תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 34
    הצטרף בתאריך
    11.10.2008
    אני יודע שזאת שאלה מאוד כללית וכל אחד יענה משהו אחר אבל עדיין מעניין אותי לשמוע מה דעתו של כל אחד מכם..
    תודה למי שיענה

הצטרף בתאריך
    24.07.2007
    אין לי אחד כזה, אז אני לא מדבר מניסייון... אבל כשיש פאלאדין כטאנק הכל הולך חלק יותר וטוב יותר בכל אינסטנס שהייתי.
    הבחירה שלי היא ללא ספק פאלאדין.

עם זאת לרייד של 25 איש הייתי לוקח כMT וואריור... (אולי רק כי ככה אני רגיל, אין לי סיבה ממשית).

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    פאלאדין +1

הצטרף בתאריך
    07.01.2008
    בתאוריה, warrior.
    בפועל, druid.

הצטרף בתאריך
    05.07.2007
    DK without second though
    Progress takes time, and world firsts don't fall from the sky, they're the result of a lot of hard work, and effort(By DnT).

גם לי uragos שילם בישביל בוסט ל 2200 rating

הצטרף בתאריך
    15.10.2007
    או במילים אחרות, אין אף tank שטוב בצורה משמעותית מהשני. לכל אחד יש יתרונות וחסרונות. אם אתה באמת רק מחפש מה הכי טוב והכי "שולט", כדי שתמצא משחק אחר.

הצטרף בתאריך
    22.06.2008
    תלוי נסיבות באמת.

הצטרף בתאריך
    11.10.2008
    מראש אמרתי שברור לי שכל אחד יגיד משהו אחר..
    ומהניסיון המועט שיש לי ראיתי שבאמת במבחינת התוצאה אין הרבה הבדל, אז למען החידוד:
    איזה דמות הכי טובה כtank לדעתכם לריידים, דאנג'נים של סוף המשחק וHC?
    ואם תגידו למה גם זה יהיה נחמד
    נערך לאחרונה על ידי BlackChief; 07.01.2009 בשעה 17:15.

הצטרף בתאריך
    07.01.2008
    דרודים ופלדינים לרוב, כי הם יוצרים שחקן יותר וירטואוזי מDK וwarriors.

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    עיר
    תל אביב
    פלדינים וDK אמורים להיות טובים יותר כשיש הרבה מובים (AOE) כתבתי אמורים כי הייתי רק פעם עם DK טנק זה די מוזר, אני יודע אבל...
    אבל בעקרון אני מעדיף דרואידים כי הם גם עושים DPS, אם הטנק באמת טוב הוא יכול גם לעשות 1.8K DPS ככה ש...
    בברכה Xaldin

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    כמו שאמרו, לכל אחד יש את היתרונות והחסרונות שלו.

מה שכן, אני הייתי מעדיף פלאדין טנק להרואיקים. נכון להרגע, הכי הרבה DPS והכי קל לו לשלוט על מובים, מה שמאפשר להפציץ AOE.

לא ניסיתי לטנק עם DK וWARR אבל עם דרואיד ופלאדין כן, ואני בהחלט יותר אוהב פלאדין. Lecerate ftl

