תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 70
    הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    האתר secondstorygamer.com הכין בשבילנו את רשימת עשרת המשחקים שהיו הפלופים הגדולים של שנת 2008. אתם מוזנים לחוות דעה ולהוסיף את המשחקים שאתם חושבים שחסרים בה.

10. Mercenaries 2: World in Flames

Sales: 1.22 million*
    Metacritic Score: 72

9. Tom Clancy’s EndWar

Sales: 0.69 million
    Metacritic Score: 77

8. Resistance 2

Sales: 1.01 million
    Metacritic Score: 87

7. Wii Music

Sales: 1.84 million
    Metacritic Score: 63

6. Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts

Sales: 0.47 million
    Metaritic Score: 79

5. SOCOM: Confrontation

Sales: 0.51 million**
    Metacritic Score: 63

4. Need for Speed: Undercover

Sales: 1.67 million*
    Metacritic Score: 60 (Average)

3. Viva Piñata: Trouble in Paradise

Sales: 0.3 million
    Metacritic Score: 82

2. Haze

Sales: 0.59 million
    Metacritic Score: 55

1. Too Human

Sales: 0.5 million
    Metacritic Score: 65

Honorable Mention: LittleBigPlanet

Sales: 1.52 million
    Metacritic Score: 95

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    Boogie Superstar נחשב לflop רציני - הוא מכר רק כ90000 עותקים בארה"ב - הרבה פחות מהמשחק הקודם בסגנון. אני מנסיון (יש לי את שניהם) יכול להגיד שהאיטרציה הזאת של המשחק הרבה יותר טובה מבחינת השליטה. אם במשחק הראשון הריקוד היה נעשה ע"י תנועות שמאלה ,ימינה,למעלה ולמטה במשחק החדש השלט עוקב אחרי התנועה של היד במרחב התלת מימדי והתנועות הרבה יותר דומות לריקוד ולמה שהדמות עושה על המסך. כנראה שחלק מהאשמה נופלת על המשחק הקודם וחלק על הmarketing של המשחק. הם אמרו שזה "משחק לבנות" בגילאים מסוימים ומה שיצא שהגיימרים שאוהבים משחקי קצב אמרו "עזבו זה משחק לבנות...".

המשחק קיבל ציון ממוצע של 68% בgameranking ברוב הreview קטלו את הקריוקי לאף אחד לא היו שום תלונות על משחק הריקוד. אמרו שבלי הקריוקי זה חצי משחק וככה נתנו לו ציון. בגלל שמשחק הריקודים טוב בהרבה ממה שנראה עד כה (מבחינת עקיבה אחרי תנועות ידיים) אפשר פשוט להתעלם מהקריוקי שהוא גם מאוד קשה בגלל הקצב הגבוה של השירים .

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אבל גם לפי מה שאתה אומר המשחק לא שווה את המחיר המלא לפי הביקורת שלך.

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    יש גם את LEGENDARY.
    אומנם הוא לא התיימר להיות שובר קופות (גם אם כן , לא ממש הלך לו).
    הוא היה יכול להיות נחמד ביותר.

איזה חסר השכלה פותח את תיבת פנדורה ומשחרר צרורות של יצורים מיתולוגיים שמתחילים להשמיד את העולם.
    למשחק היה פוטנציאל , לא קראתי ביקורות ממש לעומק ככה שאני לא יכול להצביע על מה בדיוק
    הפיל אותו.

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    וואו, אני חושב שדודי יתעצבן (ויתאכזב) קשות מהרשימה הזו...
    נדב ישמח על הנפילה של רזיסטנס
    אני חושב שאפשר להוסיף לרשימה את PES 09. אותי הוא אכזב. פיפא השנה עבר אותו בכל פרמטר בעוד שPES לא השתפר כלל חוץ מגרפיקה כמובן.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    לא מדובר אישית, השאלה אם PEA למשל לא מכר כמו שצריך או קיבל ביקורות מחפירות (והוא לא)

