תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 14 מ 14
    הצטרף בתאריך
    16.10.2008
    אבא שלי נתן לי אפשרות כזאתי. שאם אני אהיה טוב בלימודים ובלה בלה..
    אז הוא יקנה לי מה שאני רוצה..
    ואין לי ממש משהו ספציפי שאני רוצה לקנות.. אבל חשבת על PS3
    אז יש לי כמה שאלות..
    האם הPS3 ממש כיף? ולא ימאס ממנו מהר?
    האם יש לו צ'יפ.. או שהוא קורא צרובים?
    האם הוא יותר טוב מ XBOX?

הצטרף בתאריך
    03.06.2008
    עיר
    אור עקיבא
    דבר ראשון, שתדע שהוא לא קורא צרובים.
    דבר שני, אין לי ps3 אבל אני יודע שהוא מאוד כיף כי שיחקתי קצת אצל דוד שלי.
    דבר שלישי, האם הוא יותר טוב מXBOX360? תלוי את מי אתה שואל ובמה.
    ההבדל היחיד בין הקונסולות שאמור להשפיע על ההחלטה שלך מה לקנות זה המשחקים. מבחינת משחקים אני חושב שהשנה הזאת הps3 תהיה טובה יותר.

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    חח קודם תהיה תלמיד טוב ואז נדבר סתם סתם...
    מממ ראשית תקרא חוקים,אסור לדבר על צרובים או צ'יפים כי זה לא חוקי אז אסור לדבר פה על זה.(ואין לPS3 צ'יפ)
    והPS3 הוא לא רק כיף הוא איכותי ומאוד משוכלל יש לך מוזיקה,סרטים,אינטרנט ומה שתרצה וגם משחקים מדהימים ושלטים אלחוטיים וחיישני תנועה בשלט והמוןן פונקצויות מדהימות!!! וממש לא ימאס לך ממנו במיוחד שב2009 הולך לצאת לו מספר לא מצומצם של משחקים מעולים!
    וכפי שאמרו מעליי,תלוי את מי את אתה שואל לגבי הXBOX או הPS3 יש שיגידו שהX הוא יותר טוב ויש כאלו שיגידו שהPS3 יותר טוב הכל תלוי איזה משחקים אתה מעדיף כי גם לX יש משחקים לא רעים כמו GEARS OF WAR אבל אני אישית חושב שיש כמה סיבות שהPS3 טוב יותר,קודם כל אני יודע שבגרסאות החדשות תיקנו את הבעיה אבל יש כאלו שרוצים לקנות בזול יותר ובגרסאות הישנות יותר יש את "טבעת המוות" מין וירוס מאוד פופולרי בXBOX שהורס את המכשיר לגמרי... וגם צריך לשלם כל שנה כסף בשביל האינטרנט והאונליין בX לעומת הPS3 שזה בחינם ולדעתי לPS3 יש מגוון אקסקלוסיבים הרבה יותר עדיפים אבל אני לא אומר שהאקס בוקס רע הוא מעולה רק שלדעתי הPS3 יותר טוב

הצטרף בתאריך
    27.09.2008
    עיר
    תל-אביב
    לפי דעתי הפס3 מכמה סיבות..
    המכשיר פי 2 וחצי יותר משוכלל מהבוקס..
    יש בלו-ריי ורוב הסרטים שני מסכיר עכשיו יוצאים גם בבלו-ריי אז אני תמיד הולך על הבלו-ריי ומנגן בפס3..
    יש לך דפדפן אינטרנט מעולה , מה שאין בבוקס...
    המשחקים של סוני פשוט אגדיים...
    וסוני היא פשוט טין תחשוב מה בסמל של בגיימינג היום? אתה יודע מה הוא? אז אני יגיד לך:
    השלט של הPS אתה מכיר תצורה שלו? את ה איקס איגול ריבוע ומשולש? זהו הסמל של הגיימינג!
    קיצר PLAYSTATION FOREVER!!!!!
    אה וכן האינטרנט לא עולה לך 60$ לשנה...אלא הוא בחינם =)
    וכשאני אומר שהמכשיר יותר חזר אני מתכוון לזה ראיתה את גירס 2? זה המקסימום של הבוקס..
    ראיתה את KILLZONE2? זה 70-80% מהיכולת של הPS3 אז תחשוב מה יהיה ה100% אם KZ2 יפה בהרבה מגירס2 ... וכמו שציינתי גירס 2 הוא במקסימום הגרפי של הבוקס.. ורק שתדע הבוקס הולך ומת כי לכל המפתחים של המשחקים יש בעיות עם הכנסת משחקים כל כך כבדים לדיסק של 9 גיג'ב כשה PS3 יכול להכיל עם מספר בלתי יאמן של 400 גיג'ה בדיסק אז תשמע.. PS3..וגם בפס3 יש הכל מובנה כבל WIFII וHDMI וכל החרא הזה שלבוקס צריך לקנות בניפרד.. =)

