תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 93
    הצטרף בתאריך
    30.07.2008
    טוב אז מי שלא מכיר אותי לא מעניין אותי ממש אני פשוט רוצה להגיד את הדברים האלה כי אני רואה שאף אחד לא אומר אז אני יגיד ואתם תחשבו לבד עמוק עמוק לפני שאתם עונים
    נושא ראשון שלי אני רוצה לדבר על הנושא שלדעתי הכי מרחיק לכת מצידי ומצד הקהילה
    צ'טרים.
    זה התחיל מרעיון דיי נחמד של צוות ויגיימס הקמת צוות VACT הרעיון בגדול נחמד ואפילו חיוני
    הקהילה עוזרת לקהילה, איך ? פשוט כל אחד שחשוד עושים עליו BUST בויגיימס עכשיו רעיון נחמד אבל תראו לאן הגענו : ה"דבר" הזה שאתם קוראים לו "לעזור לקהילה" ממש הורס אותה ! במקום להתמקד ברעיון עצמו במישחק עצמו אנשים פשוט מחפשים איפה יש צ'יטרים אזמה הרגו אותכם דרך הקיר מממש אבל ממש מוזר כל הכיף במישחק אתם הורסים כל יום לפחות 2 צ'יטרים נתפסים חחחחח למי אכפת ?! רציני עכשיו זה ממש הפך למותג "שמוליק השוטר" "מיקו הצ'יטר".
    בכלל שחקנים שמשחקים בצ'יטים בסופו של דבר יתפסו אותם זה לא התפקיד שלכם בישביל זה יש תוכנה בימינו קוראים לה BUSTED ותאמינו לי שיש אנשים אחרים שיעשו את העבודה שלהם ויחפשו אותם.... בכלל אני לא מבין למה יש צ'יטרים כל הכיף במישחק זה להתפתח איתו כולל ברמה...

הנושא השני שאני רוצה לדבר עליו זה על הדבר שאתם קוראים לו "קלאן"
    הדבר הזה 5-7 שחקנים שהופכים ל"קבוצה" אצלכם ממש לא נחשב ל"קלאן" אתם לא מבינים כל הזמן למה GLC במקום הראשון ?! בוא אני יגיד לכם הם פשוט משחקים הרבה יותר זמן ביחד.
    הצע שלי : קחו 5 חברים שלכם שאתם יודעים שלא תתפרקו תתחילו באמת לעבוד על המישחק
    ואני לא מדבר על TACT בCT באמת תבדקו דברים חדשים דברים שאנשים לא גילו ככה יותר נפתח את המישחק
    דברים שאסור לכם לעשות : פשוט להעתיק את עצמכם לשחקני "פרו" דוגמה ?
    DUCK , TACT CFG
    בכלל העיניים של CFG ניגמר במישפט קטן CFG לא עושה שחקן וגם לא מחשב
    עכשיו מה עוד לא לעשות : על "תהפכו" ל"מולטי" זה סתם צעד שגוי במהלך המישחק שלכם לא הוכחתם שמגיע לכם להיקרא כך זה סתם הפך בשנים האחרונות למותג אפשר לקרוא לזה STYLE להיפתח כקלאן ויומיים אחרי להיכנס ל"מולטי" אז לא זה לא טוב ....
    תתמקדו בעיקר והעיקר הוא שהרמה בארץ שואפת לדרגה מעוד נמוכה אני וחס וחלילה לא אומר שאתם לא שחקנים טובים יש כמה פשוט אתם יותר שחקנים של איך נגיד אתזה 1MAN TEAM כל אחד עושה מה שהוא יודע לעשות בגלל זה זה נגמר תוך זמן קצר כי אין גבולות פעם באמת נכנסתם לשרת משחק ישבתם עם ה"קבוצה" שלכם עשיתם מהלך משחק אמיתי אני אומר לכם ראסמי הדבר היחיד ששחקנים יודעים לעשות היום זה לירות וזה הטעות הכי גדולה קודם כל מוח.....
    נושא השלישי שלי זה הנושא הכי מצחיק שאפשר לחשוב עליו "קהילות מועדוני הפרו והמועדון המתקדם" שאתם פותחים
    כרגע הדבר שהכי מפריע לשחקנים להתקדם זה ה"קהילות" פרו וADV שלכם למה ?!
    בואו אני יסביר לכם קהילה [אני מדבר על הקהילה הישראלית בגדול] צריכה להיות מורכבת מחברה אחת שתנהל את העיניינים זה אומר שרק לה [לחברה] יש את האפשרות לבחור מי מתאים לאן ולא לילדים בני 3 שפתחו קהילה עם סרבר וונט שיש להם ואח של חבר שלהם זה שחקן מה"פרו" אז הוא מכיר את הארץ
    עכשיו ויגיימס נכנסת כאן לעיניין
    לדעתי רעיון הלאדר הוא רעיון חמוד אבל הוא לא טוב אם באמת אתם רוצים לעשות סדר בקהילה אחת ולתמיד אתם צריכים לעשות טורניר פשוט מאוד בסיגנון טורניר הלאן
    מספר בתים לפי מספר הקבוצות חצי הולכים לטורניר הפרו וחצי שני לטורניר המתקדם 10-5 קבוצות ראשונות בכל טורניר מגיעות ליעד המתאים להם
    עכשיו העיניין שדווקא ניזכרתי בו רק עכשיו שהוא גם הכי פחות חשוב המפות
    לדעתי כבר מוגזם לשחק במפות NUKE / INFERNO / DUST2
    הדבר היחיד שאני יכול להגיד שיש מפות שאתם ויגיימס יכולים להכניס לתודעה של השחקנים בישראל כך שיהיה יותר מעניין כמו de_tusan de_cpl_strike de_train de_cpl_mill זה סיגנון משחק חדש אתם תראו תחשבו על זה

