרצה להשיג? מוחקים אותם.

הצטרף בתאריך
    23.06.2008
    סליחה בקשר לPRIEST, אין שינוי מיוחד
    ושמעתי שהולכים לעשות משהו ל MAIND FLY.... אבל לא רשום שהולכים לתקן ת'פאג הזה..

הצטרף בתאריך
    05.02.2008
    נכתב במקור על ידי w00ty
    למה שתרצה להשיג? מוחקים אותם.
    בשאלה אם אני מכין את החפץ
    אם הוא יישאר לי גם אחר כך
    אם זה ג.יפית, אני לא קונה!!

הצטרף בתאריך
    18.11.2007
    שני הנשקים הוסרו לא קיימים כרגע הכוונה הייתה לצרף אותם למה שBS יכול לעשות למען הDKS.
    לא הבנתי הם הורידו את כל הבאפים שהם נתנו לפיורי? כי אני רק ראיתי שם בחלק של הWARR שהם משנים את SUDDEN DEATH
    WoW main character: Taniss
    Its not just a War,Its a Total War

הצטרף בתאריך
    27.05.2007
    נכתב במקור על ידי Taniss
    שני הנשקים הוסרו לא קיימים כרגע הכוונה הייתה לצרף אותם למה שBS יכול לעשות למען הDKS.
    לא הבנתי הם הורידו את כל הבאפים שהם נתנו לפיורי? כי אני רק ראיתי שם בחלק של הWARR שהם משנים את SUDDEN DEATH
    הם הולכים לתת NERF לDEEP WOUNDS ולדעתי בצדק, יש גם כמה באפים לא רעים בכלל ואין ספק שעדין נהיה גבוה מאוד בנזק

הצטרף בתאריך
    05.07.2007
    נכתב במקור על ידי mikii
    סליחה בקשר לPRIEST, אין שינוי מיוחד
    ושמעתי שהולכים לעשות משהו ל MAIND FLY.... אבל לא רשום שהולכים לתקן ת'פאג הזה..
    כן הם פרסמו את זה בבלו פוסט כלומר כבר תקנו את זה ,לקח להם ממש הרבה זמן לתקן את זה.
    עכשיו סוף סוף מינד פלי חזר לעבוד כמו שצריך.
    Progress takes time, and world firsts don't fall from the sky, they're the result of a lot of hard work, and effort(By DnT).

גם לי uragos שילם בישביל בוסט ל 2200 rating

הצטרף בתאריך
    18.11.2007
    תשמע אם הם מכניסים את הבאפים שהם הבטיחו לפיורי אז זה בסדר אני מסכים איתך אבל אם לא זה סתם דופק במילא רוב האינקאונטרים הם melee unfriendly אז הבלידינג חשוב לנו בתור DOT....
    WoW main character: Taniss
    Its not just a War,Its a Total War

הצטרף בתאריך
    27.05.2007
    נכתב במקור על ידי Taniss
    תשמע אם הם מכניסים את הבאפים שהם הבטיחו לפיורי אז זה בסדר אני מסכים איתך אבל אם לא זה סתם דופק במילא רוב האינקאונטרים הם melee unfriendly אז הבלידינג חשוב לנו בתור DOT....
    נכון, אבל DEEP WOUNDS יכול להגיע בקלות ל20% מהנזק שאתה עושה בAOE על טרש, וזה לא בסדר שאנחנו מקבלים כל כך הרבה נזק מלעשות שום דבר, תנו באפים ליכולות האחרות \ תנו יכולות חדשות שיצדיקו את הנזק הגבוה.
    בבוסים רגילים זה משהו כמו 12%, לדעתי, גם גבוה מדי...

ואני לא מדבר על LOAHTBE, ששם בקלות עושים 6.5K DPS, עם DEEP WOUNDS יושב על 30%... אבל זה סתם יצא דופן ולא שצריך לקבל החלטות לפי קרב אחד

הצטרף בתאריך
    23.06.2008
    נכתב במקור על ידי galre
    כן הם פרסמו את זה בבלו פוסט כלומר כבר תקנו את זה ,לקח להם ממש הרבה זמן לתקן את זה.
    עכשיו סוף סוף מינד פלי חזר לעבוד כמו שצריך.
    ממתי תקנו אותה?
    האם יש עוד משהו מיוחד לפריסט?

הרשמה