תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 26
    הצטרף בתאריך
    25.06.2008
    היום (שבת) הוכרז בגיימספוט מהו משחק השנה והזוכה כפי שנאמר בכותרת הוא Metal Gear Solid 4. באתר הוסבר (בכמעט 10 דקות) למה ואני חושב שהם צודקים דרך אגב, למה MGS4 הוא משחק השנה.

אז איזה משחק אתם חושבים שהוא משחק השנה?

קישור : http://www.gamespot.com/best-of/game...=topslot;img;1
    נערך לאחרונה על ידי Silent_Killer; 30.12.2008 בשעה 17:10. סיבה: הוספת קישור

הצטרף בתאריך
    18.02.2007
    metal gear הוא המשחק של השנה יש בו הכל...אבל LBP הוא גם משחק גאוני וכיף לשחק בו כל פעם מחדש!
    לעומת זאת בטוח יהיו פה אנשים שיגידו שGTA הוא המשחק של השנה(אני התאכזבתי ממנו)

נ.ב
    בפעם הבאה תביא גם קישור שכולם יוכלו להכנס ולראות!
    You should come to our place. It's kind of like an...
    Outer Heaven.
    Thank you Snake!

הצטרף בתאריך
    21.04.2008
    עיר
    הרצליה
    מגיע לו..

זה המשחק הכי מושקע גראפית שראיתי עד עכשיו..

למרות שאהבתי קצת יותר את R2

ומוזר שלא שמו במועמדים את GOW2

הנה הקישור למי שרוצה: http://www.gamespot.com/best-of/game...=topslot;img;1
    נערך לאחרונה על ידי golgolon; 27.12.2008 בשעה 11:50.

הצטרף בתאריך
    05.12.2007
    עיר
    חיפה
    המשחק הטוב של השנה הוא ללא ספק GTA IV איך הם הגיעו לMGS4 ובכלל לפי דעתי משחקי יריות מגוף ראשון לא כיפיים לקונסולות..

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי yon1000
    המשחק הטוב של השנה הוא ללא ספק GTA IV איך הם הגיעו לMGS4 ובכלל לפי דעתי משחקי יריות מגוף ראשון לא כיפיים לקונסולות..
    אבל MGS 4 הוא לא משחק יריות מגוף ראשון.

הצטרף בתאריך
    27.09.2008
    עיר
    תל-אביב
    גיימספוט עשו את המנצחים שלהם לפי הצבעת האנשים אבל אני חושב שMGS4 הכי נכון למצח זה המשחק האהוב עלי אין עליו!!! מוזר חח איזה הומואים GAMETRAILERS פאנבוייז של 360 נתונו ל MGS4 93 מתוך 100 הומואים!!! חח עצלם גירס 2 יהיה משחק השנה פאק גירס זה כל כך לא משחק השנה אני אומר או MGS4 או FO3 או GTA IV אבל MGS4 לוקח אותם בלי לנסות

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    אתה יכול להסביר לי למה גירס לא טוב?

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי DJFMBEN
    גיימספוט עשו את המנצחים שלהם לפי הצבעת האנשים אבל אני חושב שMGS4 הכי נכון למצח זה המשחק האהוב עלי אין עליו!!! מוזר חח איזה הומואים GAMETRAILERS פאנבוייז של 360 נתונו ל MGS4 93 מתוך 100 הומואים!!! חח עצלם גירס 2 יהיה משחק השנה פאק גירס זה כל כך לא משחק השנה אני אומר או MGS4 או FO3 או GTA IV אבל MGS4 לוקח אותם בלי לנסות
    וואו, עד לא מזמן בפורום הזה Gamespot נקראו הומואים פאנבויים של 360, ועכשיו פתאום הכל השתנה... כמה עלוב אפשר להיות?
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    23.01.2008
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי yon1000
    דווקא אני חושב שמשחקי יריות מגוף ראשון הם הכי כיפיים על הקונסולות.. ויש גם יתרונות במיוחד עם ההרגשה שאתה בתוך המשחק שאתה מזיז את הג'ויסטיק כדי שהוא יילך במהירות הרצויה והרטט ויש עוד ועוד...
    ו MGS4 הוא התגנבות מגוף שלישי אז זה שונה... מאוד שונה...
    ואני לא מבין למה לדעתך GTA IV הוא משחק השנה. אני דווקא מעדיף את GTA:SA

תאמינו או לא מצאתי את זאתי בגוגל

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי gulmer
    וואו, עד לא מזמן בפורום הזה Gamespot נקראו הומואים פאנבויים של 360, ועכשיו פתאום הכל השתנה... כמה עלוב אפשר להיות?
    דווקא בזה הוא צודק, GT הם אתר חד צדדי באופן מובהק.

