תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 132
    הצטרף בתאריך
    28.10.2007
    היי אנשים!
    אתמול שוחרר הדמו של Ninja Blade למשתמשים היפנים.

המשחק כידוע לכם אקסקולסיבי לבוקס 360 ורבים מחובבי הסגנון, כמוני, מצפים לו בקוצר רוח... ועכשיו - קיבלנו טעימה קטנה ומתוקה!
    לאחר שסיימתי את הדמו, זו דעתי האישית:
    הגרפיקה לא רעה בכלל - מאוד מזכירה את נינג'ה גיידן מהבחינה הזאת.
    רבים מאיתנו יחפשו השוואת לגיידן אבל אין יותר מדי דברים דומים..
    לגבי הגיימפליי בדמו:
    המשחק הוא בקצב מאוד מהיר וקטלני, בדמו יש מבחר של 3 סוגי חרבות! כמו כן, יש כלים נוספים (כגון: תנועה מהירה, "ראיית נינג'ה" וכד') לנינג'ה שלנו ע"מ שנוכל להתמודד עם האויבוים בצורה קלה יותר.
    האוייבים נכון לדמו הם יצורים מפלצתיים ודוחים, אני מקווה שבהמשך יש לחימה מול נינג'ות אנושיות!
    המשחק משלב גיימפליי מתכונן בו יש ללחוץ על הכפתור המתאים בזמן המתאים בשביל לקפוץ, להכות או להיתפס במשהו יציב).

המשחק אמור לצאת בתחילת 2009 - מקווה כמה שיותר מוקדם!
    נ.ב.:
    1. אישית, לא נתקלתי בבאגים מסויימים.
    2. אם יש אישור מהמנהלים, אצרף לינק להורדה חוקית של הדמו שניתן להפעלה על כל קונסולה כמובן שגם על לא פרוצות.

סרטון גיימפלי:

לכל מי שהוריד:
    מה דעתכם על הדמו??

הצטרף בתאריך
    19.02.2008
    אחלה דמו אני אהבתי

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    אני מתכוון לנסות אותו בעצמי בהזדמנות הראשונה שתהיה לי
    חבל לי רק שהדמות הראשית נראית קצת כמו האח הקטן והמתחנגל של ריו מנינג'ה גיידן. לא מבין למה שמו לו את המקור של הציפור הזה על הראש
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    18.02.2008
    עיר
    תל מונד
    נכתב במקור על ידי gulmer
    אני מתכוון לנסות אותו בעצמי בהזדמנות הראשונה שתהיה לי
    חבל לי רק שהדמות הראשית נראית קצת כמו האח הקטן והמתחנגל של ריו מנינג'ה גיידן. לא מבין למה שמו לו את המקור של הציפור הזה על הראש
    מה אתה בסדר? יש לו מקור כי הוא נינג'ה מגניבה!!!!!

עכשיו ברצינות,
    סיימתי ת'דמו. היה קצר בצורות מטורפות, חבל.
    בכללי היה נחמד. ה-QTE הזה מציק לאללה. זה קל מדיי וזה סתם דפוק.

מבחינתי הדמו היה קצר מדיי כדי לחוות דעה על המשחק כולו או על הדמו עצמו.
    אני לא חושב שאפשר להסיק שום דבר מהדמו.

הצטרף בתאריך
    23.06.2008
    הורדתי,אני אשחק בימים הקרובים

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    ההורדה בעייתית, עדיף שתשלח בפרטי למי שמבקש את הלינק.

הצטרף בתאריך
    28.10.2007
    נכתב במקור על ידי bozeman
    בשמחה..
    מי שיצטרך מוזמן לשלוח לי PM..
    בכל מקרה - באמת ממליץ לבדוק את המשחק!

הצטרף בתאריך
    30.06.2007
    מתי יוצא למרקטפלייס הנורמלי...?

רוצה להרוויח כסף מלקרוא אימיילים?? הירשם דרך כאן -אין לך מה להפסיד!
    sas

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    הורדה של דמו חינמי מהרשת הוא לא חוקי בערך כמו לשחק גירס אמריקאי עם קונסולה אירופאית.
    אני חושב שהוא צריך לפרסם את הכתובת הורדה, אני אשמח להוריד אותו

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    בגדול נכון, אבל יש לזה עוד כמה דברים בעייתים שאין צורך שהאתר יתמודד איתם.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    בגדול נכון, אבל יש לזה עוד כמה דברים בעייתים שאין צורך שהאתר יתמודד איתם.
    דוגמה דווקא יותר טובה היא המדריך של עומר על איך להוריד תוכן שחסום לנו.
    אם להוריד דמו שחסום לנו ולשחק אותו מדיסק זה לא חוקי פה בפורום אז גם לעשות עקיפה אינטרנטית שנותנת לנו הוריד תוכן שחסום לנו היא לא חוקית באותה מידה.