הצטרף בתאריך
    07.03.2008
    אוייש נו מה זה השטויות האלה? LBP פלופ? R2?
    ועוד מאיזה אתר...
    בקיצור לי נראה שסתם הבאת את זה בשביל ליצור וויכוחים...
    ואם מישהו מתכוון להגיד לי שהם פלופים בגלל שהם לא מכרו הרבה, אז דבר ראשון הם בעלייה במכירות בזמן האחרון ודבר שני פלופים לא נמדדים ע"י מכירות.
    משחקים פשוט אדירים(ומי שלא שיחק בהם, שלא יתאמץ לצטט אותי...).
    LBP עם ממוצע של 95 וR2 של 89...וזה אומר הכל.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    הנושא הזה בא בדיוק לדבר על זה, משחקים שהיו צריכים למכור ולא עשו זאת (אם בגלל שהם גרועים ואם מסיבות אחרות)
    מה לעשות וLBP מוכר גרוע ביותר בוודאי לעומת הציון שלו. כנ"ל לגבי R2 שהיה צריך להיות משחק הדגל כרגע על הPS3 (כמו גירס 2 למשל) אתה יכול לא לאהוב את זה , אבל זה המצב.

הצטרף בתאריך
    07.03.2008
    משחק פלופ לא נמדד על ידי מכירות.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי vogE
    משחק פלופ לא נמדד על ידי מכירות.
    זה לא דיון המשחקים הגרועים של השנה. ותרצה או לא LBP מכר גרוע. מאוד. בוודאי בשביל הציפיה ממנו. זה נקרא פלופ.

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי bozeman
    אבל גם לפי מה שאתה אומר המשחק לא שווה את המחיר המלא לפי הביקורת שלך.
    הראשון לא וחיכיתי איזה שנה עד שקניתי אותו ב5$ . המשחק החדש היה יותר טוב וקניתי אותו במחיר מלא מכמה סיבות אחת מהן היא שהסירטונים של הgameplay היו ממש טובים ואחרי שאני גם ניסיתי את המשחק בעצמי גיליתי שהם גם נאמנים למציאות. אני אוהב משחקי קצב ויחסית לאילו שאני מכיר המשחק הוא שיפור ענק.

אבל אם אתה אוהב קריוקי... אל תקנה את המשחק הזה אלא אם כן אתה ממש טוב בזה או ממש אוהב את השירים (פופ,היפ הופ ). אני מוצא שהשירים של GH/RB קצת כבדים לטעמי אבל אולי בכל זאת אני אקנה את ההמשחק בהזדמנות.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    אני לא כל כך מבין את הקריטריונים שהם קבעו לעצמם. הם לא עושים הפרדה בין כישלון בביקורות לבין כישלון במכירות משום מה.
    These were the games that were hyped up for so long but failed to meet sales and/or critical expectations

זה פשוט נראה כמו ערבוביה של הכל. יש שם משחקים שהצליחו יחסית במכירות למרות ציונים גרועים (Need for Speed: Undercover). יש משחקים שנכשלו יחסית במכירות למרות ציונים טובים (Viva Piñata: Trouble in Paradise). יש משחקים שגם נכשלו במכירות וגם קיבלו ציונים גרועים (Haze) ויש אפילו משחקים שלא היו חריגים בשום דבר והגיעו לציונים סבירים ומכירות סבירות (EndWar).

על חלק מהמשחקים אין בכלל סיבה לטעון שהיה הייפ מסביבם. Merceneries 2 היה משחק עתיר הייפ שאנשים חיכו לו בחצות? מישהו ציפה במיוחד לViva Pinata 2 עם ספירה לאחור לשחרור הרשמי שלו?

הרשימה הזו נראית כמו ערבוב של הכל. יש "פלופ מסחרי" וזה משחק שנכשל במכירות (בלי קשר לביקורות), אבל אין דבר כזה "פלופ ביקורתי" - יש סתם משחק מאכזב שכולם ציפו ממנו להרבה אבל בסוף הוא חוטף ביקורות שליליות מכל המבקרים (בלי קשר למכירות).
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי Niseg
    Boogie Superstar נחשב לflop רציני
    וואו, אני חושב שרק על הWII עוד אפשר למצוא אנשים שקוראים flop למשחק שמכר סביר בהתחשב בעובדה שאף אחד באמת לא ציפה לראות אותו יוצא (ורוב העולם קיווה דווקא לא לראות אותו יוצא) ועוד אחרי שהמשחק הראשון היה אפילו יותר גרוע.