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    בהתחשב בשטויות שכותבים לך פה, עדיף כבר שתשאל את השאלה בפורום נינטנדו...
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    28.10.2007
    חברים!
    אין לכם שמץ של מושג על מה אתם מדברים!!
    אני לא פאנבוי של אף אחת מהקונסולות ואפילו יש לי את שתיהן.
    מה שאתם אומרים פה הוא רחוק מהמציאות!
    כמו לכל דבר גם לPS3 וגם לבוקס יש יתרונות וחסרונות אך הם לא הדברים העיקריים שציינתם פה לטעמי...!
    הבוקס ד"א עוד רחוק להיות בשיאו והוא עוד ינוצל בהרבה!
    לגבי התשבוחות על השלט של הPS3... אני אכן מרוצה מהשלט שלו בעיקר מהDUAL SHOCK3 אבל עד כדי הערצה ?? השלט של הבוקס פי אלף יותר מהנה ואני אישית מתחיל לאגור סיפריה של משחקי FPS ו ACTION לבוקס פשוט כי יותר כיף לי לשחק אותם עם השלט..

בקיצור חבר'ה, אתם יכולים בכיף לשבח את הPS3 שהיא מכונה משומנת - אבל חבל סתם ללכלך על הבוקס עם דברים לא קרובים לאמת..
    הכל ברוח טובה

הצטרף בתאריך
    03.06.2008
    עיר
    אור עקיבא
    נכתב במקור על ידי gulmer
    בהתחשב בשטויות שכותבים לך פה, עדיף כבר שתשאל את השאלה בפורום נינטנדו...
    צודק. עדיף תשאל בפורום אחר. פה לא יתנו לך תשובות אמיתיות.

הצטרף בתאריך
    22.12.2008
    עיר
    חיפה
    לי יש PS3 ובקושי שיחקתי בX BOX אז אני לא יכול כל כך להגיד מה יותר טוב אבל דבר אחד אני בטוח והרבה אנשים יסכימו איתי...הPS3 הרבה יותר יפה..חח

הצטרף בתאריך
    06.07.2008
    עיר
    ירושלים
    תראה בוא אני יגיד לך מה טוב בפלייסטיין לאומת אקס בוקס וההפך
    אז ככה לפלייסטיישן יש אינטרנט חינם, אין צ'יפ (לא קורא צרובים) לפלייסטיישן אין כמעט תקלות (לעומת האקס בוקס)(אבל תלוי איפה אתה קונה ואיזה גרסא אני ממליץ על 40 מגה מהארץ יש לו הכי פחות תקלות לפי מה שידוע לי)
    לאקסבוקס יש אינטרנט בתשלום חודשי (זה אומר שבלי לשלם לא תוכל לגלוש,לדבר,להיכנס לאקסבוקס לייב ולהכנס למשחקי רשת)
    לאקסבוקס יש צ'יפ הוא הרבה יותר זול מפלייסטיישן אבל יש לו חיסרון ענק שזה התקלות שלו כל הזמן מתקלקל...
    לבחירתך!

הצטרף בתאריך
    22.12.2008
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי דורה החוקרת
    אל תקנה זה חרא דבר קניתי אחד והוא נשרף
    אל דברי על משהו שאת לא יודעת....וגם לא הגיוני שהוא נשרף לך ופשוט עזבת אותו...אני אמרתי רק את מה שהיה לי להגיד בנושא כי אני לא מבין כל כך....אבל בגלל שנשרף לך הPS3 זה לא סיבה להגיד למישהו אחר שזה חרא של דבר...

