תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 27
    הצטרף בתאריך
    26.01.2008
    עיר
    יוקנעם
    לילה טוב.
    קרה לכם ששיחקתם במשחק, שהביקורות תייגו אותו בתור ממוצע או גרוע, אבל היה ממש טוב?
    כל-כך טוב שממש רציתם לשחק בו עוד?
    אבל זה לא יקרה.
    הוחלט להקפיא את הזיכיון והוא ישאר ככה לנצח.
    במקומם אנחנו מקבלים משחקים גרועים שנמכרים ולכן מקבלים עוד המשכים מהם, אבל לא מאותם משחקים אמיתים, איכותיים שיקברו לנצח בגלל מחסור במכירות.
    בדיון הזה נדון על משחקים כאלה.

אצלי יש רק 2: Red Dead Reavolver ו-Wrath Unleashed.
    הראשון, משחק יריות איכותי כמו שרק רוקסטאר יכולים לעשות.
    הפיצוצים, הנשקים הרבים והמגוונים, מערכת תפיסת המחסה (שלפי דעתי טובה כמו של גירז) והסיפור שהיה דווקא טוב.
    אמנם משחקי מערב פרוע מטבעם לא מניבים המשכים, אבל לפי דעתי זה פיספוס אדיר.

WU זה משחק אסטרטגיה.
    יש 4 אלמנטים (העלילה לא מקורית,מה לעשות) ואתה בוחר את הצבא שלך.
    שימוש בקסמים, לחימה אסטרטגית באמת, ותוסיפו לזה שהקרבות הם בעצם משחק מכות ולא סתם יחידות שהולכות אחת מול השנייה.

אם היו המשכים לשני אלה, 100% שהם היו אצלי.
    אבל אין.
    וחבל...

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    למרות שבתכלס מאוד נהנתי ממנו בהרצה ראשונה ויחידה, Primal הותיר בי חותם עמוק של הנאה, מסוג המשחקים שאתה זוכר שהיו מאוד מהנים אל אף ביקורות פושרות, אך עדיין קשה לחזור אליהם מפאת הזמן שעבר להרצה חוזרת.

משחק הרפתקאה מקסים לטעמי. גם הפרוייקט האחרון לפני מותו של ג'אקר מבאבילון 5 שדובב שם את סקרי בצורה מדהימה.

דרך אגב, ביקורות פושרות+מכירות גרועות (אני מניח) גרמו לסוני לזנוח את הזיכיון של האולפן שלהם בליברפול לטובת שטויות כמו Home.

מצד שני, the Darkness, נו, אתם כבר יודעים איפה זה נגמר (רק חבל שנדב לא מקשיב).
    נערך לאחרונה על ידי Death_119; 28.12.2008 בשעה 01:01.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אני ממש אהבתי משחק מכות על הN64 שנקרא MACE. הוא היה כמו מורטל קומבט ונעשה על ידי היוצרים של מורטל קומבט.
    באותה תקופה שהסדרה נעלמה לגמרי ויצאו רק בזיונות כמו UMK ומיד אחריו MK4 שהיו גרועים, MACE היה ממש מהנה והזכיר לי את MK2.

כמובן שהוא נהנה מציונים של 6 ו-7

נערך לאחרונה על ידי DrKeo; 28.12.2008 בשעה 01:30.

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    עיר
    פתח תקווה
    נכתב במקור על ידי Red_Deaddd
    לילה טוב.
    קרה לכם ששיחקתם במשחק, שהביקורות תייגו אותו בתור ממוצע או גרוע, אבל היה ממש טוב?
    כל-כך טוב שממש רציתם לשחק בו עוד?
    אבל זה לא יקרה.
    הוחלט להקפיא את הזיכיון והוא ישאר ככה לנצח.
    במקומם אנחנו מקבלים משחקים גרועים שנמכרים ולכן מקבלים עוד המשכים מהם, אבל לא מאותם משחקים אמיתים, איכותיים שיקברו לנצח בגלל מחסור במכירות.
    בדיון הזה נדון על משחקים כאלה.

אצלי יש רק 2: Red Dead Reavolver ו-Wrath Unleashed.
    הראשון, משחק יריות איכותי כמו שרק רוקסטאר יכולים לעשות.
    הפיצוצים, הנשקים הרבים והמגוונים, מערכת תפיסת המחסה (שלפי דעתי טובה כמו של גירז) והסיפור שהיה דווקא טוב.
    אמנם משחקי מערב פרוע מטבעם לא מניבים המשכים, אבל לפי דעתי זה פיספוס אדיר.

