תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    11.08.2008
    טוב אז DOD זה בעצם Day Of Defeat אמממ משחק די דומה לCS אבל שונה ממנו (ולטובה).
    במשחק אתה יכול לבחור במספר נשקים כמו מכונות יריה קטנות (בעלות שליטה ו"ריקול" נמוך) לבין מכונות יריה קטנות,sniper עם zoom ואף sniper עם כוונת רגילה כמו בנשקים האחרים (יותר קשה לפגוע) אשר נקרא refillman (לא סגור על האיות).
    וגם בזוקוה אשר גורמת נזק לסביבה וגם עושה עשן ואי סדר בקבוצה היריבה (גם פה אתה צריך להיות במצב שהבזוקה על הכתף ולכן אתה זז לאט מאוד... כמובן רק במצב שאתה רוצה לירות,גם זמן הטעינה של כל טיל הוא יחסית גדול)
    המשחק שונה בכך שאתה בעצם צריך לאסוף דגלים של האויב (מה שלא כל כך פשוט)
    בשונה מCS המפה די פתוחה ותמיד יכול להיות מישהוא בחלון למעלה או מאחורי קיר שפתאום חליט לצוץ,לכן צריך TeamPlay טוב ומאורגן
    (חלק מהדגלים אתה יכול לאסוף לבד,חלקם אתה לוקח עם עוד שחקן,זאת אומרת שתיים על דגל...)

אני פותח את הדיון הזה למרות שאני יודע שניסו את זה כבר כמה פעמים,אבל אני יודע ובטוח שזה יצליח,אם יורשה לי להגיד שאני בטוח שיש כמעט לכל מי שיש CS על המחשב גם את DOD,זה בגלל העובדה הפשוטה שאתה קונה את החבילה שכוללת את CS עם DOD זה יוצא לך יותר זול מאשר CS לבד,לכן אני יודע שיש להם הרבה אנשים שיש להם את המשחק אבל לא משתמשים בו,אני בטוח שעם פירסום נכון בערוץ המירק שלכם ועם סרבר אחד וowner אחד שתביאו מCS,הקהילה הזאת תגדל ותצמח!.
    בכל זאת,זה קצת מעצבן לשחק על שרתים של חול עם 100-120 פינגים.
    מקווה שזה יעבוד.
    ולכל מי שיש את המשחק,שירשום "מתפקד!"
    TY ALL!
    נערך לאחרונה על ידי mor_v3; 05.01.2009 בשעה 19:50.

הצטרף בתאריך
    15.02.2007
    עיר
    גבעתיים
    למה תמיד אתם חייבים להשוות כל משחק לCS?

ואף אחד כאן לא משחק בDOD, תנסה DOD:S

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    סקסיטי
    ויש שרת של DODS.
    צמרמורת מכף רגל ועד ראש.
    Gaming rig: AMD Ryzen 5 1600 | Stock Cooling | Corsair Value 8GBX2 2400MHz | Gigabyte AB-350 Gaming 3 | Sapphire Radeon R9 290 | XFX Pro650W | Shpam CRU

הצטרף בתאריך
    17.03.2007
    עיר
    ירושלים
    DOD הראשון בכלל לא אהבתי וזה ממש לא כמו CS אבל משתמש במנוע הגרפי של CS

הרשמה