תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 58
    הצטרף בתאריך
    05.12.2007
    יש לכם כשרון מכירות? מה דעתכם להפוך את זה להכנסה צדדית?

בחודשים הקרובים אנחנו מתכוונים להפעיל ערוץ של שיווק ישיר למוצרי גיימינג, משחקים, מוצרי Pro-Gaming, ועוד. מה זה אומר? שבנוסף לאפשרות של קניית מוצרים דרך האינטרנט או דרך חנויות, ניתן יהיה לקנות מוצרים גם מ"סוכנים" שיעבדו בכל רחבי הארץ.

אנחנו מתכוונים להתחיל עם הנושא הזה עוד בערך חודשיים, אבל בכוונה רצינו לפנות קודם כל לקהילת CS, כי היא חשובה מאד בעינינו.

התנאים:
    - רצינות ונכונות להשקעה
    - יכולת בתחום המכירות
    - גילאים - מעל גיל 18, או אנשים בוגרים מתחת לגיל 18. רק קחו לתשומת לבכם שמתחת לגיל 18 יש צורך לא רק בהסכמה של ההורים אלא בחתימה של ההורים על חוזה.

ומה אנחנו נותנים:
    - זמינות גבוהה למוצרים. כלומר: כמעט תמיד המוצרים במלאי אצלנו.
    - יכולת קלה ונוחה להרוויח כסף.
    - סיכון נמוך מאד. למעשה, אין צורך להחזיק סחורה, כך שניתן להרוויח כסף ללא סיכון בכלל.
    - מוצרים אטרקטיביים מאד, ומגוון רחב מאד שלהם.
    - אחריות על המוצרים.
    - חומרים שיווקיים, עזרה ותמיכה.
    - בחלק מהמקרים תינתן "הגנה גיאוגרפית", ובכל מקרה - כמות ה"סוכנים" תהיה מוגבלת.

לפרטים נוספים:
    mmo [at] rpg [dot] co [dot] il
    לשלוח במייל את הפרטים הבאים:
    - שם מלא
    - מדוע אתה** חושב שאתה יכול למכור. למי, כמה, איך ולמה. בקיצור - תיאור שיסביר לנו למה כדאי לבחור בך בתור "סוכן".

* על-מנת שנוכל לתת הגבלה גיאוגרפית במקרה הצורך כדי למנוע תחרות "קרובה" מדי בין שני סוכנים.
    ** מנוסח בלשון זכר כי אין בנות שמשחקות CS ;) (סתם, כמובן שגם בנות יכולות לפנות)

ושוב, הפרוייקט יקום רק בעוד כחודש-חודשיים (בעזרת ה'). אנחנו רק מתחילים לאסוף פרטים של אנשים שיהיו מעוניינים לקחת בו חלק.
    פיסיגיימס, קניון הגיימינג הישראלי

מודיעין (קניון עזריאלי, קומה -2) | תל אביב (רח' יצחק שדה 34) | חיפה (צומת הצ'קפוסט, פתיחה ב 7/7)

אתר: www.pcgames.co.il | פייסבוק: www.facebook.com/PCGames.co.il | טל': 1-599-555-665
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.06.2008
    בהצלחה לשולחים
    [IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG

" welcome to the end of the world party "
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.02.2008
    עיר
    תל-אביב
    מה האימייל שלכם ?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2007
    כמה משכורת מקבלים מה זה השטויות האלה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2007
    נכתב במקור על ידי Madreams
    כמה משכורת מקבלים מה זה השטויות האלה?
    ההכנסה, אם זה לא מובן, נעשית כתוצאה ישירה מהמכירות כך שניתן להרוויח יותר וניתן להרוויח פחות - הכל תלוי בכמות המכירות וברווח שתרוויח מכל מוצר. אין משכורת, והסוכנים לא עובדים אצלנו אלא רק קונים מאיתנו סחורה ומוכרים אותה הלאה.