WU זה משחק אסטרטגיה.
    יש 4 אלמנטים (העלילה לא מקורית,מה לעשות) ואתה בוחר את הצבא שלך.
    שימוש בקסמים, לחימה אסטרטגית באמת, ותוסיפו לזה שהקרבות הם בעצם משחק מכות ולא סתם יחידות שהולכות אחת מול השנייה.

אם היו המשכים לשני אלה, 100% שהם היו אצלי.
    אבל אין.
    וחבל...
    יש לי את RED DEAD REVOLVER לPS2...משחק ממש טוב אבל מסיבה כלשהי לא סיימתי אותו...
    עכשיו מאיפה קיבינימט יש לך את WU? אני מחפש את המחשק הזה מהרגע שהוא יצא ובחיים לא הצלתי למצוא אותו! אם אתה יכול להשיג לי עותק שלו (לא חייב מקורי ) אני מוכן לשלם לך רבות!

הצטרף בתאריך
    01.03.2007
    עיר
    כפר סבא
    לא יודע למה timeshift זכה לביקורות 70-, כי המשחק היה ממש ממש טוב.

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    ריימן M שזכה לביקורות של 60 ומטה
    gamertag: SystemOut360

הצטרף בתאריך
    26.01.2008
    עיר
    יוקנעם
    נכתב במקור על ידי JinxTZ
    יש לי את RED DEAD REVOLVER לPS2...משחק ממש טוב אבל מסיבה כלשהי לא סיימתי אותו...
    עכשיו מאיפה קיבינימט יש לך את WU? אני מחפש את המחשק הזה מהרגע שהוא יצא ובחיים לא הצלתי למצוא אותו! אם אתה יכול להשיג לי עותק שלו (לא חייב מקורי ) אני מוכן לשלם לך רבות!
    אני סיימתי את RED DEAD REAVOLVER, אתה לא מאמין כמה דמויות יש למולטיפלייר שם.
    ולכל דמות יש את היכולות שלה, הנשקים שלה וכו'...ויש מלא מלא.
    בקשר לWU, שלחתי לך הודעה, ואני יחפש אותו.

הצטרף בתאריך
    05.10.2007
    עיר
    נהריה
    Mercenaries 2 נכון העלילה לא הייתה טובה

אבל המשחק היה מאוד כיף זה לא מה שחשוב במשחק היום?

לפי דעתי מגיע למשחק 75 זה לא היה משחק כזה גרוע סתם קטלו אותו

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    עיר
    נתניה
    אצלי זה SCARFACE

הצטרף בתאריך
    02.07.2008
    עיר
    באר שבע
    נכתב במקור על ידי lee99
    Mercenaries 2 נכון העלילה לא הייתה טובה

אבל המשחק היה מאוד כיף זה לא מה שחשוב במשחק היום?

לפי דעתי מגיע למשחק 75 זה לא היה משחק כזה גרוע סתם קטלו אותו
    אני לא יודע אם שמת לב אבל מרסינריס 2 הוא משחק המשך בעצמו

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    מה זה משחק ממוצע או גרוע? התחלתי לחשוב על כמה משחקים בינוניים ומטה שנהנתי מהם, אבל בסופו של דבר גיליתי שרובם מתוייגים כמשחקים לא רעים עם ממוצע 8+.

בכל זאת יש כמה משחקים שיחסית נקטלו אבל הצלחתי להנות מהם. שני הראשונים שקופצים לי לראש הם Project IGI ו-Project IGI 2.
    המשחק הראשון היה משחק התגנבות-פעולה מגוף ראשון שקיבל ממוצע יחסית נמוך של 70 (עם ציונים שנעים בין 90 ל-50). שיחקת בו סוכן חשאי בריטי בעלילה סטנדרטית של פצצות-אטום-רוסים-מלחמת-עולם ורוב המשימות בו היו משימות התגנבות למיניהן (למרות שזכורות לי משימות טובות כמו אחת שבה שיחקת את אלוהים, כלומר צלף, ומשימה אחרת שבה היית צריך להמלט אחרי שהמסוק שלך התרסק). היית צריך ללמוד את הסביבה שלך ואת הרוטינה של השומרים לא מעט לפני המשימה (עם משקפת מגניבה לראייה תרמית בין היתר) ובשביל לעבור חלקים מסויימים בשלום היית צריך לשלב קצת זחילה וקצת סבלנות (דודי היה אוהב את זה).

