תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 52
    הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    איש העסקים Ziff Davis שבבעלות האתר 1UP מכר אותו לקבוצת Hearst's UGO Entertainment. כחלק מהתהליך גם נסגר מגזין הדפוס EGM.
    המכירה כוללת את האתרים 1UP.com, Mycheats.com, Gametab.com, ו- GameVideos.com. לא נמסרו פרטים לגבי היקיף העסקה ועלותה הכוללת. אולם המגזין EGM ייסגר וגליון ינואר יהיה האחרון שיצא לאור.
    כמו כן יהיו שינויים גם באתר 1UP. מייד עם המכריה כבר פטרו כ-30 עובדים וכן נודע כי המפיקים של הפודקאסט ושל מגזין הוידאו פוטרו.

"We believe this is a smart transaction for Ziff Davis Media that places these market leading assets and teams in a great environment poised for further success. The transaction allows us to pay down debt and shift our full focus to our core PCMag Digital Network business. We thank our 1UP team members for their contributions and wish them the best of success into the future", said Ziff Davis Media CEO Jason Young.

"Since we started UGO 11 years ago, we have served the gamer community and built a world-class online publishing platform," said J Moses, CEO of UGO Entertainment. "The acquisition of 1UP, with its authentic voice, tenured editorial personalities and bustling user community, allows us to expand our base of quality content and represents a major step forward in UGO's mission to become the leader in the games space."

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    והכתבה של יובל פה בויגיימס שעושה את זה כמובן הרבה יותר טוב ממני...
    http://www.vgames.co.il/article/3904.html

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    זהו? כבר לא יהיה 1P SHOW ופודקאסט?
    מה זה השטויות הללו? בטוח זה ימשיך בקרוב,אולי במתכונת שונה אבל זה ימשיך,הרי אם כבר קונים את 1UP,לא יבטלו את אחד הגורמים העיקריים לכמות הכניסות לאתר שזה הפודקאסט והshow,איזה אינטרס יש להם בזה?

וחבל לי על EGM,אומנם אני לא מנוי שלו ולא קראתי גליון כבר שנים,אבל אני זוכר אותו מהילדות שהייתי מבקש מאמא שתקנה לי גליונות מסטימצקי

באמת אחלה של מגזין ועם וותק רב,הם גם נראה לי בין היחידים שאף אחד לא יכול להאשים אותם בפאנבואיות לשום צד,חבל מאוד.
    נערך לאחרונה על ידי bling; 07.01.2009 בשעה 10:50.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    גם יהיה משהו בקרוב זה לא יהיה עם הבכירים שהיו. ואל תשכח שלהעלות דבר כזה זאת השקעה גדולה וכנראה אין תקציב לזה כרגע.
    חבל.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    החדשות הכי עצובות בעולם המשחקים ששמעתי מאז שסגה הפסיקה לעשות קונסולות.
    למה???

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    החדשות הכי עצובות בעולם המשחקים ששמעתי מאז שסגה הפסיקה לעשות קונסולות.
    למה???
    כי הם אמרו שטויות על GH:WT ו-Activision העלימה אותם?
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    את מי שזה מעניין (למרות שלפי מספר התגובות כנראה שלא יותר מדי,אבל בכל זאת למעטים שכן),סם קנדי,העורך של 1UP,מגיב בנאו-גף על המכירה וכצפוי מגן על בעל הבית החדש שלו UGO:

http://www.neogaf.com/forum/showpost...postcount=2629

כרגע גורל הפודקאסטים והתוכניות לא נראה טוב,אבל הוא מקווה שהם יצליחו להתייצב ושהם יצליחו להחזיר את התוכניות בעתיד,למרות שלי,לפי הלך הרוח של דבריו,לא נראה שזה עומד לקרות בזמן הקרוב.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    מעניין שהם אפילו לא אמרו שלום לפני שהם ירדו. אבל אולי הם יצליחו לשמור על עצמם מספיק בשביל להשתקם

