תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    25.08.2007
    נתקלתי בבעיה מציקה שבזמן אחרון כבר אי אפשר להתעלם ממנה.שהיא fps lags ,כלומר במשחק עצמו הפינג שלי נורמלי והכל,אבל כשאני מעיף מבט על הfps אז אני רואה קפיצות מ70 ל15 כל 3-5 שניות וזה בעצם מה שגורם למשחק להיות עם lags בלי הפסקה.
    אני מניח שזה קורה בגלל שהמחשב שלי ישן (אבל מצד שני בשביל ET הכוח שלו אמור להספיק ללא ספק) או זקוק לפירמוט כמו שטוסטר זקוק לחשמל.

קיצר אולי ניתן לעשות שינוי כלשהו בקונפיג עצמו,כדי לגרות לfps שלי להיות יציב יותר?אני מבין שאפשר להעלות ולהוריד את הfps בממוצע,אבל לא מצליח לטפל בקפיצות האלה.

אם למישהו יש רעיונות,אשמח לשמוע.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.08.2008
    יש לי פתרון לבעיה שלך. מתי שאתה ב et תפתח את מנהל המשימות תלך, שם ל תהליכים ואז תבחר ב et.אחרי זה לך ל הגדרות כירבה אם יש לך ליבה כפולה תוריד סימון v אחד זאת אומרת שתשחק ב et רק עם ליבה אחת. ו אז יש לך שם גם הגדרות עדיפות שם תבחר על זמן אמת.

מקווה שעזרתי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.08.2008
    עיר
    נהריה
    תכתוב בקונסול - console /com_maxfps 125 ואולי זה עזר לך אני מקווה

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    אם יש לך קפיצות קבועות בזמן, בלי קשר למקום שבו אתה נמצא (למשל אתה מביט על הקיר, ועדיין זה קופץ מ70 ל 15) אז זה בעיה ב OpenGL.
    עידכנתה דרייברים לאחרונה?

לי קרה פעם, אחרי שעידכנתי את הדרייבר של הכרטיס מסך לאחרון שיצא, שזה עשה לי קפיצות לבערך 2-5FPS כל כמה שניות.
    לא חשבתי שזה בגלל הדרייבר... עשיתי הכל וזה לא עזר, גלגול לדרייבר הקודם פתר את הבעיה.

חוץ מזה, אתה יכול לבדוק עם ה GLexessess שבלינקייה.
    שתף ב-Google+

הרשמה