זה סתם המחסום הפסיכולוגי שיש עם המילה "לצרוב על דיסק", לא תמיד זה לא חוקי לצרוב על דיסק, במיוחד שזה חומר חינם.
    אם כבר יש פעולה שהיא לא חוקית פה זה שאדם משחק במשהו שחסום לו ואם זאת עברה בפורום אז גם טריקים להורדת מפות בגירס הן לא חוקיות באותה מידה.

הצטרף בתאריך
    09.12.2007
    עיר
    חיפה
    אני לא רואה שום בעייה עם צריבת דמו חינם חוקי להורדה, הגיע הזמן לצאת מהמקובעות
    פה.

מנהל פורום Xbox וקהילת הפייסבוק XBOX Israel Community
    https://www.facebook.com/groups/482469815215301/

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    זה שהתוכן חינם לא אומר שמותר לך להשתמש בו, הוא מיועד לתושבי יפן. המדריך של עומר הוא למנוע דבר שדווקא כן מותר להשתמש בו כי שילמת על המפות והן נחסמו בצורה שאולי הייתי אומר שבית המשפט פה בארץ היה מחייב לפתוח לנו (לדוגמא כמו שהאייפון פתוח בצרפת וכדומה)

יש פה כמה וכמה שיקולי משפטיים, שאני מניח שאולי אתם לא מודעים לכולם. כנראה לא יתבעו את האתר, אולם יש פה מעיין תקדים שרצוי שלא נפתח פה.

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    עיר
    פתח תקווה
    זה שהתוכן חינם לא אומר שמותר לך להשתמש בו, הוא מיועד לתושבי יפן. המדריך של עומר הוא למנוע דבר שדווקא כן מותר להשתמש בו כי שילמת על המפות והן נחסמו בצורה שאולי הייתי אומר שבית המשפט פה בארץ היה מחייב לפתוח לנו (לדוגמא כמו שהאייפון פתוח בצרפת וכדומה)

יש פה כמה וכמה שיקולי משפטיים, שאני מניח שאולי אתם לא מודעים לכולם. כנראה לא יתבעו את האתר, אולם יש פה מעיין תקדים שרצוי שלא נפתח פה.
    וואי חנן אתה כזה מרובע שאני מפחד להישרט מהשפיצים שלך...אם יש דבר דפוק יותר ממשחקים שחסומים לאזורים אז זה דמואים שפתוחים רק למדינות מסויימות... מה זה לא הדבר הכי דפוק שיש? או שהם באמת חושבים שרק יפנים יקנו את המשחק? כאילו לפי ההיגיון, אני רוצה למכור משחק שיצליח בכל העולם אז אני אעשה ככה שיהיה נגיש לכולם ואז אולי 50% ממי ששיחק ביפן באמת יקנה אותו כמו בתיכנון, אבל ככה גם אולי אפילו רק 10-1 אחוז מהאלו שהורידו שהם לא מיפן יקנו אותו ואז יש רווח... אז למה לא?
    פשוט טיפשי!

הצטרף בתאריך
    09.12.2007
    עיר
    חיפה
    חנן צודק במידה מסויימת ואני חושב שאם הדמו היה ניתן להורדה ישירה ולא דרך אתרי איחסון
    אז לא הייתה בעייה לתת קישור לאתר הבית להורדה דרך הפורום, אך לא כך המצב וקיימת בעיתיות
    עם הפצה של דמואים דרך אתרים שהם אתרי איחסון מבלי לקבל את רשות החברה שמפיצה את הדמו
    ולכן חנן צודק.

על כל מקרה משחקי נינגות כמו גאיידן ועכשיו עוד משחק בלעדית ל-360 זה עוד מכה לפס3
    שלא יכולים להנות מז'אנר משחקי הנינג'ות ובכלל ה-360 הפכה למעצמה של משחקי מכות.

מי שאוהב את הז'אנר לא ירשה לעצמו לפספס את המשחקים הללו.

מנהל פורום Xbox וקהילת הפייסבוק XBOX Israel Community
    https://www.facebook.com/groups/482469815215301/

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    עיר
    באר שבע אשר בדרום
    גם אני חושב שזה וואחד דבר דבילי . "דמו חסום איזורים" . הם רק מכניסים את האצבע שלהם לתוך העין עם השטות הזו .
    שואף לאי -שלמות .

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי JinxTZ
    וואי חנן אתה כזה מרובע שאני מפחד להישרט מהשפיצים שלך...אם יש דבר דפוק יותר ממשחקים שחסומים לאזורים אז זה דמואים שפתוחים רק למדינות מסויימות... מה זה לא הדבר הכי דפוק שיש? או שהם באמת חושבים שרק יפנים יקנו את המשחק? כאילו לפי ההיגיון, אני רוצה למכור משחק שיצליח בכל העולם אז אני אעשה ככה שיהיה נגיש לכולם ואז אולי 50% ממי ששיחק ביפן באמת יקנה אותו כמו בתיכנון, אבל ככה גם אולי אפילו רק 10-1 אחוז מהאלו שהורידו שהם לא מיפן יקנו אותו ואז יש רווח... אז למה לא?
    פשוט טיפשי!
    דבר ראשון החתימה שלך שוב גדולה מדי...