אבל הבעיות של המשחק היו בעיקר הAI הטיפשי של האויבים מצד אחד, והכמות הלא נגמרת שלהם שבאה לפצות על זה מצד שני (קצת כמו בCOD4 או בCommandos). במשחק התגנבות זו קצת בעיה שהAI מרגיש לך מטומטם כי אתה לא סתם רץ ויורה אלא יושב ומנסה ללמוד מה הוא עושה.
    הוא סבל מעוד שתי בעיות שהרבה מבקרים התלוננו עליהן: לא היה לו מולטיפלייר, ובנוסף לא היה ניתן לשמור באמצע משימה (מה שהפך אותו לדעתי לקשה ומאתגר בטירוף, אבל לפעמים מתסכל כי טעות קטנה עלתה לך בלהתחיל את המשימה מחדש). לי זה לא הפריע להנות מאד מהעלילה של המשחק הראשי.

משחק ההמשך יצא שנתיים אחר כך וניסה לפצות על הבעיות של המשחק הראשון: הAI היה טיפה יותר חכם (אבל לא הרבה לצערנו), הוסיפו את האפשרות לשמור מספר מוגבל של פעמים באמצע השלב ככה שהמשחק נותר מאתגר (וגם שילבו את זה בצורה נחמדה במשחק: בשביל לשמור את המשחק היית צריך להעלות נתונים בחיבור לוויני ממכשיר נייד שהיתה לו בטריה מוגבלת ל-3 שמירות) ואפילו הוסיפו מולטיפלייר עם משימות סטייל Counterstrike.
    הבעיה היא שהמשחק עצמו לא עבר שיפור גרפי מסיבי ונראה רק קצת יותר טוב מהמשחק הראשון. באותה תקופה כבר היו בשוק משחקי פעולה התגנבות יותר טובים כמו MGS, ספלינטר סל, Rainbow Six, Hitman ואחרים. בגלל זה המשחק סבל מביקורות אפילו יותר קטלניות שציפו ליותר ממשחק בסגנון שיוצא בתקופה הזו ועומד על ממוצע של 64 (גם פה היו ציונים שנעו בין 86 ל-20). לי זה לא הפריע להנות ממנו בכל מקרה, ואני חושב שלמרות שאולי יש משחקים יותר טובים עדיין IGI הוא משחק מומלץ לחובבי הזאנר, ויש כאלו שיהנו ממנו אפילו יותר (במיוחד מי שמעדיף משחקים בגוף ראשון על גוף שלישי).
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אני גם זוכר שנורא אהבתי את IGI. הוא בהחלט היה מאתגר כי לא היו שמירות באמצע שלב, שני כדורים ותתחיל הכל מהתחלה.
    לי זה היה יותר מאתגר כי המחשב שלי בזמנו היה על גבול קצה חייו והוא בקושי סחב את המנוע של המשחק, תחשבו שזה היה לי כמו לשחק עם לאגים. ובמשחק התגנבות שצריך כדור אחד להוריד מישהו... בקיצורחתיכת אתגר...

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    הנה עוד משחק שמגיעה לו הזדמנות שניה: War Inc
    מדובר במשחק אסטרטגיה בזמן אמת שהיה אמביציוזי, אולי יותר מידי אמביציוזי
    בניגוד למשחקי הRTS הסטנדרטיים, המשחק הזה היה פתוח יותר והציב אתכם בראש של חברת שכירי חרב. אתם בוחרים עבור איזה מדינות וארגונים אתם רוצים לעבוד, וכמובן שהעבודות שתבצעו ישפיע על היחסים שלכם עם כולם.
    המטרה בסופו של דבר היא לעשות כסף - המשחק הוא חצי אסטרטגיה וחצי סימולציה עסקית. אתם לא כובשים שטחים בשביל הדמוקרטיה או בשביל להשתלט על העולם, אתם פה בשביל להרוויח מהעסק. בגלל זה, החוכמה במשחק היא לא רק לבצע את המשימות, אלא גם לבחור במשימות הנכונות שירוויחו לכם יותר כסף (את כולן תקבלו במייל).
    ולמה כסף חשוב לכם? לא רק שבאמצעות הכסף תוכלו לסחור בבורסה ולהשתלט על המתחרים שלכם באמצעות רכישת המניות שלהם, הכסף גם חשוב לפיתוח הטכנולוגי שלכם: תוכלו להשקיע בכל מיני טכנולוגיות ולשדרג את כלי הנשק ואמצעי הלחימה שלכם באמצעותם. ממספר יחידות בסיסיות שהמשחק מציע ניתן ליצור רשימה ענקית של יחידות שונות באמצעות כל מיני שדרוגים. בעזרת היחידות החזקות יותר, תוכלו לבצע בקלות (ובזול) משימות קשות יותר.

