תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    25.10.2007
    עיר
    באר שבע
    שם המיתלונן:תומר
    כינוי המיתלונן:GrasS [מישתמש חדש שפתחתי לבן דוד שלי ואני עולה לו רמות]
    על מי אני מיתלונן: על gmR Amit
    תיאור המקום: בויגימס 3 בשרת
    תיאור האירוע: שיחקתי לי בסבבה פיתאום אני מקבל באן נשקים,כדורים מעמית ואז היתחברתי למישתמש שלי ודיברתי איתו והבסרתי לו שאני לא שמתי צ'יטים ושסתם הוא הביא לי באן והוא אומר לי אני משחק כבר שנתיים ואני יודע איך לזהות צ'יטר ואמרתי לו מה קשור כמה אתה משחק אני לא שמתי צ'יטים והוא לא היה מוכן להוריד לי ואני באמת לא שמתי צ'יטים אפילו אין לי צ'יטים במחשב הוא אמר שיש לי את אותו כדורים בנשקים משו כזה ולא יכול ליהיות כניראה יש באג בכמה שאני יכול לישמור בקיצור אני רוצה שיורידו את הבאן כי אני באמת לא שמתי צ'יטים למה שאני ישים צ'יטים מה משעמם לי בחיים מה אני ילד מושפע אפילו עליתי לרמה 2 וניכנסתי לקלאן ופיתאום אני ישים צ'יטים בקיצור אני רוצה שתטפלו בזה כי אני לא שמתי צ'יטים ושיורידו לי את הבאן הכינוי שלי הוא GrasS
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.04.2007
    עיר
    באר שבע
    אני אסביר לך איך הסקתי שאתה צ'יטר.
    קיבלתי דיווח משחקן שירית 6 כדורים בSAWN בלי לטעון.
    היו קצת שחקנים אז לא היו לאגים.
    הוספתי פקודה לאדמינים בשם wcheck, הפקודה הזאת כותבת לי את כל הנשקים שלך + את כל הכדורים שלך. עשיתי עליך אותה וראיתי שהיו לך 3 נשקים: אקדח, סאונוף ועוזי.
    לסאונוף ועוזי היו את אותם הכדורים - 254.
    את המספר 254 כבר ראיתי בעבר אצל צ'יטרים אחרים, כמובן שיש עוד מספרים שמוגדרים בצ'יטים עצמם אבל לא נכנס לזה.
    זה שהמספר הזה היה לך בסאונוף לא עומר כלום. אבל גם בעוזי? זה לא יכול להיות שסתם ככה ירית והכדורים שלך נעצרו על 254 בשני הרובים.
    מכך הבנתי שאתה באמת צ'יטר ונתתי באן.
    עוד שאלות?
    [email protected]

They say that dreams are memories. Memories of another life.
    - And what do you believe?
    I never rule out anything.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.08.2007
    עיר
    לאס ווגאס
    נכתב במקור על ידי Amit_B
    הוספתי פקודה לאדמינים בשם wcheck, הפקודה הזאת כותבת לי את כל הנשקים שלך + את כל הכדורים שלך. עשיתי עליך אותה וראיתי שהיו לך 3 נשקים: אקדח, סאונוף ועוזי.
    את המספר 254 כבר ראיתי בעבר אצל צ'יטרים אחרים, כמובן שיש עוד מספרים שמוגדרים בצ'יטים עצמם אבל לא נכנס לזה.
    זה שהמספר הזה היה לך בסאונוף לא עומר כלום. אבל גם בעוזי? זה לא יכול להיות שסתם ככה ירית והכדורים שלך נעצרו על 254 בשני הרובים.
    עוד שאלות?
    עמית לא ידעתי שאתה מרצה ברמה כזאת גבוהה
    אני מזמין גם איזו הרצאה
    ------------------
    ראיתי אותך בשרת היום תומר לא?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2007
    עיר
    באר שבע
    נכתב במקור על ידי Amit_B
    עוד שאלות?

ויייי נישבע לך שלא שמתי צ'יטים כניראה שבמיקר יש לי אותו כדורים יש לי איזה 600 כדורים בעוזים משו כזה ובסאון 200 ומשו ובפיסטול 1000 ומשו תיבדוק טוב כי אין מצב ישי לי 254 בעוזי ובדיגל אתה יכול אפילו להיכנס למישתמש ותיבדוק קורה שליפעמים טועים אנחנו בני אדם
    שתף ב-Google+

הרשמה