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי bling
    את מי שזה מעניין (למרות שלפי מספר התגובות כנראה שלא יותר מדי,אבל בכל זאת למעטים שכן),סם קנדי,העורך של 1UP,מגיב בנאו-גף על המכירה וכצפוי מגן על בעל הבית החדש שלו UGO:

http://www.neogaf.com/forum/showpost...postcount=2629

כרגע גורל הפודקאסטים והתוכניות לא נראה טוב,אבל הוא מקווה שהם יצליחו להתייצב ושהם יצליחו להחזיר את התוכניות בעתיד,למרות שלי,לפי הלך הרוח של דבריו,לא נראה שזה עומד לקרות בזמן הקרוב.
    לפי מה שהבנתי גארנט עדין שם (והוא האבא של 1UP YOURS) וג'ון ממילא לא עובד שם כבר שנתיים ורק בא כל שבוע ל1UP YOURS בתור אורח כך שלפחות שניים מתוך שלושה בCORE של 1UP YOURS עדין שם.
    אני לא מאמין ששיין פוטר, הבן אדם אנצקלופדיה מהלכת על משחקים ומצחיק בטרוף, התוכנית לא תהיה אותו דבר בלעדיו.

ובכלליות הולכים אנשים ממש ראשיים כמו ראיין שהיה הכותב והבמאי של 1UP SHOW, דיויד אליס שתמיד חשבתי שהדיעה שלו ממש קולעת לשלי, גרג פורד, ג'יימס מילקי העורך של EGM בחצי שנה האחרונה, צ'אף והכי חשוב שיין בטנהאוזן שהיה מביא את כל השמועות הכי טובות (האחרונה שלו היא סטיל בטליונס 2 ל360) ובכלליות אנציקלופדיה מהלכת ופאנבוי סוני מושבע

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    הם היו הרדיו שלי לכל עד יום שלישי (חצי שעה של נסיעה כל פעם...)

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    לכל מי שמתגעגע, החבר'ה המפוטרים של 1UP פתחו פודקאסט חדש לגמרי ומתכננים לעשות גם תוכניות וידאו בסגנון ה1UP SHOW (להתחשב בעובדה ששני החבר'ה שעשו את ה1UP SHOW הם במפוטרים, כנראה שזה ספציפית ה1UP SHOW רק עם שם אחר ).
    בכל מקרה, הנה קישור לאתר שעלה עליו כבר הפודקאסט הראשון.

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    לכל מי שמתגעגע, החבר'ה המפוטרים של 1UP פתחו פודקאסט חדש לגמרי ומתכננים לעשות גם תוכניות וידאו בסגנון ה1UP SHOW (להתחשב בעובדה ששני החבר'ה שעשו את ה1UP SHOW הם במפוטרים, כנראה שזה ספציפית ה1UP SHOW רק עם שם אחר ).
    בכל מקרה, הנה קישור לאתר שעלה עליו כבר הפודקאסט הראשון.
    הרעש הסטטי הוא יותר מדי בשבילי... ניסיתי, אבל אני פשוט לא מסוגל...
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי F.P
    הרעש הסטטי הוא יותר מדי בשבילי... ניסיתי, אבל אני פשוט לא מסוגל...
    הם עכשיו אוספים תרומות לציוד וידאו ואודיו חדשים, יתוקן בקרוב

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    עדיף מכלום, אני אני רוצה את ראין ושיין...

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי bozeman
    עדיף מכלום, אני אני רוצה את ראין ושיין...
    ראיין שם, אין לי מושג אם שיין הצטרף.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    לא ראיתי שהיה כתוב אותם שם. אני מניח שאני אשמע מחר ובמשך השבוע.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    ועוד בנושאי כלכלת משחקים:
    שמועה עקשנית טוענת כי 30 אנשי פיתוח של המשחק טומב ריידר החדש יפוטרו עקב המכירות החלשות.
    עפ"י השמועה הפיטורים נועדו כדי לעזור למפתחת להשיג יותר פוקוס במה שהיא רוצה בעתיד ולחתוך בעלויות.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    המציאות כנראה הרבה יותר פשוטה: המשחק כבר בחוץ, אז אין מה לעשות עם כל כך הרבה אנשי פיתוח.
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    זה לא מדוייק, כי יש שמועות שקונים אדיוס גם.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007

הרשמה