אם משהו עדיין לא מובן, אתה מוזמן לפנות באי-מייל שכתבתי.

מודיעין (קניון עזריאלי, קומה -2) | תל אביב (רח' יצחק שדה 34) | חיפה (צומת הצ'קפוסט, פתיחה ב 7/7)

אתר: www.pcgames.co.il | פייסבוק: www.facebook.com/PCGames.co.il | טל': 1-599-555-665
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2007
    נכתב במקור על ידי RealMad
    מה האימייל שלכם ?
    כמו שרשמתי
    mmo [at] rpg [dot] co [dot] il
    (תחליף at ב @, dot ב .)

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.05.2008
    אני באמת אומר שחשבתי על רעיון של משהו כזה לפני יומים אני ממש מופתע שזה באמת קרה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.08.2008
    עיר
    מקום נפלא וקסום :)
    "ההכנסה, אם זה לא מובן, נעשית כתוצאה ישירה מהמכירות כך שניתן להרוויח יותר וניתן להרוויח פחות - הכל תלוי בכמות המכירות וברווח שתרוויח מכל מוצר. אין משכורת, והסוכנים לא עובדים אצלנו אלא רק קונים מאיתנו סחורה ומוכרים אותה הלאה.

אם משהו עדיין לא מובן, אתה מוזמן לפנות באי-מייל שכתבתי."

תן לי להבין-ה"סוכן" מקבל מכירים יותר נוחים מהחנות ואז מוכר במחיר חנות או מה?
    כאילו אתה אומר תקנו מוצרים ותמכרו אותם הלאה-למה צריך לזה דרישות כלשהם-כל אחד יכול לעשות את זה גם בלי אישור שלכם בכלל.

תקן אותי אם אני טועה.
    shimshon
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2007
    נכתב במקור על ידי NaNd0r
    "ההכנסה, אם זה לא מובן, נעשית כתוצאה ישירה מהמכירות כך שניתן להרוויח יותר וניתן להרוויח פחות - הכל תלוי בכמות המכירות וברווח שתרוויח מכל מוצר. אין משכורת, והסוכנים לא עובדים אצלנו אלא רק קונים מאיתנו סחורה ומוכרים אותה הלאה.

אם משהו עדיין לא מובן, אתה מוזמן לפנות באי-מייל שכתבתי."

תן לי להבין-ה"סוכן" מקבל מכירים יותר נוחים מהחנות ואז מוכר במחיר חנות או מה?
    כאילו אתה אומר תקנו מוצרים ותמכרו אותם הלאה-למה צריך לזה דרישות כלשהם-כל אחד יכול לעשות את זה גם בלי אישור שלכם בכלל.

תקן אותי אם אני טועה.
    קודם כל, אתה יכול לצאת מנקודת הנחה שלא היינו מייצרים לעצמנו מערכת חדשה של "התעסקות" רק בשביל הכיף ואם היא לא היתה נראית לנו כמו דבר שיכול לעזור לנו ולקהילה.

כן, ברור שהכוונה היא לקנות את המוצרים במחירים נמוכים יותר, אחרת באמת כל אחד מוזמן לקנות מוצרים כאוות נפשו ולמכור אותם הלאה. ואחרת ברור שלא היו דרישות ולא היו הגנות ולא היה צורך בכלל בכל העניין

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.08.2008
    עיר
    מקום נפלא וקסום :)
    אז בעצם אם אתה סוכן-מה שאתה מקבל זה ההפרש בין מחיר המוצר שהוא קונה ממכם בהנחה למחיר בו הוא מוכר אותו לחבריו?
    shimshon
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2007
    נכתב במקור על ידי NaNd0r
    אז בעצם אם אתה סוכן-מה שאתה מקבל זה ההפרש בין מחיר המוצר שהוא קונה ממכם בהנחה למחיר בו הוא מוכר אותו לחבריו?
    כן

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.10.2008
    עיר
    קריות
    יפהה!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.05.2008
    עו"ד יש לכם?

