תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    תל אביב
    אז אחרי שהתעסקנו בלאן בהעפתו של בן וכל מיני דברים... לשאלה הגדולה שמסקרנת את כל הקהילה ולפחות אותי הרבה זמן

נראה כי כל מי שמצטרף לצוות וייגימס אחרי תקופה מאוד קצרה נדבק במחלת "אני סוגר דיונים שלא נראים לי/שמעצבנים אותי/שאין לי תשובה אליהם/שלא יחפרו לי". אני חשוב שהמחלה הזאת החלה מהמנהל אביב "Splintar" שהיה נועל כל דיון אפשרי שבו הוזכר שמו עם טיפת ביקורת.

וזה לכל מנהל וייגימס שהיה פה בשנים האחרונות. שאלתי אליכם היא, איך אתם חושבים שאתם נראים?

כל חברה או עסק אמורים לדעת לקבל ביקורת, ונראה שאתם פשוט לא יודעים, לא רוצים ולא מעוניינים. במקום לבוא כמו גברים להגיד אני לא יודע מה להגיד ,אין לי תשובה וכדומה אתם חושבים שאתם "משתיקים" את הקהילה, קהילת הCS שלכם. וכמובן שאתם לא.

אז... תסבירו לי בעצם מה אתם חושבים שאתם משיגים בזה? נראה לכם שזה הוגן כלפי הקהילה? נראה לכם שאם אתם לא הייתם מנהלים והייתם חלק מהקהילה, אז יחס כזה היה מקובל עליכם ממנהלים?

מצפה לתגובה רצינית אני בטוח ששאר הקהילה גם תשמח לשמוע
    נערך לאחרונה על ידי mnk; 28.12.2008 בשעה 22:21.

הצטרף בתאריך
    02.07.2007
    עיר
    גבעת שמואל
    תאכלס..
    אתם צריכים לפחות לתת לנו תשובות ולא להתעלם מכל דבר שלא מוצא חן בעיניכם..
    אנחנו סך הכל הקהילה שלכם.. לנו מגיע תשובות.

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    רחובות
    אתם יודעים מה הם עושים
    תנו לזה לעבור הם ישכחו מזה..
    תכלס הם רק מדברים
    וגם אנחנו
    נראה לי שאנחנו צריכים להפסיק לדבר..
    רק ערן יכול לנצח אותך בCS בלי מחשב!
    ©Synox

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    Eilat
    באמת דברים כאלה קורים ולא רק בקהילת CS, ולא רק בויגיימס, כל פורום גדול כמו ויגיימס או גיימר עושה את זה, וזה דבר פשוט מכעיס, זה נותן את ההרגשה כאילו לא מתפקיד הקהילה לשפר את מה שפגום, רק לשמור על מה שטוב, ואת האמת, את האצבע המאשימה תמיד מפנים אל הקהילה, שהיא לא משקיעה מספיק, היא לא מעלה רעיונות, אבל השאלה שלי היא כזאת, למה כאשר נותנים רעיונות אחרים מרעיונות ההנהלה, או קצת יורדים על ההנהלה בשביל לגרום להם להתחיל להזיז את התחת, פתאום אנחנו מוצאים את עצמנו בבאן תמידי, ואי אפשרות להביע דעה?
    למי שלא מבין מה זה לעזאזל האווטר שלי, אז ממש לא אכפת לי...

4Kings.Dest

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    שלום,

אם אנו משאירים באוויר דיון ענייני כמו שלך, היה בטוח שתופעת מחיקת הדיונים קטנה מכשנדמה.

אנו יותר משמחים ויודעים לקבל משו"ב - חשוב לנו לקבל אחד כזה על מנת לשפר ולהשתפר.

במידה והמשו"ב חורג מגבול טעם הטוב, או שנפתחים דיונים אשר ממשיכים נושא שאיננו רואים מקום למשך השיח עליו - כבעלי ומנהלי האתר, אזי אנו מוחקים בהתאם לשיקול דעתנו שלרוב מוצדק (ועל כך ניתן להתווכח, אך לדוגמא: כאן זה לא המקום).

מעבר לכך, מעולם לא קיבלתי פנייה באופן אישי מגולש שפתח דיון ביקורת ומחקו לו אותו.

תודה,
    ניצן.
    ניצן דיקשטיין
    מנהל אתר Vgames בדימוס (06-11), אתר Gamer בדימוס (05-06), אתר 3Dv בדימוס (03-05) ואתר Game-Freak בדימוס וכיום (02-03).
    מנהל מועדון הגיימרים והספורט האלקטרוני Game-Freak
    יו"ר העמותה לגיימינג תחרותי בישראל (ההתאחדות לספורט אלקטרוני בישראל), הנציגה של הפדרציה העולמית לספורט אלקטרוני (IeSF) בישראל.

כתובת: http://www.Game-Freak.co.il
    מייל: [email protected]
    טלפון: 077-5450607
    מי שלא בא לא קיים!

הצטרף בתאריך
    06.07.2008
    מה שכן.. אתה מסננים אימיילים בכיף..
    אני יותר מאיזה חודש שלחתי אימייל למנהל (לא נזכיר מי ועל מה מדובר) ולא רק שהוא לא ענה לי, הוא לא הראה סימנים של הענות.
    וגם הענות שלכם במירק לא מי יודע מה..
    Scuba היחיד שעזר לי לפתור את הבעיה ולא סינן אותי אפילו פעם אחת שפניתי אליו
    ,We get bananas like a room full of apes"
    "This shit is bananas B-A-N-A-N-A-S

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    בין היתר בעקבות מקרים כאלה, אנו מבצעים רענון בצוות האתר.

מעבר לכך, תמיד, אבל תמיד ניתן לפנות אליי במייל - ואתה תופתע לגלות שהפניות שמגיעות ל-"כתבו לנו" בתחתית האתר, מגיעות ישירות אליי למייל.
    ניצן דיקשטיין
    מנהל אתר Vgames בדימוס (06-11), אתר Gamer בדימוס (05-06), אתר 3Dv בדימוס (03-05) ואתר Game-Freak בדימוס וכיום (02-03).
    מנהל מועדון הגיימרים והספורט האלקטרוני Game-Freak
    יו"ר העמותה לגיימינג תחרותי בישראל (ההתאחדות לספורט אלקטרוני בישראל), הנציגה של הפדרציה העולמית לספורט אלקטרוני (IeSF) בישראל.

כתובת: http://www.Game-Freak.co.il
    מייל: [email protected]
    טלפון: 077-5450607
    מי שלא בא לא קיים!

הצטרף בתאריך
    14.07.2008
    נכתב במקור על ידי foriel
    מה שכן.. אתה מסננים אימיילים בכיף..
    אני יותר מאיזה חודש שלחתי אימייל למנהל (לא נזכיר מי ועל מה מדובר) ולא רק שהוא לא ענה לי, הוא לא הראה סימנים של הענות.
    וגם הענות שלכם במירק לא מי יודע מה..
    Scuba היחיד שעזר לי לפתור את הבעיה ולא סינן אותי אפילו פעם אחת שפניתי אליו
    דוגרי SCUBA מנהל הכי גבר פה

הצטרף בתאריך
    15.07.2008
    עיר
    באר שבע
    נכון ניצן

אבל אם יש טיפה ביקרות רעה כלפי VGAMES ישר נוהלים את הדיון

הרשמה