תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 52
    הצטרף בתאריך
    18.12.2006
    עיר
    תל-אביב
    מה שהולך פה זה פשוט לא יאומן ואין אפילו מישהו שיסדר את זה... אני רוצה תשובה בלי להתחמק הפעם ויש לי מלא מלא הוכחות שאני צודק..

אתמול הזמנו מלא משחקים ללאדר כי הבנו שזה היום האחרון.. קיצר הכל הלך טוב עד שקרה משהו מאוד מלוכלך פעמיים.. אתמול בשעה 19:00 היה משחק אחד של איזה 2 קבוצות לא זוכר מי מהם ( רוני יכול להיות עד לזה) עכשיו אפשר בכללי לשחק 2 משחקים במקביל .. ניסינו להזמין לשעה 7 משחק ולא היה אפשר היה כתוב שמלא.. התשובה של רוני הייתה : בעיה טכנית אחד המנהלים יסדר את זה וכמובן שלא סידרו את זה ויכלנו להזמין קבוצה ושיעלה לנו עוד 2 נקודות..
    דבר שני היום ב9 גם היה משחק אחד של איזה 2 קבוצות לא זוכר מי רצינו גם להזמין קבוצה ושוב פעם היה כתוב מלא ואי אפשר להזמין ואפשר להזמין כי היה אחד שוב בעיה טכנית של הלאדר.. רוני אתה יודע טוב מאוד שמהבוקר אנחנו מנסים להזמין לשעה 9 שזה בטוח בטוח מלפני era .. מה שקרה זה שera הזמינו לשעה 9 לא יודע איךזה יצא שהם יכולים להזמין ולא כתוב מלא ואנחנו לא יכולים להזמין.. משהו פה מסריח.. קיצר הם תפסו לנו עכשיו את המשחק וזה כנראה ישפיע על התוצאות לא יודע בדיוק כמה אבל היינו צריכים לנצח תלאדר אם שתי המשחקים האלה אתמול ב7 והיום ב9.. רוני צריך לעשות פה משהו לא יכול להיות שזה ישאר ככה..

בבקשה לא לנעול מנהלים זה ממש חשוב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.11.2008
    צודק , מנהלים התיחסות ?
    --------------
    אוזניות: Razer pirana
    עכבר: Logitech mx518
    פאד:Razer muntis speedl
    מקלדת: SteelSeries 7G

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2007
    עיר
    אשדוד
    המערכת של הלאדר מספיק דפוקה
    עד שלא יסדרו אותה לא שווה כלום סתם מריצים פה לאדרים על ימין ושמאל בלי שום קשר לעולם
    קודם סדרו תמערכת אחרי זה תריצו לאדר זה כבר לאדר שני שזה קורה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.07.2007
    נכתב במקור על ידי internek
    מה שהולך פה זה פשוט לא יאומן ואין אפילו מישהו שיסדר את זה... אני רוצה תשובה בלי להתחמק הפעם ויש לי מלא מלא הוכחות שאני צודק..

אתמול הזמנו מלא משחקים ללאדר כי הבנו שזה היום האחרון.. קיצר הכל הלך טוב עד שקרה משהו מאוד מלוכלך פעמיים.. אתמול בשעה 19:00 היה משחק אחד של איזה 2 קבוצות לא זוכר מי מהם ( רוני יכול להיות עד לזה) עכשיו אפשר בכללי לשחק 2 משחקים במקביל .. ניסינו להזמין לשעה 7 משחק ולא היה אפשר היה כתוב שמלא.. התשובה של רוני הייתה : בעיה טכנית אחד המנהלים יסדר את זה וכמובן שלא סידרו את זה ויכלנו להזמין קבוצה ושיעלה לנו עוד 2 נקודות..
    דבר שני היום ב9 גם היה משחק אחד של איזה 2 קבוצות לא זוכר מי רצינו גם להזמין קבוצה ושוב פעם היה כתוב מלא ואי אפשר להזמין ואפשר להזמין כי היה אחד שוב בעיה טכנית של הלאדר.. רוני אתה יודע טוב מאוד שמהבוקר אנחנו מנסים להזמין לשעה 9 שזה בטוח בטוח מלפני era .. מה שקרה זה שera הזמינו לשעה 9 לא יודע איךזה יצא שהם יכולים להזמין ולא כתוב מלא ואנחנו לא יכולים להזמין.. משהו פה מסריח.. קיצר הם תפסו לנו עכשיו את המשחק וזה כנראה ישפיע על התוצאות לא יודע בדיוק כמה אבל היינו צריכים לנצח תלאדר אם שתי המשחקים האלה אתמול ב7 והיום ב9.. רוני צריך לעשות פה משהו לא יכול להיות שזה ישאר ככה..

בבקשה לא לנעול מנהלים זה ממש חשוב
    תקשיב שמזמינים משחק ואפילו המשחק לא אושר זה תופס מקום ושמזמינים משחק והוא לא אושר עדיין אתה לא רואה אותו גם אתה מבין יכול להיות שקבוצה אחת הזמינה קבוצה אחת והשניה לא אשרה ולא דחתה אולי לא ראו עדיין את ההודעה או שהם לא אקטיבים כמו מלא קבוצות בליגת האלופות וזה מה שקרה אני חושב דרך אגב Lastresort נמצאים בליגה מתחילתה עד סופה והם לא אקטיביים באמת בושה VGAMES חודשיים שהם נמצאים בליגה ואולי אולי הם שיחקו מקסימום 2 משחקים כקלאן אולייייייייייייייי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.12.2006
    עיר
    תל-אביב
    oij karamba
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.07.2007
    עיר
    ירושלים
    איך אנחנו מקבלים תפרססססס?!#?~!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.06.2007
    העניין סודר לבד ללא נגיעת אף מנהל או אחראי.
    בשל כך איני יודע אם הייתה בכלל בעיה בלאדר ואולי הבעיה נבעה רק מהמשתמש שלך.
    בכל אופן הלאדר כלאדר כל הקודם זוכה, אני לא יכול עכשיו למחוק לקבוצה משחק בגלל שאתה ניסית להזמין ולא הצלחת.

