תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    05.02.2008
    עיר
    ראשון לציון
    פרצו לי לסטים

איך אני מחזיר את הסיסמה שלי בעמצאות steam id

בבקשהה ממכם אני גבר שלחתי את הפרטים את השאלה והתשובה אבל זה לא עוזר

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    אם אתה גבר תצטרך לקבל את העובדה שכנראה איבדת את החשבון שלך. פריצה לחשבון יותר חמור מאיבוד סיסמה, כי אז הפורץ מקבל גישה לכל הנתונים האישיים שלך.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    אתה צריך לפנות למחלקת התמיכה של Valve
    כשפתחת את החשבון יש סיכוי שזה היה עם דיסק שקנית? אם כן אז יכול להיות שהם יבקשו ממך צילום של הדיסק והCDKEY המקורי ואז הם יאפסו את הססמא וישלחו לך למייל
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    02.08.2008
    עיר
    אבן יהודה
    עם אתה רוצה לקבל את המישתמש שלך בחזרה ביגלל שפרצו לך אתה צריך לדעת את האימייל שעשית
    איתו את המישתמש וגם את ה- id של הסטים שלך. כדי שהם יחזירו לך את המישתמש יש להם באתר של הסטים אפשרות לשחזר סיסמא תירשום שם את ה - Email שלך ו-id ואז הם ישלחו לך סיסמא זמנית ואז פשוט תיכנס לסטים ותשנה לסיסמא שאתה רוצה . תאמת זה קרה גם לי שנתתי לחבר לי את המישתמש לנסות מישחק והוא שינה את האימיל שלי ואת הסיסמא והיו לי שם איזה 20 מישחקים בשוי של איזה 250$ ואז אבא שלי צעק עליו והוא כמובן החזיר לי את המישתמש. ומאז אני לא מביא יותר לאף אחד את ה מישתמש שלי בסטים

הצטרף בתאריך
    17.03.2007
    עיר
    ירושלים
    אוי איך אני זוכר את הפעם הראשונה שפרצו לי לסטים אני נכנס ל-STEAM Support ואני נכנס לחשבון שלי ואני רואה מישהו ששלח אימיל לסטים בחשבון שלי לשנות את האימיל הנוכחי שלי לאימיל שלו בן זונה! אבל הוא מפגר כי הוא יודע שאני אקבל את זה חזרה

הרשמה