הצטרף בתאריך
    18.11.2007
    טוב בואו נסביר כמה נקודות, הטאנקינג של כל קלאס כיום הוא לא בדיוק אותו דבר ומתבסס על אותה שיטה ובגלל זה בתור מי שמשחק את הדמות כל אחד יאהב משהו אחר, לצורך הדוגמא נסתכל על AOE בעוד שפלאדין וDK הם זהים פה עם הconsecration שיש לשניהם זה דבר שלפי דעתי הופך את כל הAOE להרבה יותר קל, זה מקל עליך כשיש נינג'ה פול וזה מקל עליך בבוס כמו הבוס הראשון בGD למשל העובדה שזה עושה טיקים וזה נמצא על מעגל ברדיוס מסוים מהנקודה שעמדת בה כשהשתמשת בזה זה דבר שממש מקל וזה היה עולם אחר לטנק על פלאדין אחרי שטינקתי על WARR הרבה זמן, מבחינת המערכות השונות שהם משתמשים לבצע את היכולות שלהם לפי דעתי יש יתרון ענק לDK, כי שאר הקלאסים תלוים בזה שהם יקבלו נזק כדי ממש לשחרר את כל מה שיש להם(למרות ששינו את זה קצת לשמחתי ועכשיו זה לא חובה לקבל נזק בשביל לקבל מנה/רייג'), מבחינת AOE הWARR די תלוי בטיימינג שחקן שלא יודע איך לתזמן דברים ימצא את עצמו בCD על יכולות הAOE העיקריות שלו בדיוק ברגע הלא נכון אבל בדומה לפלאדין והDK יותר קל למקם אותו מאשר דרואיד שהוא כבר ממש מכה למקם כי עדיין צריך לזוז המון ולהחליף מטרות לא מעט פעמים(ביחס לשאר הקלאסים כמובן), פלאדין יש את החיסרון העצום הזה לריידים בטאונט שלו שלפעמים מכריח את הטנק השני לעשות טאונט אחריו אחרת הפלאדין יקח את הטאונט שלו, למרות שמסדרים את זה(הגיע הזמן לא מבין מה היה הרעיון של זה מהתחלה...), מבחינת avoid פלאדין וWARR עדיין נמצאים בטופ בגלל שיש להם block.
    אחד הדברים העיקריים ששמתי לב אליהם זה שתמיד בליזארד נוהגים לתקוע RANGE או CASTER מוב בקבוצות שאתה צריך למשוך אחורה, במקרה הזה הפלאדין והדרואיד עדיין נדפקים לעומת הDK שבכלל לא צריך לדאוג והWARR שפשוט צריך לבנות את הטלנטים נכון כדי לקבל silence מHT.
    אני עדיין מעדיף את הCDS של הלוחם שלי על פני השאר למרות שאין הרבה הבדל עכשיו, ללוחם יש את הvigilance שלו שזה נחמד למקרה של DPS עם עודף threat.
    באופן כללי כל אחד ומה שמתאים לו זה ממש לא אותו דבר אצל כולם אבל באמת שאני חושב שאין קלאס עדיף תלוי בשחקן למרות שיותר קל לייצר threat עם פלאדין וזה רוב העבודה בhcs קיצר זה תלוי מ אתה אוהב ומה אתה מחפש.
    אחד מצטער על החפירה, שתיים WOOTY התכוונת לזה שפלאדין ודרואיד יכולים להיות מרפאים וDPS במקרה שצריך רק טנק אחד?
    נערך לאחרונה על ידי Taniss; 08.01.2009 בשעה 01:29.
    WoW main character: Taniss
    Its not just a War,Its a Total War

הצטרף בתאריך
    27.05.2007
    זה מאוד מאוד תלוי ביכולות של השחקן, כל הריצות שעשיתי בWOTLK גם בהרואיקים וגם בריידים היו תמיד AOE, אני לא חושב שהשתמשתי אי פעם בשום CC חוץ מבwatch him die.. רצתי עם כל סוג של טנק וההכי טובים לדעתי היו WARRIORS, הAGRO של דרואידים היה על הפנים (למרות שהHP שלהם מטורף), אותו דברDK, פאלי אני לא זוכר משהו מיוחד אבל לוחמים תמיד הביאו ת'ביצוע הכי טוב

הצטרף בתאריך
    18.11.2007
    לא יודע אולי זה תלוי בשרת אבל בקאזאק מצאתי אנשים גרועים באותה מידה מכל הקלאסים, אפילו שזה ישמע קצת בידיוני מצאתי פלאדין שאיבד אגרו בכיף... יכול להיות שרוב הטנקים הוותיקים ביותר הם לוחמים אז יש להם יותר ניסיון וזה מה שיוצר את ההבדל שראית אבל אני ממש בספק אם זה נכון, למרות שאחרי לוחם ופלאדין ממש בא לי לנסות פרל דרואיד אבל ממש אין לי כוח להעלות אחד אז כנראה שנוותר על החוויה...

הצטרף בתאריך
    11.10.2008
    Taniss ידידי, אל תצטער.. זאת בדיוק התשובה המפורטת שחיפשתי..
    תודה על כל האינפורמציה מכל העונים.
    אני בכל מקרה הייתי דובק בלבלינג לפאלדין שלי כי בסופו של דבר זה תלוי בשחקן ובמה שהוא אוהב לעשות ואיך שהוא אוהב לשחק לדעתי..
    מהניסיון שלי ראיתי שאכן פאלאדין מאפשרים לDPS להפציץ AoE וDK's אני פשוט שונא, לא יודע למה.
    אבל עד עכשיו שיחקתי כמה פעמים כטנק באינסטנסים של תחילת המשחק וחלק מהלוחמים לוקחים ממני אגרו.. אני יודע שזה תחילת משחק ואף אחד לא באמת מכיר את התפקיד שלו אבל בתכלס, אם אתה לוקח לוחם שכל מה שהוא מנסה זה ליצור threat ממטרה בודדת ומצד שני יהיה פלאדין שיעשה אותו דבר, מי יקח אותו?
    (ואני מדבר על שחקנים בלי בעיות קורדינציה ועם ידיים) והשאלה שוב מכוונת לHC ואינסטנסים של סוף משחק.

