תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    14.05.2007
    יפה העפתם אותנו מסיבות "מקצועיות" שאתם לא עונים לי מה הם אפילו אחרי שפניתי בלי סוף עליכם
    אז עכשיו ב teamNET רוצה החזר כספי על התשלום שלנו.. תודה

להית
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.06.2007
    מנהל אתר Vgames - ניצן "Timmy" דיקשטיין: בזמן האירוע, כאשר הובא אליי הנושא של אי הימצאות השחקן, לא נאמר לי שהקבוצה איחרה בשעתיים. אי לכך נתתי לה להמשיך לשחק, ובסוף האירוע הקבוצה ביקשה את כספה בחזרה.
    לאור החוצפה - שגם לא נאמר לי על ידה שהיא איחרה בשעתיים, וגם בגלל האיחור התעכב הטורניר משמעותית - החלטתי לא לאפשר לקבוצה להשתתף באון ליין. בדיעבד, לו הייתי יודע על האיחור באירוע, הייתי פוסל אותם בו במקום, ללא החזר כספי, על איחור ואי עמידה בחוקי הטורניר. מעבר לכך, על אחת כמה וכמה שמדובר על קבוצה שלכאורה הייתה קבוצת טופ.

בכל מקרה, שלח מייל אל [email protected] ושאל לגבי ההחזר הכספי שלכם.

פעם הבאה תעשה זאת במייל אין צורך לפתוח דיון בשביל זה.
    תהא.נשמתורורהצרורחיים

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.05.2007
    האייתי עושה את זה אם האתם עונים לי dxm אמר לי לשלוח אי מאייל ושלחתי אבל לא ענה כבר כמה ימים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.12.2008
    זה באמת לא בסדר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.05.2007
    ניצן שכח לציין את זה שלידור "jarule" פנה עליו שחזיר לו את כפסו מיכוון שהיה ביום ראשון צריך לטוס לחול ולכן לא יכל להמשיך באונליין אף שחקן אחר בקבוצה לא וויתר על הישתתפות באונליין וגם לפניי שבכלל פרסמו את התאריכים והזמנים של המשחקים הגבתי מספר פעמים שNET יכולים לשחק רק אם SUB וכמובן VGAMES לא ענו לנו כמו שלא הסבירו לנו למה אנחנו לא משחקים פשוט נהדר לראות כזו קהילה.

וסבבה היה מה שהיה אבל המשכנו לשחק נכון? אז עכשיו באונליין אתם פתאום נאיתם "הקשוחים"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.11.2008
    לא בסדר =\
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.12.2008
    עיר
    שדרות
    צ ו ד ק .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך