תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    22.10.2006
    בטח חלק כאן כבר שמע על הבעיה הזאת -לא הצלחתי להפעיל את call of duty world at war, המסך הופך להיות שחור ברגע שמפעילים את המשחק וכלום לא זז.

ניסיתי כבר את כל מה שממליצים באינטרנט, למחוק קובץ וידאו מסוים, להמתין 10 דקות, לעדכן את כל הדרייברים - כלום לא עזר. אם מישהו נתקל בבעיה והתגבר עליה אני אשמח לשמוע...

תודה מראש על העזרה!

" אין לי מושג... אני לא מבין כלום בצלילות, ואני גם לא רוצה להבין כלום בצלילות. אני שונא צלילות. אני שונא ים וכל מה שקשור בו: שונא דגים ושונא אלמוגים ושוניות. שונא ספינות, סירות, משחתות, נושאות מטוסים, חסק'ה ואוניות. אני שונא מספנות, מבדוקים, מזחים, רציפים ושוברי גלים. אני שונא שיט, ימאות, חובלות. אני שונא גלים, מלח וקצף.את החוף אני דווקא אוהב."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.08.2008
    עיר
    אבן יהודה
    אולי המחשב שלך לא עומד בדרישות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2007
    המשחק מקורי?
    מה המפרט שלך?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.10.2006
    כרטיס readeon 9600.
    לפי systemreqiurementslabs.com המחשב שלי אמנם לא עומד בדרישות, אבל גם המשחק הקודם בסדרה לא עמד בהם לפי האתר, ובפועל הוא דווקא רץ אצלי חלק לחלוטין. הדבר היחידי שבאמת אין לי זה vertex shader 3.0 ולפי SQL המשחק דורש את זה.

העניין הוא שחיפשתי באינטרנט וראיתי שמדובר בבאג נפוץ מאוד שלא מצאו לו פיתרון, והוא לא בהכרח קשור לדרישות טכניות. אז אולי יש לזה פיתרון שלא דורש קנייה של כרטיס חדש....

" אין לי מושג... אני לא מבין כלום בצלילות, ואני גם לא רוצה להבין כלום בצלילות. אני שונא צלילות. אני שונא ים וכל מה שקשור בו: שונא דגים ושונא אלמוגים ושוניות. שונא ספינות, סירות, משחתות, נושאות מטוסים, חסק'ה ואוניות. אני שונא מספנות, מבדוקים, מזחים, רציפים ושוברי גלים. אני שונא שיט, ימאות, חובלות. אני שונא גלים, מלח וקצף.את החוף אני דווקא אוהב."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.07.2007
    ה Unimodem Half-Duplex Audio device זה לוחות אם של Gigabyte (או אולי גם אחרים, לא יודע), שינסה את הפתרון של זה בכל זאת (Device manager->sound video and game controllers-> disable unimodem

תגיד תודה למנהל שלנו אלון XD
    TF2 Player - BouNcH

MyComp:I5 [email protected]:Gigabyte GA-P55-UD3L:G.skill DDR3 4Gb RAM 1333Mhz:GB 8800Gts 512Mb|(New soon - HD6950):Samsung 1.5Tb:Cm 690 II:HEC WIN+ 600W:
    Logitech Mx518:Logitech MediaKeyboard

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.11.2007
    עיר
    מודיעין
    נכתב במקור על ידי Sagist
    כרטיס readeon 9600.
    לפי systemreqiurementslabs.com המחשב שלי אמנם לא עומד בדרישות, אבל גם המשחק הקודם בסדרה לא עמד בהם לפי האתר, ובפועל הוא דווקא רץ אצלי חלק לחלוטין. הדבר היחידי שבאמת אין לי זה vertex shader 3.0 ולפי SQL המשחק דורש את זה.

העניין הוא שחיפשתי באינטרנט וראיתי שמדובר בבאג נפוץ מאוד שלא מצאו לו פיתרון, והוא לא בהכרח קשור לדרישות טכניות. אז אולי יש לזה פיתרון שלא דורש קנייה של כרטיס חדש....
    אין לך טעם להיות יותר מדי אופטימי, יש לי תחושה עזה שזה לא יעבוד לך...
    עמוד ההרכב שלי:
    https://www.facebook.com/4SourGrapes
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.10.2006
    אין לי unimodem בתפריט הזה, עשיתי disable לאחד ההתקנים שהיו ברשימה, אבל זה לא פתר את הבעיה... בכל מקרה תודה לך ולאלון...

זה שמעלי - כן, לא פיתחתי ציפיות מלכתחילה. עם הכרטיס מסך שיש לי כבר היו לי הרבה אכזבות...<_<

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2007
    רגע, אז סתם שילמת כסף או שהורדת?
    בכל מקרה, מצטער שלא עובד לך =\
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.10.2006
    הורדתי. פשוט היתה לי אותה בעיה עם הדמו לפני כמה חודשים - ולא רציתי לקנות סתם.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.11.2007
    עיר
    תל אביב
    אם הורדת את המשחק אז מה אתה עושה פה בכלל?

כשתקנה מחשב חדש תחזור אלינו עם עותק מקורי
    aka 1nfinity
    Intel Core i5 750 @4.2GHz
    - Noctua U12P SE2 - Gigabyte P55UD5 - GSkill Ripjaws 4GB 1600MHz cas 7

Gigabyte HD6850
    - Seagate Barracuda12 500GB RAID0 - Seasonic M12D 750W Silver - LianLi A71

Samsung T260HD - JBL Creature II - Sennhesier HD202 - Logitech G15 V2 - Razer DeathAdder

שתף ב-Google+

הרשמה