תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    24.01.2008
    שי למה נתת לי הרחקה מהפורום הראשי עד ל 9.1.09 עד שעה 22:00 שזה יומיים על מה כתבת שם ספאם לא עשיתי ספאם אני יודע למה חשבת ככה כי רשמתי באותו נושא 3 פעמים קרא חוקים נעול נכון רשמתי אבל לא שבאותו נושא רשמתי ב 3 נושאים שלו ואז את השני הנושאים האחרים שלו העבירו לאותו נושא והתגובות שלי יצאו טריפל אחת אחרי השנייה בבקשה תוריד לי את ההרחקה הנה הוכחה אפילו תסתכל: http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1205424 תראה פה הגבתי 3 פעמים לנעול נכון אבל תסתכל עוד שני נושאים שלו שהועברו לשם:

נושא 1: הועבר: או הו נודניקים!! VGames 1 hardcore deathmatch
    נושא 2: הועבר: והנה התמונות בגודל מלא ... תורידו..

הנה ראית אלה הם שני הנושאים שהוא פתח יחד עם הראשון שלו הגבתי בשלושתם לנעול ואז שהעבירו אותם לנושא אחד אז יצא שהגבתי בעצם טריפל שזה 3 פעמים כתבתי מנהלים לנעול אז בבקשה תוריד לי את ההרחקה מהפורום הראשי כי אני לא עושה ספאם אף פעם במיוחד לא כזה וזה טעות וכרגע הסברתי לך למעלה גם למה זה טעות אז בבקשה תוריד לי את ההרחקה מהפורום הראשי

* אופק אל תנעל סליידר עשה טעות הביא לי הרחקה לא מוצדקת ואני רוצה שהוא יוריד אותה מה אתה נועל את הנושא הקודם לא באלי לחכות יומיים למה , זה לא מוצדק שי תוריד לי את ההרחקה אופק מה אתה נועל ישר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.01.2008
    עיר
    אילת(הלוואי)
    לא פותחים נושא פעמיים ננעל
    שתף ב-Google+

הרשמה