תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    15.02.2008
    שלום לכולם, פעם ראשונה בחיי אני עובר לשרת אחר (בכדי לשחק עם חברים) עכשיו התחלתי לעשות את התהליך ובstep 4 התבקשתי להכניס את פרטי כרטיס האשרי, זמן קצר לאחר מכן גליתי שיש לי עוד שלב אחד שכניראה דילגתי עליו, כמו שאתם רואים איפה שעשיתי חץ, שם התבקשתי להכניס את הפרטים של הכרטיס אשרי ועכשיו אם יסמן בוי על check to move וילחץ על move selected הוא יבקש ממני שוב את הפרטים של האשרי,

תודה רבה לעזורים, אני פשוט חושש כי זה לא הכרטיס שלי ושתדעו שזה לא כזה נעים לשלם פעמיים 20יורו :|

הצטרף בתאריך
    18.11.2007
    לא נראה לי שפיספסת את השלב המדובר רואים בבירור שסיימת אותו(במד הזה) ממה שאני מכיר את בליזארד אין אצלם יותר מדי טעויות בדבר הזה לפי דעתי אתה פשוט צריך לסיים את התהליך, אני זוכר כשהעברתי את טאניס שכחתי לסיים את התהליך ולא הבנתי למה זה לוקח כל כך הרבה זמן.
    WoW main character: Taniss
    Its not just a War,Its a Total War

הצטרף בתאריך
    15.02.2008
    כן, צריך לחכות שהם יאשרו את הכרטיס האמת שזה די מתסכל לקח לי זמן להבין את זה ... בכל מקרה עשיתי גם איזה קומבינה קטנה לשינוי שם בחינם, פתחתי דמות בשרת שאני רוצה לעבור אליה בשם של השחקן הנוכחי שלי

הצטרף בתאריך
    05.02.2008
    נכתב במקור על ידי lucide
    כן, צריך לחכות שהם יאשרו את הכרטיס האמת שזה די מתסכל לקח לי זמן להבין את זה ... בכל מקרה עשיתי גם איזה קומבינה קטנה לשינוי שם בחינם, פתחתי דמות בשרת שאני רוצה לעבור אליה בשם של השחקן הנוכחי שלי
    מה הקומבינה?
    אם זה ג.יפית, אני לא קונה!!

הצטרף בתאריך
    15.02.2008
    שאני יכול להחליף את השם שלי בחינם

הצטרף בתאריך
    18.11.2007
    בכל שרת יכולהלהיות רק דמות אחת עם שם מסוים, לכן אם הוא פתח דמות בשרת שהוא רוצה להעביר אליו את הדמות המדוברת וקרא לה באותו שם(נניח חיים לצורך הדוגמא) אז ברגע שתסתיים העברה הוא יקבל הודעה שאומרת לו לשנות שם לדמות, בגלל שלא "באשמתו" בליזארד נותנים את השינוי בחינם.
    WoW main character: Taniss
    Its not just a War,Its a Total War

הצטרף בתאריך
    18.02.2008
    יש לי שאלה האם סימנת את הקוביה הלבנה לפני שהמשכת? כי אני זוכר שהיה לי שם בעיה שאני העברתי ובסוף שכחתי לסמן את הקוביה

הרשמה