נכתב במקור על ידי Mpower
    יש גם את LEGENDARY.
    למשחק היה פוטנציאל , לא קראתי ביקורות ממש לעומק ככה שאני לא יכול להצביע על מה בדיוק
    הפיל אותו.
    מה שהפיל אותו היה כנראה מפתחת כושלת. הם הוציאו גם את הכישלון שנקרא Turning point השנה ובשני המקרים הם הוציאו משחק ממש גרוע. אבל אחרי Turning Point אני חושב שאף אחד לא ציפה ליותר מידי גם מLegendery.
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    09.12.2007
    עיר
    חיפה
    מסתבר שהשורה התחתונה היא מכירות למרות הציון הגבוה ש-R2 קיבל ו-LBP,
    בגלל מכירות נמוכות חברות נסגרות ואנשים הולכים הבייתה, לא בגלל הציון שהמשחק קיבל.

פועל יוצא מכך שייתכן ולא יהיו משחקי המשך ו/או פחות ציפייה ממשחקי ההמשך.

מנהל פורום Xbox וקהילת הפייסבוק XBOX Israel Community
    https://www.facebook.com/groups/482469815215301/

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    אם בשורה התחתונה היה מדובר רק במכירות, אז NFS לא היה נכנס לרשימה הזו. בהתחשב בציון הנוראי שלו הוא מכר מצויין (וגם ביחס למשחקים אחרים בסדרה).

ואגב, למרות שהוא מכר מצויין הסטודיו שפיתח אותו נסגר/אוחד עם סטודיו אחר. הנה ההוכחה שלא רק מכירות חברות נסגרות.
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    הם כנראה הרכיבו רשימה של כל הפלופים מכל הסוגים. אולם ברובה אני לא יכול שלא להסכים לרוב הרשימה.

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    עיר
    פתח תקווה
    לא ספק זה היה המקום של TH בטבלה (=
    זה היה המשחק שאפשר לקרוא לו "הבחורה אם חזיית הפוש-אפ"

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי gulmer
    וואו, אני חושב שרק על הWII עוד אפשר למצוא אנשים שקוראים flop למשחק שמכר סביר בהתחשב בעובדה שאף אחד באמת לא ציפה לראות אותו יוצא (ורוב העולם קיווה דווקא לא לראות אותו יוצא) ועוד אחרי שהמשחק הראשון היה אפילו יותר גרוע.
    טוב יכול להיות שהוא מכר לא רע הראשון מכר חצי מיליון אולי יהיה שיפור במכירות עם הזמן.

אם החברה עושה 20$ לעותק והמשחק עלה 50 שנות אדם כפול 100 אלף דולר לאדם . הם צריכים להגיע לרבע מליון עותקים כדי לא להפסיד עליו. עם הוא היה רק 25 שנות אדם הם צריכים לשבור את קו ה125000 . אני חושב שהם כבר עברו אותו אם מתחשבים בעובדה שלא ראיתי את הנתונים מאירופה.

יחסית לאיכות שלו המכירות שלו גרועות. כבר המון זמן שחקנים של הwii מתלוננים שאף משחק צד ג' לא מנצל טוב את היכולת של השלט. המשחק הזה באמת מנצל טוב מאוד את היכולות של השלט אבל כנראה שזה לא מסוג המשחקים שהם מחפשים.

הצטרף בתאריך
    03.06.2008
    לדעתי המשחק הכי מאכזב השנה הוא Need for Speed: Undercover. אני חושב שאת רוב המכירות שלו הוא עשה בגלל המותג הוותיק need for speed ולא בזכות המשחק עצמו שהיה ממש מאכזב לפחות לפי מה שראיתי במחשב. הוא לא חידש כמעט שום דבר והיה נראה כסתם משחק למטרת רווחים על חשבון המשחקים הקודמים. אני שמעתי גם מעוד אנשים שהמשחק מאוד מאכזב ונחשב אפילו כזילזול וזה כאילו מכרו את אותו משחק רק בשם אחר.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי Niseg
    אם החברה עושה 20$ לעותק והמשחק עלה 50 שנות אדם כפול 100 אלף דולר לאדם . הם צריכים להגיע לרבע מליון עותקים כדי לא להפסיד עליו
    אבל למה בכלל שהמשחק יעלה 50 שנות אדם? גירס הוא משחק שלקח לפתוח אותו 50 שנות אדם. זה בכלל לא משחק באותו סדר גודל.
    נכתב במקור על ידי Niseg
    יחסית לאיכות שלו המכירות שלו גרועות.
    יחסית לאיכות שלו המכירות שלו טובות, כי לפי הביקורות שלו האיכות שלו די על הפנים. מצד שני, הוא משחק לWII אז אני לא חושב שבכל מקרה המכירות שלו תלויות באיכות.
    Keep it clean

הרשמה