תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  21.10.2006
  הודעות
  87
  כל כך מרגיז לשחק בקלאבים. אני משחק בכיף לא אומר מילה לאף אחד בכיף שלי. בגלל שאני הורג ילדים ישר בוכים. בדרך כלל בוכים ציטר אבל בקלאבים יש באסטד אז ישר צועקים ונטר!! ישר אדמין בא ונותן באן. פעמיים קיבלתי באן מהקלאבים כי הונט שלי פעל כי הוא תמיד פועל או שאני מחכה למשחק של הקבוצה. עכשיו גם בלי שום בדיקה או באסט בא אדמין וישר נתן לי באן מקלאב 1 ושוב אני חף מפשע. בבקשה תחליפו את החוק או את האדמינים לאנשים טיפה יותר שקולים ולא בכיינים ונקמנים.
  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  05.01.2009
  עיר
  תל אביב
  הודעות
  1,572
  מה אתה רוצה שיגידו לך?
  שתף ב-Google+

 3. #3
  הצטרף בתאריך
  21.10.2006
  הודעות
  87
  אני רוצה שיורידו לי את הבאן מקלאב 1. אני רוצה שהאדמין שנתן לי באן יזדהה ובתקווה יקחו לו את האדמין. אני רוצה שישנו את החוק של הונט ואני רוצה שתפסיקו לבכות בגלל שיש שחקנים יותר טובים ממך (כל אחד מכם).
  שתף ב-Google+

 4. #4
  הצטרף בתאריך
  30.06.2007
  הודעות
  8,949
  תהא.נשמתורורהצרורחיים

  שתף ב-Google+

 5. #5
  הצטרף בתאריך
  02.08.2008
  עיר
  ראשון
  הודעות
  475
  חחח תפסיקו לבכות, לבנתיים אתה היחידי שבוכה.

  שום חוק אנחנו לא נשנה, כל החוקים שכאן עברו שיקול דעת ארוך ולא החלטה של בן אדם אחד.
  אתה מוזמן להישאר בסרברים שלנו, אך ורק שתציית לחוקים שלנו.
  ולפי העבר שלך כאן, אתה לא מצייית בכלל.
  שתף ב-Google+

 6. #6
  הצטרף בתאריך
  21.10.2006
  הודעות
  87
  חבל שאתם לא פתוחים לביקורת. כמו תמיד אתם מפגינים אטימות וחיילות למופת בצורה עיוורת. אין שום דבר שאני יכול להגיד שישנה אתכם אבל תנסו טיפה להתבגר ולחשוב בהיגיון בריא במקום לדבוק בחוקים מופרזים בצורה עיוורת. שיהיה, זאת הספינה הטובעת שלכם, לא שלי :\
  שתף ב-Google+

 7. #7
  הצטרף בתאריך
  12.10.2008
  הודעות
  832
  רוצה לדבר תחלס אז בבקשה, קודם כל בוא נחלק את ההודעה שלך לשתי חלקים, החלק שאתה מוציא את התיסכול של על הבאן ורושם כמה הקהילה לא בסדר ועל הפנים והחלק השני החלק בוא אתה מתלונן על הבאן שקיבלת ביושר.

  אז ככה, חלק ראשון:
  הקהילה שלנו היא הגדולה והטובה בארץ ומכילה שחקנים בכל הגילאים, אז כן יכול להיות שאתה נתקל מדי פעם בחברה היותר צעירים והחסרי ניסיון שכל פעם שהם מתים, הדרך שלהם לעודד את עצמם היא להגיד שמישהו וונטר כי אז הם חושבים שזה לא בגללם ואין לנו עם זה שום בעיה כל עוד הם לא מקללים הדרך הטובה ביותר להתמודד איתם זה להיות בוגר ולהתעלם, מצד שני יש את החברה הבוגרים יותר שנמאס להם מאנשים כמוך: "פעמיים קיבלתי באן מהקלאבים כי הונט שלי פעל"
  שלא יודעים לכבד את החוקים כמוך ופשוט מצפים מאיתנו לעשות את מה שעשינו וזה להביא לך באן.
  כאן נכנס החלק השני:
  אנחנו לא מביאים לאף אחד באן כי מישהו אמר לנו כל באן של וונט נעשה לאחר בדיקה עמוקה בפרוססים שלך שמספקיל לנו הוכחה לכך שאתה מריץ וונט בזמן המשחק ככה שאם יש לך תלונות ואתה רוצה לקבל הוכחה שאתה כן שיחקת עם וונט זאת הכתובת: [email protected]
  שתף ב-Google+

 8. #8
  הצטרף בתאריך
  12.10.2008
  הודעות
  832
  בהמשך להודעתי הקודמת:
  אם היית מקדיש דקה מזמנך היית שם לב לחוק המאוד פשוט שאומר אסור להיות בקלאבים עם וונט וכל זה היה נמנע אבל אתה מחליט לא לעשות זאת יותר מכך אתה מחליט "לזרוק" עלינו ועושה מה בראש שלך וגם אחרי פעמיים לא מבין את הלקח ובשיא חוצפתך עוד משתמש במילה "חף מפשע"
  כשבידיינו הוכחות לכך שאתה אכן וונטר לא פעם לא פעמיים שלוש !
  "תחליפו את החוק או את האדמינים לאנשים טיפה יותר שקולים ולא בכיינים ונקמנים."
  בנוגע לשורה הזאת אין צורך לשנות שום חוק והאדמינים בסדר גמור זה אתה שגורם לבעיה והולך ראש בקיר אם היית מכבד חוק פשוט ולא משחק עם וונט כל זה לא היה. אנחנו לא נשתנה כי לשחקן לא מתאים חוק, מחר יבוא שחקן אחרי יגיד לי לא מתאים לו החוק של צ'יטרים, אני צריך לשנות ? לא.

  שיהיה אחלה סוף שבוע. מקווה שתרד לעומק העיניין ותבין את הפאונטה שבדבר לפי איך שרשמת קשה לי להאמין שאתה לא מבין אולי אתה כנראה לא רוצה, וזה כבר בעיה שלך.
  שתף ב-Google+

הרשמה