תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 38
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    חיפה
    הונט נשאר מלא כל הזמן
    שחקני דוטה מככבים בונט במקום שיהיה לפחות בשחקני ET
    מי שלא משחק ET שלא יהיה בונט
    נקודה.

נמאס כבר
    וגם כן vgames
    נותנים לנו ונט של 30 איש בחייאת אחרי שהבאנו ללאן 30 איש רואים רק זלזול מצד vgames
    אי אפשר להמשיך ככה ...
    נערך לאחרונה על ידי Nex; 03.01.2009 בשעה 21:06.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.08.2008
    צודק ב 100%
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.05.2008
    כל מילה זהב

כי גם אני שונא צמחונים !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    עיר
    ראשון
    נשלח מייל מVG ונחכה לתשובה, אין מה לעשות מעבר לזה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.12.2006
    נכתב במקור על ידי Legend
    נשלח מייל מVG ונחכה לתשובה, אין מה לעשות מעבר לזה
    דורון אם לא היית משחק דוטה היית מביא להם קיק במקרה שהוונט מלא ואין מקום לשחקני ET?
    תרשום גם את השתובה באימייל

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.10.2006
    עיר
    חולOWN
    שאלוהים יעזור לשחקני הדוטה האלה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.11.2008
    לא יודע לי זה קרה פעם אחת וזה היה למשך שעה שלמה ותחשבו מה עם הקלאן הישראלי שהקפטן שלה הוא distiny מה הם יעשו אם לא יהיה מקום באיזשהו משחק שלהם? צריכים לתקן את זה לתת באן לשחקני דוטה האלה ולא לתת להם להיכנס מקווה שזה לא יקרה יותר וזה מכוון ל lovetospooc תתן להם באן לשחקני דוטה המניוקים האלה
    [QeeR]SecReT[R]
    |רמה ב Vip 1 |Hc|שחקן ב QeeR|
    ללינקיה שלי לחץ כאן|

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.08.2007
    beNyyשאלוהים יעזור לשחקני הדוטה האלה.
    חחחח
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.05.2007
    עיר
    קיבוץ גדות
    נכתב במקור על ידי Emp|HugoBoss
    לא יודע לי זה קרה פעם אחת וזה היה למשך שעה שלמה ותחשבו מה עם הקלאן הישראלי שהקפטן שלה הוא distiny מה הם יעשו אם לא יהיה מקום באיזשהו משחק שלהם? צריכים לתקן את זה לתת באן לשחקני דוטה האלה ולא לתת להם להיכנס מקווה שזה לא יקרה יותר וזה מכוון ל lovetospooc תתן להם באן לשחקני דוטה המניוקים האלה
    באן? כרגע אמרת להביא באן לחצי קהילה + לאדמינים?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.11.2006
    רובנו משחקים גם ET וגם DOTA
    2(122102:120002:123202) 02(eSr^destiny{02) אומרים שאני האיימר הכי טוב בארץ כרגע..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    קרה לי כבר שבאמצע משחק התנתק לי האינטרנט ולא יכולתי להכנס לוונט אחרי שחזר האינטרנט אז המשכנו את המשחק כשאני בלי וונט .. עצוב .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    קלאן של דיסטיני?
    1.הוא לא קלאן ישראלי
    2.הקלאן שלו בא ושיחק בונט של ויגיימס עם זה שזה ונט של ישראלים
    3.אתה בא ואומר שאני יתן לשחקנים מישראל באן קיק מה שאתה לא אומר ולתת לנאצים לשחק לנו בונט?
    4.ח
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    חיפה
    דבר ראשון דורון יש מה לעשות ואתה ודע את זה טוב מאוד
    בנצי נכון שרובכם משחקים גם דוטה וגם ET אבל יש עוד כמה אנשים שמשחקים דוטה ולא קשורים לET
    אז המקום שלהם לא בונט ....

פשוט תביאו להם באן קיק מה שבא לכם ותגיד להם לא לחזור לונט זה לא כזאת בעיה לפי מה שאני רואה את זה היה לי מספיק זמן ונט כדי לדעת שאפשר להעיף מישהו שאתה לא רוצה ולא לתת לו לחזור...

עוד פעם שחקני דוטה המקום שלהם לא בונט נקודה.
    מקווה שתעשו הפעם עם זה משהו..

