תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    לפי הכתבה הבאה נאמר שחודש שעבר הPS3 צנח במכירות ב19% מאשר שנה שעברה והאנשים אומרים שזה בגלל המחיר המופקע של המכשיר שהוא 399$ לעומת הWII והXBOX שזולים בהרבה יותר וטוענים שאחד הסיבות המרכזיות הוא הבלו ריי שאחרי שניצח את איכות הHD עכשיו מטביע את הPS3 וגורם לצניחה במכירות המכשיר אז כנראה שגם אם כוח גדול יש חסרונות...
    מקור כתבה: http://blogs.zdnet.com/storage/?p=375

הצטרף בתאריך
    25.05.2008
    עיר
    נתניה
    חשבתי על זה המון זמן, עד לפני שנה, מכשיר בלוריי לא PS3 עלה הרבה יותר מהPS3, כנראה שסוני רצו לדחוף את הBLURAY אז הם יצרו נגן זול, ברגע שסוני(ואני בטוח שהם עובדים על זה כל שניה שיש להם) יצליחו לפתח עינית קוראת בלוריי בזול, המחיר יצנח בטירוף, עינית קוראת בלוריי יקרה בהרבה מהעינית ה"רגילה"

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    כמו שאמרתי כבר לפני שנתיים, סוני דחפו בלו ריי לא נחוץ לפס3 על הגב של הצרכן שהמכשיר עולה לו 200$ יותר (וסוני ציפה שאם כתוב על המכשיר פלייסטישן הוא ימכור אוטומטית) והיום זה על הגב של סוני שהמכשיר שלה פשוט לא מוכר.

הצטרף בתאריך
    26.04.2008
    זה בטח לא מוסיף לסוני- המחיר

אבל זה בסדר, היום שמחירי הטלוויזיות יורדים, דווקא משתלם לקנות פלייסטיישן

כי זה גם, נגן בלו-ריי איכותי (לא כל נגניהבלו ריי טובים) גם קונסלת משחקים שמצדיקה את הקנייה של הטלוויזיה, וגם מכשיר שיכול לשמור מוזיקה ותמונות - וכשמחברים את כל זה מקבלים מחיר הגיוני( קצת יקר ועדיף שסוני יורידו אותו)

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עדיין הפס3 הוא נגן הבלוריי הטוב ביותר. הרבה אנשים מסביבי קונים פס3 בגלל הבלו ריי ולא בגלל שזאת מכונת משחקים

הצטרף בתאריך
    25.06.2008
    לסוני 3 בהחלט יש את אחד הנגנים חוץ מזה שהוא קונסולה...אבל מה שהיהפוך אותה לקונסולה יותר טובה זה שתהיה תמיכה בעברית..גם לאינטרנט וגם לנגן עצמו ככה נוכל לראות סרטים בלי כתוביות מובנות ולגלוש באתרים ישראלים...

הצטרף בתאריך
    28.11.2008
    אני חושב שהאסטרטגיה שלהם היתה לפנות לעוד קהל יעד חוץ מהגיימרים
    והוא חובבי סרטים למינהם ובגלל זה הם דחפו את הבלו ריי
    לא חכם במיוחד לאור העובדה שהנחירים של הנגנים יורדים אבל מחיר הPS3 נשאר יקר מהם

הצטרף בתאריך
    21.04.2008
    עיר
    הרצליה
    אני חושב שזה קצת פוגע..

בלי בלוריי המחיר של הקונסולה היה יורד, ואני מאמין שעוד הרבה גיימרים היו קונים PS3

וגם אם מישהו קונה רק בשביל הבלו ריי זה בכל זאת יוצא יקר מאוד..

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי tsahi
    אני חושב שהאסטרטגיה שלהם היתה לפנות לעוד קהל יעד חוץ מהגיימרים
    והוא חובבי סרטים למינהם ובגלל זה הם דחפו את הבלו ריי
    לא חכם במיוחד לאור העובדה שהנחירים של הנגנים יורדים אבל מחיר הPS3 נשאר יקר מהם
    הרעיון הוא בדיוק הפוך.
    לדחוף נגני בלו ריי לכמה שיותר בתים, כלומר כל משתמש פס3 נאלץ לשלם גם על נגן בלו ריי אקסטרה 100+$ וככה סוני ביססו את הפורט ועקפו את הHD DVD.
    זה פשוט עלה להם במותג פלייסטיישן.

הצטרף בתאריך
    28.11.2008
    כן יכול מאוד להיות שגם זאת היתה אחת המטרות שלהם
    אבל סה"כ ממתי מבססים רווחים על משו שהוא לא מרכז הרווח ? לדעתי זה היה צעד מאוד מאוד לא חכם
    יש מצב גם הם עשו את זה בגלל הקטע של הפירטיות
    אבל עד עכשיו לדעתי זה רק פוגע בהם
    בקיצור לדעתי התכנון של הקונסולה הזאת מבחינת שיווק וחשיבה קדימה
    דפוק מהבסיס
    נערך לאחרונה על ידי tsahi; 02.01.2009 בשעה 13:43.

הצטרף בתאריך
    17.11.2008
    חחח הם מתפעלים ב 400$
    שיבואו לישראל

הרשמה