יוצא בקרוב - בינתיים רק כאלה שקבלו Beta-Key יכולים לשחק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.01.2009
    עיר
    אשדוד
    יענו אתם רוצים שמישהו יקנה ממכם במחיר מופחת(אתם לא תפחיתו יותר מ10% אני בטוח) את המוצרים ואז ימכור לאנשים במחיר מלא כאילו דרך שמכם
    הוא כאילו מבצע את המשלוח
    אם זה ככה פראייר מי שיעבוד איתכם
    עדיף לקנות מEBAY במחיר קרשים ולמכור 50 שקל פחות מהממוצע בארץ
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.05.2008
    עיר
    מודיעין
    איזה רעיון מטומטם |:
    כמה כבר תעשו הנחה ? 15% ?
    אז בתכלס אנחנו מפסידים מזה.
    ולא צריך לעבוד אצלכם בשביל לעשות כזה דבר, אפשר לקנות סחורה גדולה של מוצרים במחיר יותר נמוך מהמחיר חנות , ולמכור לחברים .
    זה כמו שקניתי 10 חשבונות STEAM מכרטיס אשראי ומכרתי לאנשים ב100 ש"ח.
    If you were dead or still alive
    I don't care, I don't care
    just go and leave this all behind behind
    'Cause I swear
    I don't care
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.05.2008
    מה שאתם אומרים כאילו שאתם עושים חיסול מלאי.
    דביל מי "שיעבוד איתכם".
    מילא זה היה עובד בשיטה שאנחנו משיגים לכם לקוחות ומקבלים אחוזים מהמכירה.
    אבל זה פשוט טימטום השיטה שאתם מציעים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2007
    אני רואה שיש כאן אנשים שהרעיון לא מתאים להם, ואין לי בעיה עם זה, מכיוון שאנחנו מחפשים רק כמות מצומצמת של אנשים.

כך עובד המסחר - קונים סחורה ומוכרים אותה. ככה עושות חנויות, ומה שאנחנו מציעים לכם זה גם לקנות סחורה ולמכור אותה. הסיכון הרי לא גבוה, אף אחד לא מכריח אתכם לקנות, ואם לא היה כאן פוטנציאל להכנסות נאות לא היינו מציעים את זה.

הרי אנחנו לא מחפשים מישהו שיזמין פעם אחת סחורה ויבין שזה לא שווה את המאמץ.

כל הסחורה שתוצע תהיה כזאת שתאפשר רווח יפה מאד.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.04.2008
    עיר
    לוד
    בהצלחה לשולחים!
    "המעז מנצח"
    "הרואים את הבלתי נראה,העושים את הבלתי אפשרי"!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.01.2009
    עיר
    אשדוד
    נכתב במקור על ידי PCGAMES.co.il
    אני רואה שיש כאן אנשים שהרעיון לא מתאים להם, ואין לי בעיה עם זה, מכיוון שאנחנו מחפשים רק כמות מצומצמת של אנשים.

כך עובד המסחר - קונים סחורה ומוכרים אותה. ככה עושות חנויות, ומה שאנחנו מציעים לכם זה גם לקנות סחורה ולמכור אותה. הסיכון הרי לא גבוה, אף אחד לא מכריח אתכם לקנות, ואם לא היה כאן פוטנציאל להכנסות נאות לא היינו מציעים את זה.

הרי אנחנו לא מחפשים מישהו שיזמין פעם אחת סחורה ויבין שזה לא שווה את המאמץ.

כל הסחורה שתוצע תהיה כזאת שתאפשר רווח יפה מאד.
    15% מהישראלים פראיירים חפש אותם!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2007
    נכתב במקור על ידי baadnewz
    15% מהישראלים פראיירים חפש אותם!
    לא הבנתי למה אתה חושב שאנחנו מחפשים פראיירים. אבל אני מניח שלא באמת קראת או הבנת את ההצעה שלנו, כך שלא נורא...

שתף ב-Google+

הרשמה