תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 17 מ 17
    הצטרף בתאריך
    29.06.2008
    אני לא בטוח ב100% אבל לפי מה שהבנתי ה-הום כבר יצא...
    ראיתי על זה כתבה בעיתון ומופיע לי הסמל של זה מתחת לחנות בפלייסטיישן....
    אז איך זה שאף אחד לא העלה את זה פה עם כולם מצפים לזה כבר שנתיים או יותר?

הצטרף בתאריך
    21.01.2008
    אם תסתכל כמה עמודים אחרי העמ' הראשי של פורום PS3, תוכל לראות דיונים בנושא.
    חוץ מזה, לדעתי, אין על מה לדבר באפשרות של מפגשי קהילה ב-HOME כי קשה להתחבר לדבר הזה. אני לא הצלחתי אפילו פעם אחת להתחבר:\
    כן, כן - זאת תמונה מהקטע שבו שיחקו סטן וקייל מסאות'פארק בגיטר הירו! קטע מצחיקק.. הם גרועים XD

הצטרף בתאריך
    25.05.2008
    עיר
    נתניה
    יש סיבה לכך שכמה וכמה אתרים בחרו בו לאכזבת השנה...

ולפי דעתי הבאז היה בגלל שכל הזמן דחו את זה, לא בגלל שחשבנו שהוא יהיה מדהים

הצטרף בתאריך
    27.08.2008
    עיר
    הכי טובה בארץ!
    אני הצלחתי להתחבר כמה פעמים וזה סתם חרא דבר...
    משעמם, יבש, אין מה לעשות... להתובב ולשחק באולינג עדיף לעשות עם חברים אמיתיים

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    כמו שאמרתי לדודי מליארד פעם בשנתיים האחרונות, HOME זה סתם SECOND LIFE שכל אחד יכנס אליו בשבוע הראשון מההתלהבות ואז ישכח שזה קיים.
    כמו שאתה רואה, זה בדיוק מה שקרה.

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    עיר
    תשאלו ותדעו
    תראה קודם כל אין ממש מה לדבר עליו ושנית זה לא סתם...זה סוג של מערכת שנותנת לנו עוד אופציה להכיר עוד אנשים ולשחק איתם ולעשות מפגשים של קהילות אז כול אחד חושב אחרת ולא חייב תמיד להיות שלילי <_<

הצטרף בתאריך
    29.06.2008
    אה..מגניב רק היום גיליתי שזה באמת יצא רשמית כי לא ראיתי בשום מקום איזה השקה חוץ מכתבה קטנה בידיעות עכשיו זה בהורדה אז נחיה ונראה

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    כמו שאמרתי לדודי מליארד פעם בשנתיים האחרונות, HOME זה סתם SECOND LIFE שכל אחד יכנס אליו בשבוע הראשון מההתלהבות ואז ישכח שזה קיים.
    כמו שאתה רואה, זה בדיוק מה שקרה.
    אני לא מסכים. המערכת מאוד מוצלחת והיא קידמה מאוד את האונליין של הקונסולה. אפשר לדוגמא להזמין משהו למשחק בצורה נורמאלית.

המשתמש הראשי שלי הוא ישראלי (תמימות) וכל הטרופיס שלי והחברים שלי שם. אני מתבאס לאבד את הכל בגלל שירות שבתכלס אני יכל להסתדר בלעדיו. במצב אחר הייתי משתמש בו באופן קבוע. עד שאני לא אגיע למצב של חוסר ברירה אני מוכן לסבול גם בלעדיו.

הצטרף בתאריך
    05.12.2007
    עיר
    חיפה
    הHOME ממש כיף אפשר לעשות שם מלא דברים מי שאמר שזה מעפן כנראה ניסה לדבר עם אנשים ולא ידע איך כי הוא חנון עבריין מקלדת..

הצטרף בתאריך
    19.03.2008
    כה הHOME הוא נראה סתם משחק כמו SECOND LIFE אבל יכול להיות ממש כיף הגרסא המלאה של המשחק....

הצטרף בתאריך
    17.08.2008
    נכתב במקור על ידי Death_119
    אני לא מסכים. המערכת מאוד מוצלחת והיא קידמה מאוד את האונליין של הקונסולה. אפשר לדוגמא להזמין משהו למשחק בצורה נורמאלית.
    נכון שזה נחמד והכל כשאפשר לעשות מפגשים, אבל עדיין הייתי מעדיף שסוני ישקיעו את המיליונים שהשקיעו בהום במשחק(כמו שהשקיעו בקילזון 2)או בממשק(כמו ב-X360, למרות שאני מעדיף שזה לא יהיה תלת-מימדי)

it is not a shame to have dreams unfulfilled, it is a shame to have dreams not trying to fulfill. - Herman Cain
    [IMG]http://www.********rcards.net/trophy/a/maplelr.png[/IMG]

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה

המשתמש הראשי שלי הוא ישראלי (תמימות) וכל הטרופיס שלי והחברים שלי שם. אני מתבאס לאבד את הכל בגלל שירות שבתכלס אני יכל להסתדר בלעדיו. במצב אחר הייתי משתמש בו באופן קבוע. עד שאני לא אגיע למצב של חוסר ברירה אני מוכן לסבול גם בלעדיו.
    לא אמרתי שלא תרצה לנסות אותו.
    אמרתי שתשתמש בו 5 פעמים ותשכח שהוא קיים בערך כמו שכל הפורום הזה שכח מHOME.

הצטרף בתאריך
    12.09.2007
    אופייני לסוני, שתשחרר תחילה ממשק חסר תמורה ריאלית ותמלא אותו עד סוף המחזור.
    אני לא יודע מה הם מתכננים בסוני, אבל התיאום בין ההשקה לספרייה התומכת פתטי, עוד פעם לחכות עד שכל משחק גדול או אקסלוסיבי במהלך השנה החדשה יקבל חדר...

דרך אגב, אני מציע לכל מי שמעוניין לפתוח משתמש ב-HOME לא לבנות בחורה, רמת החרמנות שם יכולה להתחרות עם תמניידה מסורתית (לא בהכרח פאנץ' של שחר חסון).

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    לא אמרתי שלא תרצה לנסות אותו.
    אמרתי שתשתמש בו 5 פעמים ותשכח שהוא קיים בערך כמו שכל הפורום הזה שכח מHOME.
    אני דווקא שכחתי את קיומו אחר ניסיון אחד ויחיד. אבל זו לא הנקודה, האמת קשורה לעובדה שהמשתמש שלי שייך למדינת ישראל . ביקום מקביל בו הייתי מתחיל עם משתמש שהוא לא כחול לבן Home היה הופך לחלק מאוד אינטגרלי מחוויות האונליין המצומצמות שלי.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אני דווקא שכחתי את קיומו אחר ניסיון אחד ויחיד. אבל זו לא הנקודה, האמת קשורה לעובדה שהמשתמש שלי שייך למדינת ישראל . ביקום מקביל בו הייתי מתחיל עם משתמש שהוא לא כחול לבן Home היה הופך לחלק מאוד אינטגרלי מחוויות האונליין המצומצמות שלי.
    וביקום מקביל יוצאים לWII חמישה משחקים טובים בחודש

הצטרף בתאריך
    22.12.2008
    עיר
    חיפה
    מאיפה מורידים את הHOME???חיפשתי בכל מקום ולא מצאתי...

הצטרף בתאריך
    29.06.2008
    הורדתי את זה לפני יומיים ועד עכשיו לא הצלחתי להכנס...באמת גרועה...
    תעדכן את הגרסא ואז יופיע לך מעל החנות סמל של home תלחץ וזה יוריד לך...(עם יש לך חשבון ישראלי אז לא ניראה לי שזה יופיע לך)

הרשמה