מי שרוצה יכול להתעלם מהצד העסקי ולשים אותו על אוטומט, ופשוט לשחק כמו במשחק RTS רגיל. הבעיה היחידה היא שהחלק הRTSי של המשחק היה מאד חלש בזמנו. מאחר והמשחק מציע מגוון כמעט אינסופי של יחידות וכמות ענקית של משימות, מתישהו המשימות מתחילות לחזור על עצמן ולשעמם. בנוסף, המגבלות הטכנולוגיות של שנת 1997 (וגם אז המשחק לא נראה מרשים) לא איפשרו למשחק להיראות באמת מעניין וליחידות השונות שלכם להיראות באמת שונות. על הAI אין בכלל מה לדבר.
    גיימספוט קטלו את המשחק ונתנו לו 5.2. אני לא רואה מקומות אחרים שסיקרו אותו באותה תקופה (הוא קיבל B+ ממקור אחר שסוקר משחקים ישנים) אבל אני בזמנו נהנתי ממנו, בעיקר מהקטע הניהולי.

זה בדיוק המשחק שצריך החייאה אמיתית. יש לו המון פוטנציאל ובזמנו פשוט לא היתה הטכנולוגיה שיכולה לאפשר לו לעבוד כמו שצריך. עם אלמנט RTS אמיתי ומאתגר, שדרוג גרפי למנוע שיגרום למשימות השונות באמת להיראות שונות, וכמובן אופצייה למולטיפלייר שבזמנו לא הוצעה במשחק זה צריך לצאת טוב (יכול להיות מאד נחמד להשתלט על העסק של מי שמשחק מולך בלייב בזמן שהוא מנסה לתקוף את המפקדה הראשית שלך, או סתם לגנוב לו חוזה מתחת לאף).
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    18.02.2008
    עיר
    תל מונד
    HellGate: London.
    ששיחקתי אותו על המחשב שלי (למרות שהוא לפטופ ולא הריץ ת'משחק כמו שצריך על LOW), בכל זאת נהנתי.
    וסתם קטלו אותו.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אני מניח שזה דומה לנושא שפעם דנו בו על משחקים שהציונים שלהם נמוכים למרות שהם מעניינים או מהנים.
    אז כמובן הדוגמא שלי היא טו וורלדס. אומנם משחק שמותאם למחשב, אבל אחרי הפאטצ שיצא הוא בהחלט שחיק ומהנה לחוביי הRPG

הצטרף בתאריך
    26.01.2008
    עיר
    יוקנעם
    נכתב במקור על ידי bozeman
    אני מניח שזה דומה לנושא שפעם דנו בו על משחקים שהציונים שלהם נמוכים למרות שהם מעניינים או מהנים.
    אז כנראה שהדיון סטה מהמטרה המקורית שהצבתי לו (ויכול להיות שזה גם קצת בגללי).
    בשביל להסביר בצורה יותר טובה אתן דוגמא של שתי משחקים:
    Need For Speed ו-Psychonauts.
    בקשר לNFS: אחרי MW המוצלח יחסית (ממוצע 81) החלה התידרדרות עם Carbon (ממוצע 76) ואחריו בא PS שהוריד את הרף עוד יותר ואחריו UC החדש שהוריד את בסדרה לממוצע 65.
    איך זה שממשחק עם ממוצע ציונים 81 יצאו 3 המשכים שכל פעם מורידים באיכות, ולעומתם המשחק Psychonauts שזוכה לממוצע 90 לא קיבל בכלל המשך?
    הדיון הזה הוא לא רק על משחקים חלשים שאנחנו אהבנו ומגיעה להם עוד הזדמנות, זה גם על משחקים טובים שבגלל משתנים כלכליים (או מכירות למי שלא הבין) הוקפאו ובמקומם אנו זוכים למשחקים פחות טובים שנמכרים טוב.
    אני שיחקתי ב-Psychonauts ואני מרגיש שגם לו מגיעה הזדמנות שנייה (שאותה נקבל בתור BL פחות או יותר) אבל הוא לא גרוע.

מובן פחות או יותר? (אני יודע שאני קצת הרבה חופר)

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    עיר
    פתח תקווה
    ללא ספק AC! משחק אדיר שאנשים חסרי טעם (האמ...דודי...האמ) לא יודעת להעריך<_<

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    עיר
    נתניה
    ac לא כזה משהו הוא מייגע וחוזר על עצמו

הצטרף בתאריך
    01.11.2007
    עיר
    ליד ראש העין
    דווקא אני ממש נהנתי מ AC,
    למרות שהוא חוזר על עצמו, הוא מרגיש כמו משחק מצויין.

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי omriking12
    דווקא אני ממש נהנתי מ AC,
    למרות שהוא חוזר על עצמו, הוא מרגיש כמו משחק מצויין.
    אתה אומר את זה כי קיבלת את המשחק בזול. אם היית קונה אותו במחיר מלא אני משוכנע שהיתה לך בטן מלאה עליו .
    בעלים לשעבר של Xbox 360

הרשמה