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    נכתב במקור על ידי DJFMBEN
    לפי דעתי הפס3 מכמה סיבות..
    המכשיר פי 2 וחצי יותר משוכלל מהבוקס..
    יש בלו-ריי ורוב הסרטים שני מסכיר עכשיו יוצאים גם בבלו-ריי אז אני תמיד הולך על הבלו-ריי ומנגן בפס3..
    יש לך דפדפן אינטרנט מעולה , מה שאין בבוקס...
    המשחקים של סוני פשוט אגדיים...
    וסוני היא פשוט טין תחשוב מה בסמל של בגיימינג היום? אתה יודע מה הוא? אז אני יגיד לך:
    השלט של הPS אתה מכיר תצורה שלו? את ה איקס איגול ריבוע ומשולש? זהו הסמל של הגיימינג!
    קיצר PLAYSTATION FOREVER!!!!!
    אה וכן האינטרנט לא עולה לך 60$ לשנה...אלא הוא בחינם =)
    וכשאני אומר שהמכשיר יותר חזר אני מתכוון לזה ראיתה את גירס 2? זה המקסימום של הבוקס..
    ראיתה את KILLZONE2? זה 70-80% מהיכולת של הPS3 אז תחשוב מה יהיה ה100% אם KZ2 יפה בהרבה מגירס2 ... וכמו שציינתי גירס 2 הוא במקסימום הגרפי של הבוקס.. ורק שתדע הבוקס הולך ומת כי לכל המפתחים של המשחקים יש בעיות עם הכנסת משחקים כל כך כבדים לדיסק של 9 גיג'ב כשה PS3 יכול להכיל עם מספר בלתי יאמן של 400 גיג'ה בדיסק אז תשמע.. PS3..וגם בפס3 יש הכל מובנה כבל WIFII וHDMI וכל החרא הזה שלבוקס צריך לקנות בניפרד.. =)
    כמה שטיות בפוסט אחד וואו!
    אני צריך לצטט אותך בחתימה...
    אם אתה רוצה אני ירחיב...

הצטרף בתאריך
    14.08.2007
    עיר
    חדרה
    יש לי את שתיהם.יש דברים שהבוקס שולט ויש דברים שהסוני. יש מחשקים שבאקסבוקס הוא עובד יותר חלק ויותר יפה.וככה גם בסוני.אני אישית לא יגיד מעדיף , נגיד את זה ככה משחק הרבה יותר בסוני. נהנה יותר מהאקסלוסיבים שלו.העדפה אישית שלי.אז אם תשאל אותי עדיף סוני 3 , אבל שלא תחשוב שהאקסובקס מאחורה או משהו הם באותה רמה בשבילי רק כמה משחקים שונים . וכמה חסרונות ויתרונות לכל אחד מהם .
    Pontiac Solstice 2008 Cabriolet

הצטרף בתאריך
    27.09.2008
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי HBK
    כמה שטיות בפוסט אחד וואו!
    אני צריך לצטט אותך בחתימה...
    אם אתה רוצה אני ירחיב...
    כן? תציין לי בדיוק כל שטות ותוכיח לי שהיא באמת לא נכונה תודה

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    אין בעיה.
    אני לא יתיחס לכל ההתחלה, כי זה פשוט עובדות או דעתך האישית. (דעה אישית-"לסוני משחקים אגדיים" עובדה-כונן BR)
    אבל מה שאמרת על KZ2 וGEARS פשוט לא נכון. מאיפה הבאתה את זה שגירס זה הכי הרבה שהבוקס יכול להפיק? מאיפה הבאתי את זה שKZ2 הוא 70% מימה שהPS3 יכול להפיק? אתה מי שטוען את זה, אז אתה זה שצריך לתת את ההוכחות. והקטע אם המפתוחות...זה אחד הדברים היותר דפוקים ששמעתי. נתחיל בבסיס- כסף. המפתחות רוצות כסף וזה מה שהן מקבלות מהבוקס והרבה פחות מהPS3. הוכחה בבקשה:COD5 על פי האתר הזה מכר בחודש נובמבר לבוקס1,410,000
    לאומת הPS3 597,000 יותר מכפול. רוצה עוד? תחפש על כמעט כל משחק מולטיפלטפורום ותראה שהבוקס מוכר יותר, אז למה לעזעזל שהמפתחות יותרו כל זה?
    ומאיפה, אבל את זה אני באמת רוצה לדעת, צאיפה הבאתה את זה שהסוקס הולך ומת? אני רוצה שתראה לי כתבה אחת, ציטוט אחד, משהו אחד שמעיד על זה? אתה באמת חושב שלמפתחים יש בעיה לדחוס משחק ל9גיגה? איך זה שרוב משחקי המולטי פלפורום ניראים לפחות אותו הדבר על שתיהים ולרוב גרסת הבוקס עדיפה?
    בבקשה, פירטתי.

הרשמה