הצטרף בתאריך
    18.11.2007
    אם הם שניהם prot specc יקח מי שמצליח לייצר יותר אגרו בהתחלה(בהתחשב ששניהם מקבלים הילים) והוא ישאר איתו בגלל שנניהם צריכים לחטוף נזק על מנת לקבל מנה/רייג', ככה זה בתיאורה אבל רוב הזמן זה הפלאדין אלא אם הלוחם כרגע יצא מקרב ויש לו ים של רייג', פשוט המנה של הפלאדין כבר נמצאת שם בהתחלה ורוב הפעמים הלוחם צריך לבנות את הרייג' שלו, למרות שלקרבות ארוכים העדפתי את הלוחם על גבי הפלאדין.

הצטרף בתאריך
    12.03.2008
    ברור ש druid

הצטרף בתאריך
    27.05.2007
    נכתב במקור על ידי BlackChief
    Taniss ידידי, אל תצטער.. זאת בדיוק התשובה המפורטת שחיפשתי..
    תודה על כל האינפורמציה מכל העונים.
    אני בכל מקרה הייתי דובק בלבלינג לפאלדין שלי כי בסופו של דבר זה תלוי בשחקן ובמה שהוא אוהב לעשות ואיך שהוא אוהב לשחק לדעתי..
    מהניסיון שלי ראיתי שאכן פאלאדין מאפשרים לDPS להפציץ AoE וDK's אני פשוט שונא, לא יודע למה.
    אבל עד עכשיו שיחקתי כמה פעמים כטנק באינסטנסים של תחילת המשחק וחלק מהלוחמים לוקחים ממני אגרו.. אני יודע שזה תחילת משחק ואף אחד לא באמת מכיר את התפקיד שלו אבל בתכלס, אם אתה לוקח לוחם שכל מה שהוא מנסה זה ליצור threat ממטרה בודדת ומצד שני יהיה פלאדין שיעשה אותו דבר, מי יקח אותו?
    (ואני מדבר על שחקנים בלי בעיות קורדינציה ועם ידיים) והשאלה שוב מכוונת לHC ואינסטנסים של סוף משחק.
    גם אם אני נותן DEATH WISH, RECKLESSNESS ונותן WW אחרי 3 שניות הMAIN TANK שהוא לוחם אצלנו בגילדה לא יאבד MOB, וזה היה ככה גם לפני שנכנסנו לNAXX, זה כל כך תלוי ביכולות של הבנאדם.. אבל כן, אני מתאר לעצמי שלוחם פאלי ממוצע יתן יותר AGRO מלוחם ממוצע

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    מבחינתי לוחם הוא הטנק הכי טוב והכי מאוזן בעיקר בריידים שם אף פעם אין בעיית rage - מה שכן, כנראה שכדי להיות לוחם טנק טוב צריך להיות שחקן יותר טוב מאשר עם פאלאדין טנק.

אין לי זמן לכתוב תגובה ארוכה עכשיו, אבל אני אשתדל להרחיב אח"כ

הצטרף בתאריך
    04.12.2007
    עיר
    כפ"ס
    באתי שוב להגן על אחיי הפלאדינים.
    ובכל מקרה אני לא מצדד הפעם באף קלאס אלא כמו שנאמר כאן מקודם זה תלוי ביכולות של השחקן.

ראיתי טובים ראיתי רעים מהכל.

אני מאוד נהנה מיכולות ה AOE של הטאנק לוחם שהתווספו לו לאחרונה.
    דרואידים תמיד מקסימים וטאנקים טובים עושים כ"כ הרבה אגרו שלא צריך בכלל להסתכל עם ה TM
    פלאדין טוב יהיה עם יכולות השרדות גבוהות אם הוא שומר על מגן למעלה וניהול כמות אדירה של אוייבים.

לגבי ה DK יש לי איתם בעיה קטנה.. ראיתי כי יוצא להם לפעמים לחטוף BURST קטלני (אני מקווה שיתקנו את זה בקרוב אבל באופן כללי הם נועדו להיות הטאנים הכי טובים נגד CASTERS

-----------------------

אוף זאת הייתה אמורה להיות תגובה לשאלת הטאנקים למטה.

מישהו יכול לעשות פה סדר?

אוחד דאבל וצורף לת'רד המיועד.
    נערך לאחרונה על ידי w00ty; 11.01.2009 בשעה 20:51.

הרשמה