גם לקלאן שלנו יש בעיה בגלל מצבים כאלה של שחקני דוטה
    שאנחנו רוצים לעשות אימון ואין מקום בונט ואי אפשר להכנס לעשות אימון אפילו של הקלאן אז מה שווה שקוראים לזה ונט של הקהילה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.10.2006
    עיר
    חיפה
    eran, hu diber al anivheret ve ani lo baclan arusi
    termi evi otam la vent lo ani ve em lo nazim stam zohkim kmo she atem zohkim aleem..
    ve kvar kara lanu pamaim she lo aya imun nivheret biglal she en vent.. rak vent be hul ve sham yesh lagim le helek mea sahkanim..
    ve ze destiny lo distiny!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    עיר
    ראשון
    בוא נראה מי משחק:
    אני, אלעד, אמיר, אריה, ניקי, מניל, גיא, אנדרי, בארי, עומר, ערןןן, אנטון, אלי, גל, ראונץ.
    אני מאמין ששכחתי כמה, כל אלה משחקים ET, קובי אני לא רואה אותך יושב בונט 20 שעות ומשחק ET, גם לא אותך רם.

ברגע שהרימו פיקאפ במירק 9 מיתוך ה12 ששיחקו שפיקאפ הזה הם אנשים שמה לעשות משחקים גם דוטה,אז אם אני מעיף אותם לא תיהיה קהילה בחיים.
    אני לא חוייב לשחק ET כל היום וגם לא אתם, הונט כל מיועד לשחקי ET כן אבל אתם לא יכולים לצפות שאנשים שבו ישחקו רק ET כל הזמן.

דבר נוסף, עד עכשיו לא ראיתי אף אחד מכם עושה משהו בשביל הקהילה (מרים טורנירים, כותב משהו בעל תוכן בפורום וכ"ו) אבל שאתם לא יכולים להיכנס לונט אתה מתחיל לשמוע תלונות מצדכם, אני מנסה לסדר את המצב מול VG בהקדם אם בכל זאת המצב לא מתאים לכם אתם יכולים לקנות ונט
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    התקינו את הוונט מחדש, מישהו יכול לעדכן כמה מקומות יש בו עכשיו?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.05.2007
    עיר
    קיבוץ גדות
    נכתב במקור על ידי Legend
    בוא נראה מי משחק:
    אני, אלעד, אמיר, אריה, ניקי, מניל, גיא, אנדרי, בארי, עומר, ערןןן, אנטון, אלי, גל, ראונץ.
    אני מאמין ששכחתי כמה, כל אלה משחקים ET, קובי אני לא רואה אותך יושב בונט 20 שעות ומשחק ET, גם לא אותך רם.

ברגע שהרימו פיקאפ במירק 9 מיתוך ה12 ששיחקו שפיקאפ הזה הם אנשים שמה לעשות משחקים גם דוטה,אז אם אני מעיף אותם לא תיהיה קהילה בחיים.
    אני לא חוייב לשחק ET כל היום וגם לא אתם, הונט כל מיועד לשחקי ET כן אבל אתם לא יכולים לצפות שאנשים שבו ישחקו רק ET כל הזמן.

דבר נוסף, עד עכשיו לא ראיתי אף אחד מכם עושה משהו בשביל הקהילה (מרים טורנירים, כותב משהו בעל תוכן בפורום וכ"ו) אבל שאתם לא יכולים להיכנס לונט אתה מתחיל לשמוע תלונות מצדכם, אני מנסה לסדר את המצב מול VG בהקדם אם בכל זאת המצב לא מתאים לכם אתם יכולים לקנות ונט
    שחכת את אדיאלבוי סמירקוף יונה אסף ואת דולב שרק כרגע הוריד
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    עיר
    ראשון
    נכתב במקור על ידי Necromancer
    התקינו את הוונט מחדש, מישהו יכול לעדכן כמה מקומות יש בו עכשיו?
    30
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.09.2007
    עיר
    חדרה
    U FORGOT THE BEST PLAYER.

!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111111111
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Legend
    בוא נראה מי משחק:

אתה מפספס את כל הנקודה שאני מדבר עליה
    אף אחד לא אומר לך לא לשחק משחקים אחרים
    אבל שחקנים שלא משחקים ET ומשחקים אך ורק דוטה לא צריכים לתפוס מקום בזמן שאנשים שמשחקים ET רוצים להיכנס
    אז כבר שכן רוצים להרים אימון עם הקלאן רוצים להרים פיקאפ בלי שחקני דוטה שאתה משחקים
    אז אי אפשר ואתה יודע בדיוק למה אי אפשר
    בגלל שהכל תפוס
    זה שVG הקטינו את הכמות אנשים זה לא טעות שלך אבל מנהל הקהילה צריך לעשות משהו בנוגע לזה
    אני לא בא בטענות אלייך פניתי אלייך כי אתה הבן אדם שענה לי כאן בפורום
    צריך לעשות משהו בנוגע לזה עד שיגדילו שוב את המקומות
    ושוב שחקנים שמשחקים רק דוטה לא צריכים להיות בונט על חשבון מקום שמישהו שמשחק איטי רוצה להיכנס לונט...
    שתף ב-Google+

הרשמה