סיימתי להגיד מה שהיה לי אם יהיה עוד אני יערוך!
    Guy ' staGAdash ' Liberman

דרך אגב אם אתם רוצים שאלות מענות כושיות תשובות staGAdash`cQ במירק אני מוכן לעזור לכולם
    בבקשה לא למחוק את הדיון ולא להגיד שטויות כי זה לא מעניין אותי
    צ'יקו אוכל גלידה !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

הצטרף בתאריך
    30.07.2008
    דרך אגב הדיון ניפתח בעיקבות הדיונים הבאים והמצב שיש בארץ
    http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1204917
    http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1204898
    http://forum.vgames.co.il/showthread...07#post3226407

הצטרף בתאריך
    14.05.2007
    עיר
    נתניה.
    דיי חופר, אבל בכללי אתה דיי צודק.
    לי תאמת לא ממש איכפת ולהתקדם..אני מחפש רק להנות מהמשחק.
    בקשר לצ'יטרים זה באמת כבר עובר כל-גבול, כל יום 4-5 נושאים "צ'יטר צ'יטר" חלאס, עשיתם על מישהו BUST תפסתם אותו, לא צריך לפתוח נושא "תספתי צי'טרררר" שלחו מייל ל-VACT והם כבר יודעים מה לעשות עם-זה.

לילה-טוב.

הצטרף בתאריך
    30.07.2008
    נכתב במקור על ידי midstream
    דיי חופר, אבל בכללי אתה דיי צודק.
    לי תאמת לא ממש איכפת ולהתקדם..אני מחפש רק להנות מהמשחק.
    בקשר לצ'יטרים זה באמת כבר עובר כל-גבול, כל יום 4-5 נושאים "צ'יטר צ'יטר" חלאס, עשיתם על מישהו BUST תפסתם אותו, לא צריך לפתוח נושא "תספתי צי'טרררר" שלחו מייל ל-VACT והם כבר יודעים מה לעשות עם-זה.

לילה-טוב.
    זה לא העיניין עצם זה שאנשים שולחים מייל לVACT זה עושה הכל למה אתם מחפשים אתזה רשמתי את זה אני ירשום שוב אתם משחקים בישביל עצמכם לא להיות שוטרים.

הצטרף בתאריך
    12.01.2008
    עיר
    אורנית
    צודק צודק צודק צודק..
    אחי קראתי את זה והבנתי

ראס מי די עם המפות dust2 nuke וכל הנוסטלגיות הבאות..
    אני זה onRex

הצטרף בתאריך
    30.07.2008
    נכתב במקור על ידי eiDo1
    צודק צודק צודק צודק..
    אחי קראתי את זה והבנתי

ראס מי די עם המפות dust2 nuke וכל הנוסטלגיות הבאות..
    למה אין לי בעיה לחזור לשחק ב AZTEC

הצטרף בתאריך
    12.01.2008
    עיר
    אורנית
    נכתב במקור על ידי staGA
    למה אין לי בעיה לחזור לשחק ב AZTEC
    בוא אני יאמר לך שגם לי אין בעיה.. לא אמרתי שיש לי בעיה או משו..
    זה פשוט כבר נחפר, אתה כל היום על רוב אותן המפות..
    אפשר לשנות קצת מתישהו לא ?!
    נערך לאחרונה על ידי eiDo1; 06.01.2009 בשעה 00:33.
    אני זה onRex

הצטרף בתאריך
    23.05.2008
    עיר
    אשקלון
    אתה באמת ישבת כל הזמן הזה וכתבת את זה :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :|

משהו לא בסדר איתך בנאדם !!

הצטרף בתאריך
    09.01.2007
    עיר
    רחובות! :D
    אתה יודע מה הורג אותי?! שאתה דיברת על צ'יטרים ושכחנו מי קיבל 3 באן ואק מסורס בחודשיים האחרונים...

