תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  08.10.2006
  עיר
  כפר סבא
  הודעות
  1,734
  שלום רב,

  בהמשך לטורניר ה-CS שלא הלך כמתוכנן, ויסתיים באון ליין במקום לאוף ליין, נערכה היום פגישה במשרדי האתר, עם מנלי הקהילה ומנהלי הטורניר באירוע, ולהלן המסקנות:
  1. צוות שפיטה - צוות השופטים באירוע לא תפקד כפי שהיה אמור לתפקד. אי לכך ישוחררו לאלתר חלק מחברי הצוות אשר הראו כי אינם מתאימים לעבודה מסוג זה. בנוסף, באירועים הבאים, יובאו יותר שלטי מפרסמים אשר יונחו בין המשתתפים וייצרו שטח הפרדה.
  2. תחילת המשחקים באיחור - המשחקים החלו באיחור של שעתיים, לא כמתוכנן. הדבר גרם לעיכוב עמוק בכל הטורניר. למרות האיחור ניתן היה לסיים את הטורניר ב-24:00. למרות האיחור במשחקים, השלב הראשון הסתיים ב-3 שעות - כפי שתוכנן.
  3. עיקוב בין השלב הראשון לשני - לצערנו נגרם עיכוב של שעה וחצי בין השלב הראשון לשני, בין היתר מבעיות שנגעו לשרתי משחק ואשר סודרו. השלב השני החל ב-19:30 והסתיים לאחר 3 שעות - כמתוכנן. הדבר גרם לעיקוב נוסף בטורניר, ובשלב הזה עדיין היה ניתן לסיים את האירוע לקראת 1-2.
  4. בעיות בניהול ה-HLSW - עקב אי מיומנות של חלק מחברי הצוות והשופטים, ובעיות תמיכה ב-HLSW שקרו במספר שרתים, נגרמו עיכובים בהפעלת ה-HLSW, דבר שגרם לדחיית משחקים ו-RRים לאחר 5-15 דקות. דבר זה אינו מקובל בשום צורה ולקחים נלמדו.
  5. אי פסילת קבוצות - קבוצת NET איחרה לאירוע בשעתיים, והייתה צריכה לקבל פסילה מוחלטת בעבור כך. לצערנו הקבוצה לא נפסלה באירוע, מקרה שכזה לא יחזור על עצמו בעתיד, והקבוצה לא תוכל להשתתף באון ליין. (חברי הקבוצה מוזמנים לדבר איתי ישירות בנושא). מעבר לכך, בארוע היו מספר קבוצות אשר התנהגו בצורה בלתי ספורטיבית בעליל (הפסדים טכניים כדי להגיע ללוזר ברקט, התחצפויות, התעלמות משופטים ועוד) - נושאים אלו לא ישכחו, ולהבא נפסול קבוצות במקום.
  6. פנייה של קבוצות ישירות אליי - באירוע היה מנהל, קראו לו ניר, ולא משנה אם בשלבים מסויימים הוא תיפקד טוב יותר, או טוב פחות, הקבוצות והשחקנים היו מחוייבות לעבוד ישירות מולו, או מול תומר. מסקנות בנושא נלמדו. לי באופן אישי, כמנהל האירוע, אסור להתערב בדברים שנוגעים לטורניר - אלא אם כן האחראי מטעמי, תומר בדאני, לא טיפל בהם. לצערנו רוב הדברים לא הגיעו לתומר.
  7. שינוי מבנה הטורניר ללא אישור מראש - במקום שיעלו מכל בית בשלב השני 4 קבוצות, ומייד נגיע לחצי הגמר, הוחלט, מבלי אישור של הנהלת האתר, להגדיל את מספר הקבוצות שעולות מטורניר ה-PRO ל-8, דבר שגרם לכך שלא היה סיכוי שנספיק לסיים את הטורניר לפני 4 בבוקר, בהתחשב בעיכובים של הבית הראשון, והעיכובים בין הבית הראשון לשני.
  8. הכנסת שחקנים לשרתים וניהול סיסמאות - גם כאן היו אי תאימיות ונגרמו עיכובים. לקחים בנושא נלמדו ויילמדו בעתיד.
  9. שחקנים לא הביאו ציוד - שחקנים רבים לא הביאו כבלי רשת, או מתאמי VGA DVI, דבר שגרם לעיכובים רבים. לצערנו המפרסם שהיה אמור להביא את הציוד הנ"ל לא הביא מספיק יחידות, ומבקום שדברים ייפתרו מיידית במקום, הם התעכבו. להבא יהיה באירוע מישהו שידאג להחזיק מלאי גדול מספיק של ציוד בסגנון שציינתי.
  נשמח לקבל במייל משו"ב נוסף על נקודות נוספות אשר לא התנהלו כשורה - [email protected] על מנת שנוכל להפיק את כל הלקחים, ולשפרם באירועים הבאים.