לעניין: אני לא מרובע, אני הגיוני ושקול ומכיר את החוק. לא נכנסתי בכלל לשאלה האם זה נכון מבחינתם לפתוח או לא (אל תדאג, הוא יגיע גם למערב כמובן, כמו שRE5 יגיע (הכריזו שהוא יבוא).
    לגבי האם מותר להוריד את הדמו כחוקי, אתה צריך ללמוד שלא הכול הוא שחור ולבן, יש דברים שהם דברים שלא הוכרעו עדיין בחוק ובפסיקה ולכן אפשר רק לשער מה יהיו התוצאות שלהם עפ"י פסיקות קודמות. במקרה הזה הורדת המפות היא כנראה חוקית בהחלט, לעומת זאת העתקת תוכן, גם אם חינמי, שלא עפ"י רצון היוצרים הוא אינו חוקי כנראה. (לזכות יוצרים יש כמה גדרים, אחד מם זה ליוצר יש זכות גם האם הוא רוצה לפרסם את היצירה או לא). כמובן, שזה לא אומר שאם תיתן לינק יתבעו פה את האתר (למעשה כנראה אפילו לינק למשהו לא חוקי ממש לא יתבעו) אבל כשאתה שומר חוק, אתה שומר אותו תמיד. (קצת מזכיר את הדיון שפעם עשינו בOT על "החובה לציית לחוק"). זה שאתה מרגיש חושפי עם עצמך להוריד או לא, זאת ההתנהגות שלך, אני כמנהל, בתוספת לאחריות שלי ויחד עם הראיה שלי של שמירה על החוק, מעדיף שנקודה כזאת לא תעשה ציבורית, אלא באופן פרטי בין אנשים ששם אני לא אחראי.

הצטרף בתאריך
    28.10.2007
    דבר ראשון החתימה שלך שוב גדולה מדי...

לעניין: אני לא מרובע, אני הגיוני ושקול ומכיר את החוק. לא נכנסתי בכלל לשאלה האם זה נכון מבחינתם לפתוח או לא (אל תדאג, הוא יגיע גם למערב כמובן, כמו שRE5 יגיע (הכריזו שהוא יבוא).
    לגבי האם מותר להוריד את הדמו כחוקי, אתה צריך ללמוד שלא הכול הוא שחור ולבן, יש דברים שהם דברים שלא הוכרעו עדיין בחוק ובפסיקה ולכן אפשר רק לשער מה יהיו התוצאות שלהם עפ"י פסיקות קודמות. במקרה הזה הורדת המפות היא כנראה חוקית בהחלט, לעומת זאת העתקת תוכן, גם אם חינמי, שלא עפ"י רצון היוצרים הוא אינו חוקי כנראה. (לזכות יוצרים יש כמה גדרים, אחד מם זה ליוצר יש זכות גם האם הוא רוצה לפרסם את היצירה או לא). כמובן, שזה לא אומר שאם תיתן לינק יתבעו פה את האתר (למעשה כנראה אפילו לינק למשהו לא חוקי ממש לא יתבעו) אבל כשאתה שומר חוק, אתה שומר אותו תמיד. (קצת מזכיר את הדיון שפעם עשינו בOT על "החובה לציית לחוק"). זה שאתה מרגיש חושפי עם עצמך להוריד או לא, זאת ההתנהגות שלך, אני כמנהל, בתוספת לאחריות שלי ויחד עם הראיה שלי של שמירה על החוק, מעדיף שנקודה כזאת לא תעשה ציבורית, אלא באופן פרטי בין אנשים ששם אני לא אחראי.
    זה מזכיר לי את המצב שבו הורים אומרים לילדים שלהם "תעשו משהו שאסור, רק אל תגידו לנו..."...

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    ממש לא אותו דבר. לא אמרתי שזה אסור, אמרתי שזה על גבול האסור (כי אין פסיקה על כך) ולכן כדי לא לעשות בלי לחשוב, אני מעדיף לנקוט בחשיבה הגיונית.
    ובתור הורה לעולם לא אגיד "זה אסור אז תעשה בלי להגיד לי". המוטו שלי כמו שכבר אמרתי הוא שהאחריות על המעשים רובצת על כל אחד מאיתנו, וצריך לשאת בתוצאות שלהם. (כמו שכתבתי כמה פעמים: "דונט דו דה קרים, איף יו קאנט דו דה טיים")

הצטרף בתאריך
    03.02.2007
    המשחק הזה לדעתי זה NG2 רק קל

אפשר לומר שהעיצוב הוא NG2 והגיימפלי זה GOW (מעיכת מקשים)

משחק נחמד אבל אני דווקה הייתי רוצה לראות משחק עם גיימפלי של NG2 ועיצוב של GOW

הרשמה