תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    26.02.2008
    עיר
    p-t
    ערב טוב לכולם
    החל מיום שישי שמתי לב שיש בעיה להתחבר להום כשזה בדר"כ נתן תקלה D35 והיום זה לא מתחבר בכלל (דרך היוזר האמריקאי)
    היוזר האנגלי פעם עובד פעם לא כשהסיבות לאי התחברות הם שוב תקלה D35 או הודעה שהוא לא יכול להוריד תוכן.
    שאלתי עוד כמה חברים וגם להם יש אותה בעיה
    גם הפעם בדקתי עם כמה יוזרים (בזק בינלאומי ונטוויזן עם אותה בעיה 012 אף פעם לא עבד וגם הפעם לא הראו סימני חיים)
    האם מדובר בתקלה כוללת? שדרוג שרתים?
    לא הגיוני שזה עבד חלק עד לפני כמה ימים ופתאום אצל לפחות 3 אנשים שאני מכיר ואצלי זה לא עובד...

הצטרף בתאריך
    21.01.2008
    אני לא הצלחתי בכלל להיכנס ל-HOME ושתבין- יש לי את HOME עוד מגרסת הבטא הסגורה כשחילקו קודים לאלה שנבחרו
    כן, כן - זאת תמונה מהקטע שבו שיחקו סטן וקייל מסאות'פארק בגיטר הירו! קטע מצחיקק.. הם גרועים XD

הצטרף בתאריך
    11.05.2008
    נכתב במקור על ידי yarin_sg
    אני לא הצלחתי בכלל להיכנס ל-HOME ושתבין- יש לי את HOME עוד מגרסת הבטא הסגורה כשחילקו קודים לאלה שנבחרו

אל תדאג אחי לא ממש הפסדת

הצטרף בתאריך
    22.12.2008
    עיר
    חיפה
    איפה מורידים את זה????חיפשתי בכל מקום אפשרי ולא מצאתי...

הצטרף בתאריך
    20.02.2007
    עיר
    עילבון
    גם לי מופיעה השגיאה הזאת
    We are not the tools of the government or anyone else. Fighting was the only thing I was good at. But at least I fought for what I believed in.

הצטרף בתאריך
    17.12.2008
    גם לי זה ככה !
    זה עברלי רק אחרי כמה ניסיונות אבל דוגרי אין מה לעשות שם
    :my games
    pes 2009
    killzone 2
    infamous
    army of two
    assassins creed
    2 resistance
    nba 2k10

<a href="

הצטרף בתאריך
    26.02.2008
    עיר
    p-t
    עושה רושם שהתקלה טופלה
    כנראה עדכונים של השרת

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    גם הבעייה של הסנכרון טרופיז עם השרתים טופלה.. כנראה שהייתה להם בעייה עם השרתים גם בהום.

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    שינו את כל המקום או שזה רק אני?

הצטרף בתאריך
    26.11.2008
    נכתב במקור על ידי Base Jumper
    איפה מורידים את זה????חיפשתי בכל מקום אפשרי ולא מצאתי...
    מורידים את זה בתפריט של ה-PSN כתוב לך שם HOME beta ההורדה היא רק 70 MB אבל צריך 3 GB פנויים כי זה מוריד כל מיני אזורים אחרי ההתקנה.

גם לי בהתחלה זה עבד ועכשיו רוב הפעמים לא וגם כשזה כן מתחבר זה נתקע ויש מלא לאגים. גם ככה בינתיים אין שם כל כך הרבה מה לעשות...
    עכשיו זה עוד רק beta אבל כנראה שהגרסה הסופית תפתור את רוב הבעיות וגם יהיו בה כל מיני אפשרויות שהראו בטריילרים ועדיין אין בבטא כמו להיכנס דרך הום למשחק מולטיפלייר עם מישהו שפוגשים שם ועוד כל מני אזורים חדשים של WarHawk, Resistance...

הרשמה