תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    08.08.2007
    הצעתי את זה דחו את ההצעה שלי אבל הרבה דברים השתנו, כגון: יש קהילת GTA IV, יש משחק עם מי שיש לו GTA IV בוונט, יש לינקייה מושקעת, ויש הרבה נושאים בערוץ GTA הראשי שקשורים לGTA IV. אני מנסה לחפש סיבה לא לפתוח קהילה נפרדת, יש צורך בהפרדה בין קהילת SAMP לקהילת GTA IV, יש צורך לחדר של GTA IV בוונט, ואם לא, אני רוצה הפעם סיבה מפורטת <_<.
    נערך לאחרונה על ידי NitrousSoup; 05.01.2009 בשעה 17:52.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2007
    עיר
    אשדוד
    כפי שכתבתי בנושא הקודם, אני מסכים עם הרעיון ומאמין שהוא יעשה רק טוב.
    פורום חדש משמעותו דף חדש, הזדמנות לעשות משהו חדש ומיוחד. אני מאמין שפורום נפרד ל-GTAIV יתרום ליצירת קהילה מגובשת, משקיעה ונהדרת, ואולי אפילו יצליח להוריד את הסטריאוטיפ של "חברי קהילת GTA הם ספאמרים" (אם לא ידעתם שיש סטריאוטיפ כזה, בוקר טוב).
    אחרים המליצו עלי כמנהל, אך ההחלטה בידיכם. אני יכול להבטיח שאם אני אהיה מנהל, אעשה הכל כדי לגרום לקהילה לצמוח ולהתפתח לקהילה לתפארת אתר Vgames.
    בואו לשחק קצת DOTA. אתם יודעים שאתם רוצים...
    אתם מוזמנים לשלוח לי הודעה פרטית מכל סיבה שהיא.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    באר שבע
    הנושא ייבדק.
    אנו מקווים שתהיה תשובה סופית עד מחר.
    יום טוב
    Hyper
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.12.2007
    נכתב במקור על ידי Jono00
    כפי שכתבתי בנושא הקודם, אני מסכים עם הרעיון ומאמין שהוא יעשה רק טוב.
    פורום חדש משמעותו דף חדש, הזדמנות לעשות משהו חדש ומיוחד. אני מאמין שפורום נפרד ל-GTAIV יתרום ליצירת קהילה מגובשת, משקיעה ונהדרת, ואולי אפילו יצליח להוריד את הסטריאוטיפ של "חברי קהילת GTA הם ספאמרים" (אם לא ידעתם שיש סטריאוטיפ כזה, בוקר טוב).
    אחרים המליצו עלי כמנהל, אך ההחלטה בידיכם. אני יכול להבטיח שאם אני אהיה מנהל, אעשה הכל כדי לגרום לקהילה לצמוח ולהתפתח לקהילה לתפארת אתר Vgames.
    כנ"ל,אני מספיק וותיק בפורום + עברתי את המשחק ואני יכול לעזור לכל האנשים בבעיות שלהם ואני מכיר כל מקום במשחק ואני אביא המון ילדים מהעיר שלי לקהילה
    לפי מה שראיתי ג'ונו ואני שני האנשים המתאימים לתפקיד
    My Gaming MONSTER!
    I5 2500K 3.3Ghz Quad core 1155 Socket
    Gigabyte GA-P67A-UD4-B3
    Crucial 4 Giga 1600Mhz CL9
    6950HD 2gb GDDR5 X2 CrossFire X with OC
    Samsung F3 1TB SATA2
    Lancool K60B
    Seasonic 750W +80MM Active Fan 8 Pin's
    שתף ב-Google+

הרשמה