תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    21.11.2008
    אהלן,
    חפירה קצרה למי שמעוניין,
    שמי שי ואני בן 21 - חייל משוחרר.
    שיחקתי בעבר וואו, וכעת חזרתי.
    אני משחק רוג' בשרת קאזאק בצד ההורד, כרגע רמה 16.
    אני מוצא את נושא המציאת קבוצה, לפחות בתוכן ובשלבים הנוכחיים, די בעייתי - או שקשה למצוא קבוצה, או שאתה מוצא קבוצה אך חצי מהאנשים שם לא מדברים אנגלית ועושים "מה שבא להם", אני מעדיף שלא.
    אם יש שחקנים בקאזאק אשר בזמנם הפנוי יהו מוכנים לעזור לי במבוכים כאלו ואחרים (בהתאם לרמה באותו העת) אני יותר מאשמח ואעריך זאת.
    מי שכן, יכול להשאיר פה את הכינוי במשחק, או לשלוח הודעה פרטית - ואני כבר אדאג להוסיף אותו.
    תודה מראש,
    ובהצלחה

הצטרף בתאריך
    12.06.2008
    ברוך הבא ונעים להכיר.
    velnor
    lv80 undead rogue
    kazzak
    אני אוכל מדי פעם לעזור לך.

הצטרף בתאריך
    07.01.2008
    ככה זה לכל מי שלא עלה רמות בתקופת הזהב, אין מה לעשות ):
    לפעמים נופלים על אחלה קבוצות אבל.

הצטרף בתאריך
    16.10.2008
    הנובים נמצאים בעיקר ברמות הנמוכות
    ככל שתעלה יותר הקבוצות שתמצא ברמות הגבוהות יהיו יותר טובות ממה שאתה מוצא כרגע
    נכתב במקור על ידי w00ty
    הבחור בצרה, זה לא זמן לצחוק עליו.
    ממתי w00ty אומר כאלה דברים?

הצטרף בתאריך
    18.11.2007
    רואים שאתה לא מכיר את קאזאק coke, בכל מקרה כן יהיה לך קשה מאוד למצוא קבוצות למבוכים ובגלל זה נאי מציא שלא תבזבז זמן על זה במילא קווסטים יעלו אותך מהר יותר מ1-70 ולעשר הרמות האחרונות אני בטוח שלא תהיה לך יותר מדי בעיה למצוא אנשים.
    WoW main character: Taniss
    Its not just a War,Its a Total War

הצטרף בתאריך
    20.06.2007
    האמתי שכשהעלתי את הפאלאדין שלי לקראת ההרחבה (רמה 45), מרמה 30~ ככה מצאתי קבוצות בלי בעיה למבוכים. אבל אני מניח שזה בגלל שלקראת ההרחבה הרבה אנשים פתחו דמויות והעלו אותם וכרגע כולם ב-Mains שלהם.
    אם זו דמות ראשונה שלו אני לא מציע לדלג על המבוכים, אבל בטח גם לא לקבל בוסטים. זה יהרוס מהחויה.

הצטרף בתאריך
    21.11.2008
    נכתב במקור על ידי LichKing
    ברוך הבא ונעים להכיר.
    velnor
    lv80 undead rogue
    kazzak
    אני אוכל מדי פעם לעזור לך.
    הוספתי אותך (Keeler) לרשימת חברים
    תודה על הנכונות לעזור.

הצטרף בתאריך
    15.10.2007
    מהניסיון שלי כששיחקתי עם הalts ואפילו ה-main שלי, החוסר בקבוצות למבוכים לא תמיד מהווה חיסרון כל כך גדול(בעיקר עד רמה 60, כשאתה עדיין נמצא בתוכן של חבילת הבסיס).
    ככה שאם באמת כל כך קשה לך למצוא קבוצה לאנשהו, או שהשחקנים שאתה מוצא לא משהו, אין טעם לנסות יותר מדי. הקווסטים מספקים את מירב ה-XP, והציוד הכחול מהמבוכים במילא יתחלף כאשר תגיע ל-outland.

הרשמה