  לסיכום הנושא, כפי שנכתב פעמים רבות - אנו מודעים לאכזבה הרבה של חלק מהשחקנים על העברת הטורניר לאון ליין ואי סיומו לאוף ליין. היו בטוחים שרצינו לסיים אותו באירוע, אך מכלול הסיבות שפירטתי לעיל, הביאו אותי לגבש החלטה כי במקום עצמו לא ניתן יהיה לסיים את הטורניר אלא בשעות הבוקר המוקדמות, דבר שלא היינו מוכנים לו במקום עצמו - ואי לכך הוא הופסק והחלט להמשיכו על גבי האתר.

  אני יודעים מוכנים ומקבלים בברכה תמיד - ביקורת טובה ובונה.

  מעתה ואילך, ובהמשך לנושא שניר ייפתח, נשנה לחלוטין את הגישה שלנו לספורט האלקטרוני בכלל וספורט אלקטרוני ב-CS בפרט, במטרה להמשיך ולנסות להקים פה קהילה מקצועית. כעת, יש לנו את האפשרות לכך, באמצעות משאבים, ובאמצעות הזמנת שחקנים וקבוצות בצורה נקודתית ע"פ סלקציה חמורה שנבצע.

  כמובן שיש לנו את הזכות המלאה לביצוע סלקציה זו, היות ולא נדרוש תשלום עבור השתתפות בפעילויות אלו, ומבחינתנו כאמור הפעילויות יהיו למוזמנים בלבד - הן קבוצות והן שחקנים.

  לסיכום, אני רוצה לאחל לכל השחקנים בהצלחה בפעילויות המתוכננות ובטורניר הגמר שיתקיים באון ליין, ומתנצלים כאמור על איך שהדברים באירוע הסתיימו - כפי שציינתי לא זו הייתה כוונת המשורר.

  תודה, חג שמח, שבוע נעים, והמשך גלישה מהנה.

  ניצן דיקשטיין
  מנהל אתר Vgames
  [email protected]

  נ.ב - נושא זה הינו המסכם, תלונות ומשו"ב נוסף יתקבלו בתיבת המייל הפרטית שלי בשמחה.
  ניצן דיקשטיין
  מנהל אתר Vgames בדימוס (06-11), אתר Gamer בדימוס (05-06), אתר 3Dv בדימוס (03-05) ואתר Game-Freak בדימוס וכיום (02-03).
  מנהל מועדון הגיימרים והספורט האלקטרוני Game-Freak
  יו"ר העמותה לגיימינג תחרותי בישראל (ההתאחדות לספורט אלקטרוני בישראל), הנציגה של הפדרציה העולמית לספורט אלקטרוני (IeSF) בישראל.

  כתובת: http://www.Game-Freak.co.il
  מייל: [email protected]
  טלפון: 077-5450607
  מי שלא בא לא קיים!
  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  10.09.2007
  עיר
  תל אביב
  הודעות
  877
  עדיין היה אחלה לאן
  שתף ב-Google+

 3. #3
  הצטרף בתאריך
  30.07.2007
  עיר
  ירושלים
  הודעות
  2,818
  מקווה שבלאן הבא המסקנות יבואו לביטוי ובאמת יהיה לאן ברמה עולמית.
  שתף ב-Google+

 4. #4
  הצטרף בתאריך
  08.03.2008
  הודעות
  1,654
  נכתב במקור על ידי shechter
  עדיין היה אחלה לאן
  +1
  נערך לאחרונה על ידי tomer; 28.12.2008 בשעה 19:10.
  שתף ב-Google+

 5. #5
  הצטרף בתאריך
  15.10.2006
  עיר
  כפר יונה
  הודעות
  393
  בהחלט מסכם את כל הטעויות שנעשו, בהצלחה.
  שתף ב-Google+

הרשמה