תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    06.01.2009
    עיר
    אשדוד
    אז ככה בו נתחיל!
    קודם כל אתם פותחים חדר כמובן, רגע אל תמהרו לאשר את החדר לכו לאפשרויות החדר ויהיה לכם שמה משהו שקשור לראנק (אני לא בטוח איך זה באנגלית בגלל שאצלי המשחק ברוסית) אבל לפי דעתי אתם תיראו שם משהו שקשור לראנק יהיה לכם כתוב כן או לא תעשו כן!

אחרי כן תאשרו! כמובן תחכו לאנשים שיבואו, כמה שיותר אנשים יבואו לחדר כך יותר טוב כשתראה שיהיה מספיק אנשים זאת אומרת 3 נגד 3 או 4 נגד 4 תתחילו לשחק. תנסו לנצח כי אם תפסידו אתם תפסידו ראנק אבל אם עדיין אף פעם לא שיחקתם על ראנק אז זה לא משנה אם תפסידו בכל מיקרה אין לכם עוד ראנק אם תנצחו אתם תיראו שיופיעה לכן כוכב ואם לא אל תתיבאסו תשחקו עוד משחק ותנסו לנצח ואז יהיה לכם כוכב שזה גם הראנק וכך תמשיכו ככל שתמשיכו לאסוף עוד כוכבים כך הראנק שלכם עולה אבל גם ככל שאתה מתקדם ל 5 כוכבים כך יותר קשה יקח לכם כמה זמן בשביל להשיג 5 כוכבים ואוליי להיות אפילו בTOP 10 שזה כבר לא כוכבים אלה מספרים מ1 -10! תזהרו רק לא להפסיד כך אתם תפסידו ראנק וחבל אז תשחקו רק אם אתם בטוחים שבחדר שלכם אין שחקנים חזקים! אה ועוד דבר אחד חשוב תיזהרו משחקנים שמשתמשים בCHEATS כמו פצצת אטום שהורגת את כולם במכה אחת אתם תפסידו ראנק מציעה לכם ישר לצאת מהחדר וזהו!

עכשיו אגיד לכם איך לבדוק מה הראנק שלכם אתם נכנסים לעמוד הראשי של המשחק בMULTIPLAYER ושמה אתם ניכנסים לMY RANK אם כתוב NA זאת אומרת שאין לכם ראנק כלל אם כתוב לכם משפר אז זהו הראהק ולידו כתוב איזה מקום אתה!

נ.ב. כשיש לכם כוכב ואתם משחקים מול שחקנים בלי כוכבים אתם לא תקבלו שום דבר בראנק אתם יכולים לקבל ראנק רק אם לשחקן השני גם יש ראנק!

וגם בשביל שלא להיכנס לאי נעימות תכתבו בשם של החדר שלכם שפה מתנהל משחק על הראנק!

אל תישכחו לא לשחק נגד CHEATERS עם פצצת אטום!

מקווה שעזרתי לכם!

לקח לי 6 דקות לכתוב את כל זה!

תשימו בלינקייה בנעוץ בבקשה אני חושב שזה יעזור לשחקנים!

תגובות בבקשה!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.01.2007
    תודה על המידע
    *Miami Heat* מנהל קהילת גינדיס ואסטרטגיה לשעבר
    אדמין בקהילת TM
    שתף ב-Google+

הרשמה