הצטרף בתאריך
    30.07.2008
    נכתב במקור על ידי uNco
    אתה יודע מה הורג אותי?! שאתה דיברת על צ'יטרים ושכחנו מי קיבל 3 באן ואק מסורס בחודשיים האחרונים...
    ידעתי שזה יבוא לא מתייחס ויש לי שתי ACC אחד עם באן וואק מסורס ושני בלי שום באן זהלא קשור אחד לשני כי ללאנים כן באתי למרות שלאן אחד לשחק אבל לא פחדתי לבוא וזה לא קשור לנושא

הצטרף בתאריך
    30.07.2008
    נכתב במקור על ידי danigorovoy1
    אתה באמת ישבת כל הזמן הזה וכתבת את זה :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :| :|

משהו לא בסדר איתך בנאדם !!
    מישהו היה צריך מעכשיו אני לא עונה יותר על שאלות בנוגע עלי רוצים דברו איתי במירק פרטי

הצטרף בתאריך
    09.01.2007
    עיר
    רחובות! :D
    עובדה שאתה אומר שהצ'יטרים הם הבעיה ואתה מודה שקיבלת באנים מVAC... :|
    אולי יש לך פיצול או שאולי אתה הבעיה?!

הצטרף בתאריך
    20.02.2008
    עיר
    HaMerkaZ
    נכתב במקור על ידי uNco
    OMG בידיוק באתי להגיד את זה... כן כן STAGA שמנו ממך כבר מספיק! עשית את שלך במשחק ה-cs:source
    http://www.sk-gaming.com/member/endmeNT

כשהמצב חרא, חייבים להתפנות!

הצטרף בתאריך
    30.07.2008
    נכתב במקור על ידי endMENT
    OMG בידיוק באתי להגיד את זה... כן כן STAGA שמנו ממך כבר מספיק! עשית את שלך במשחק ה-cs:source
    תוכיח שקיבלתי באן מסורס כי יש לי באן גם בCOD SOURCE הבאן לכל מישחק הסורס מי שרוצה הסבר שידבר איתי ופה דיברתי עם 1.6 אז בבקשה מי שרוצה "לתת לי בראש" מקנאה שיעשה אתזה במירק

הצטרף בתאריך
    02.10.2008
    נכתב במקור על ידי staGA
    תוכיח שקיבלתי באן מסורס כי יש לי באן גם בCOD SOURCE הבאן לכל מישחק הסורס מי שרוצה הסבר שידבר איתי ופה דיברתי עם 1.6 אז בבקשה מי שרוצה "לתת לי בראש" מקנאה שיעשה אתזה במירק
    קבלתה 3 באן ואק בסורס עלק תוכיח

הצטרף בתאריך
    04.01.2009
    עיר
    באר שבע
    חח מה אכפת לך מה מריצים ביכלל

הצטרף בתאריך
    20.02.2008
    עיר
    HaMerkaZ
    ד"א בקשר לצ'יטרים והשוטרים גנבים שאמרת... בוא לא נחזיר את המשחק לזמנים של הפרוץ! אולי זה מה שאתה רוצה!!! ומה בכלל כואב לך הלב שטופסים מישהו? מה כבר אכפת לך שחק בכיף שלך ואל תשים על אף אחד...! ממש לא צודק ודפוק מה שאמרת פה!

הצטרף בתאריך
    20.02.2008
    עיר
    HaMerkaZ
    נכתב במקור על ידי staGA
    למה אני זה שצריך להוכיח לך? אם אתה בא ואומר פה כאלה דברים לא לעניין אז אולי תוכיח לנו אתה?!

הצטרף בתאריך
    30.07.2008
    למה אני זה שצריך להוכיח לך? אם אתה בא ואומר פה כאלה דברים לא לעניין אז אולי תוכיח לנו אתה?!
    איך אני יכול אני יגיד לך מה כתוב לא תאמין SS לא תאמין
    כתוב BANNED FROM SOURCE GAMES זה אומר ממשחקי סורס אם הייתי משתמש הבאן שהייתי אמור לקבל הייתי מקבל על החודש הראשון כבר שיחקתי עם WH בPUBLIC בDOD לא מאמין לא ממש חייב לך הסברים את הדעות שלך תשמור לעצמך ובכלל מי אתה אמרתי לך רוצה לדבר איתי תכנס למירק אתה כנראה יודע בדיוק איך קוראים לי שמה תדבר איתי תשמיץ ת'קלל תעשה מה שבראש שלך איתך סיימתי
    נערך לאחרונה על ידי staGA; 06.01.2009 בשעה 01:09.

הצטרף בתאריך
    30.07.2008
    ד"א בקשר לצ'יטרים והשוטרים גנבים שאמרת... בוא לא נחזיר את המשחק לזמנים של הפרוץ! אולי זה מה שאתה רוצה!!! ומה בכלל כואב לך הלב שטופסים מישהו? מה כבר אכפת לך שחק בכיף שלך ואל תשים על אף אחד...! ממש לא צודק ודפוק מה שאמרת פה!
    אני אומר פה שאנשים כמוך רק מחפשים צ'יטרים ולא משחקים את המישחק למה אתה מכניס לי מילים לפה עזוב אני מגיב לך ולכל אלה שאומרים שקיבלתי באן מCSS פעם אחרונה

הרשמה