לאחר הלאדר אני אשכלל מס' הנקודות כמו בשנה שעברה.
    תהא.נשמתורורהצרורחיים

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.06.2007
    נכתב במקור על ידי drekownz
    איך אנחנו מקבלים תפרססססס?!#?~!
    אל תדאג ברגע שיתסיים הלאדר אני אספור את הנקודות של כל קבוצה והקבוצות שמגיע להם פרס אני אפנה אלייהן באופן אישי לאסיפת פרטים לצ'ק.
    תהא.נשמתורורהצרורחיים

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.12.2006
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי Niqusem
    העניין סודר לבד ללא נגיעת אף מנהל או אחראי.
    בשל כך איני יודע אם הייתה בכלל בעיה בלאדר ואולי הבעיה נבעה רק מהמשתמש שלך.
    בכל אופן הלאדר כלאדר כל הקודם זוכה, אני לא יכול עכשיו למחוק לקבוצה משחק בגלל שאתה ניסית להזמין ולא הצלחת.

לאחר הלאדר אני אשכלל מס' הנקודות כמו בשנה שעברה.
    רוני בוא תשמע..
    davee מנהל finx וforgiven מנהל Il.finest ואני ניסינו להזמין וואללה אני יגיד לך אי אפשר בדוק.. 100 אחוז.. באותו זמן שניסיתי להזמין era הזמינו את davee והצליח להם רוני אני לא אשם בבעיה של הלאדר עצמו אתה יודע שהיינו מלפניהם מזה התשובה הזאת רוני.. אני רוצה שתעשה פה משהו.. לדעתי תעשה bo3 על הלאדר מי המנצח.. לא יאומן פשוט בגלל טעויות שלכם אנחנו צריכים לסבול וזה אך ורק בגללכם ואתה עוד אם התשובות הלא הגיוניות שלך..פשוט תחשוב ותנסה לכנס לראש שלי גם

יום טוב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.05.2008
    חחח אתמול ניסינו להזמין לכל השעות ואמרו שהלאדר מלא .. איך פתאום אפשר להזמין ?
    יש פה משהו מלוכלך אחושרמוטה ... ואני לא רוצה להזכיר שמות ..

תטפלו בזה ..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.05.2008
    אה ותוסיף לזה את זה ש Lastresort לא עשו משחקים בכלל בלאדר .. ופתאום ביום אחד מזמינים את ERA למשחקים ? לא נראה לך מוזר ?! Aqura+ aims = love ? מסריחים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.05.2008
    נוו ? עברו פה כל המנהלים למה אין תשובה ?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.02.2007
    עיר
    תל אביב
    GLC vs. era BO3
    de_inferno de_nuke de_dust2
    hf
    הכי הוגן לדעתי .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.01.2007
    אבי שיחקתם נגד finx ו il.finest בערך 5 פעם כל אחת.. יש הגבלה של משחקים עד 3 נגד כל קבוצה.. אתם סתם מבזבזים זמן ואולי בגלל זה אתם כבר לא יכולים להזמין נגדם.. בכל מקרה יתנו לכם נקודות רק על 3 משחקים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.12.2006
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי internek
    רוני בוא תשמע..
    davee מנהל finx וforgiven מנהל Il.finest ואני ניסינו להזמין וואללה אני יגיד לך אי אפשר בדוק.. 100 אחוז.. באותו זמן שניסיתי להזמין era הזמינו את davee והצליח להם רוני אני לא אשם בבעיה של הלאדר עצמו אתה יודע שהיינו מלפניהם מזה התשובה הזאת רוני.. אני רוצה שתעשה פה משהו.. לדעתי תעשה bo3 על הלאדר מי המנצח.. לא יאומן פשוט בגלל טעויות שלכם אנחנו צריכים לסבול וזה אך ורק בגללכם ואתה עוד אם התשובות הלא הגיוניות שלך..פשוט תחשוב ותנסה לכנס לראש שלי גם

יום טוב
    חחח רוני לא הייתה פה שום בעיה הייתה פה חסימה על ההזמנות שלנו GLC , לא הגיוני שאנחנו לא יכולים להזמין ופתאום ERA הזמינו את הקלאן של DAVE שהיינו איתו באותו רגע בונט . ואין מה להתווכח פה עם עובדות משהו נעשה פה בכוונה ואתה לא ענית במירק באותו זמן שזה גם מעניין.
    RISHON FROM NEK'S ACCOUNT
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.01.2007
    נכתב במקור על ידי analytic
    GLC vs. era BO3
    hf
    הכי הוגן לדעתי .

לא ניראה לי דניאל..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.02.2007
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי angelic
    לא ניראה לי דניאל..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.05.2008
    תשמע רעיי אם אתה חושב שאתם כל כך טובים בוא נראה את זה ב bo3 ?
    לאדר קודם הייה נוק אוט , בתים ואחכ גמרbo3
    ממה אתה פוחד ?! למה שלא יהיה bo3 כמו פעם קודמת ..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.03.2008
    עיר
    בת-ים
    GLC vs. era BO3
    hf
    הכי הוגן לדעתי .
    http://www.zix.co.il/images/z-545695427.jpg
    9.69 100M
    Usain (Bullet) BOLT