תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    27.06.2007
    חתימה חדשה אני חושב שהפעם הכתב יצא לי טוב מה דעתכם:

הצטרף בתאריך
    03.04.2008
    עיר
    חדרה
    נחמד.
    הנה בכל זאת שני הצעות:
    הניק בולט מדי ומושך את העיניים אליו מאשר אל החתימה כולה.
    והחתימה עצמה ניראת קצת "יבשה", או ריקה במילים אחרות.

סה"כ, מאוד נחמד!
    נתנאל.

הצטרף בתאריך
    27.06.2007
    בקשר לניק אני חושב שאתה צודק אני יטפל בזה ויפרסם גירסה חדשה מחר אבל אני בכלל לא חושב שהיא יבשה ...

הצטרף בתאריך
    10.04.2008
    עיר
    נתניה
    ניק ^^ כנ"ל. ^^
    אממ..הייתי מוסיף עוד קצת נגיעות של אדום,כמו הככפה.
    Perfection]cARR1ER]

שלי

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    לפחות יש שיפור בניק D:

אני חושב שמה שחסר פה זה עבודה כללית של צבעים. לקחת סתם איזו מברשת בסיסית, לתת לה צבע, למתוח כמה קווים\סלסולים, לטשטש ולשחק בבלנד ובשקיפות. בעיקר קצת אדום שתהיה זרימה עם הכפפה לכיוון ימין.

הצטרף בתאריך
    13.02.2008
    עיר
    נצרת עילית
    הייתי ממליץ לך לעשות כמו С4D שיוצר אפקט של תזוזה מאוד חזקה,
    נגיד אתה שם C4D על היד שלו מוחק עם מברשת רכה בעדינות את הC4D ממרכז
    הכפפה ומסמידג' את זה לכיוון לכיוון הגוף.

מבין?

Xbox 360 Slim 250GB Owner
    HardUrchin7
    ^זמני^

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    הניק:
    ניקים בסגנון הזה טובים פשוטים, אתה מעצב בסגנון בעל דמות אחת ומרכז אחד אז אתה רוצה שיתמקדו במרכז, ניק פשוט יעשה את העבודה, ניקים כמו שלך לוקחים תשומת לב מהמרכז, חתימות ישראליות לדוגמא גדולות ויש בהן מקום לניק גדול, הן מכילות הרבה אלמנטים נורא חזקים כול אחד כך שהם משיגים תשומת לב בכול מקרה, פה אתה צריך להביא את העין לאן שאתה רוצה, זה הרעיון בזרימה, וחתימות אמריקאיות הרבה פעמים יותר "עדינות" הן יותר רכות, פחות שרופות, יותר זורמות וקטנות.
    אז תנסה לפחות פעם אחת לשים ניק פשוט וישר.

הצבעים:
    יש פה צבעים דהויים יחסית לתמונה של מכה, למה אין צבעים חיים, חזקים כאלה, וזה גם די אחיד מבחינת הצבע, למה לא להכניס אדום מהכפפה?
    כדי לחזק את הצבעים תפתח שכבה חדשה, לך לאיימג' -> אפליי איימג' ואז לך לפילטר-> אוט'ר (אחר) -> היי פס על 10 ואז את השכבה הזאת שים על הארד לייט או משהו.

זרימה וכללי:
    זה מה שהכי הפריע לי פה, אתה עשוה זרימה מהאמצע למטה בהתפרצות, זה מתאים לדמויות שהזרימה שלהן כזאת, פה זה הכול בכיוון האגרוף, ז"א משמאל לימין ועל זה אתה צריך לעבוד. כול הכפפה והשק מטושטשים אפילו שהחתימה אליהם וכלום לא באמת מקשר אליהם. התמונה הזאת היא חלק מסצה בעלת אקשן כלשהו, קרב ומכה חזקה, אתה צריך לתת לזה הכוח של זה והאת התנועה של זה.

הרשמה