איך אפשר לשכוח את ביזיון ה-grid שהם עשו. ובכלל, זה פשוט שקוף. כמו ש-Kotaku הוא אתר 360. לא כל עיתונות המשחקים היא אובייקטיבית. שני אילו הם פשוט הבולטים ביותר. כמו ש-IGN אוהבים להתרגש ולעשות הנחות למשחקים כשהם מקבלים בלעדיות לפעמים.
    נערך לאחרונה על ידי Death_119; 28.12.2008 בשעה 00:51.

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    עכשיו גם אתה נשמע הזוי. GT חד צדדי בגלל שהם התבלבלו בכיתוב פעם אחת בסרטון של GRID? הם אפילו לא ניסו לטעון שם מה נראה יותר טוב ומה נראה פחות טוב (ולמעשה לא היה הבדל נראה בגרפיקה בכלל).
    הסיבה היחידה שפאנבויים של הPS3 התחילו להתבכיין שGT הוא חד צדדי, הוא שהם הציגו השוואות וידאו שבהן היה ניתן לראות באיכות HD שהמשחקים המולטי נראים טוב יותר על הבוקס. זה ניפץ לכל הפאנבויים את האשליה שסוני מכרה להם שהPS3 אמורה להיות קונסולה עליונה גרפית.
    אז הם התחילו להאשים את GT בחד צדדיות, ואז גם גיימספוט ויורוגיימר התחילו להעלות סרטוני השוואות בHD ובניגוד לGT הם גם ציינו בשורה התחתונה מה באמת יותר טוב (גרסת הX360 ברוב המוחלט של המקרים). בנקודה הזו כבר אי אפשר להאשים את כולם בחד צדדיות ובשוחד ממיקרוסופט, אז חלק מהאנשים פשוט התחילו לשקר לעצמם שגרסת הPS3 נראית להם יותר טובה (חפש גם פה את הדיון על GTA, על מירורס אדג', על מרסנריז 2 וכו').

ואולי GT וGS ויורוגיימר כולם משוחדים, נכון? אבל זה לא הפריע לGS לבחור בMGS4 כמשחק השנה (ועוד מבחר קטגוריות שחלקן תמוה). זה הזוי בדיוק כמו שבשנה שעברה טענו שGS הוא אתר חד צדדי באופן מובהק כי רזיסטנס קיבל שם ציון נמוך או משהו כזה. אני לא מבין כמה בכיינים אנשים יכולים להיות. אגב, זה שGT חד צדדי לדעתך גם לא מפריע לך תמיד לתת לינק לביקורת שלהם על אנצרטד, לא?

ואגב: KOTAKU? מאיפה הבאת את זה? אני אפילו לא ידעתי שהם עושים ביקורות.
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    27.09.2008
    עיר
    תל-אביב
    גולמר צודק באמת מירורס אדג' ו GTA ניראים יותר טוב ורצים יותר טוב על הפס3 ... וGT הם באמת פאן בוייז אין לך מה לומר להגתם כל מה שאמרת פה זה בולשיט מוחלט בסדר GS היו צריכים לשים את גירס 2 במקום braid אבל לי זה ניראה משחק ממש מעניין כי הוא זכה בהמון קטגוריות ויש מצב שהוא יצא ל PSN אז אני יקח לי אותו או לפחות ב 100% ל PC =) זנו זה לא אומר שהם פאנבוייז של פס3 לפי דעתי אני פאנבויי של פס3 אבל אני לפחות פאן בויי הגיוני עם סיבות לפאנבוייזם שלו אתה מבין אתה גם פאן בויי של בוקס אבל אתה לא מודע לכך

הצטרף בתאריך
    27.09.2008
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי HBK
    אתה יכול להסביר לי למה גירס לא טוב?
    אני חושב שגירס מעולה[email protected] במיוחד הראשון ! אבל לפי דעתי אין לו תפוטנציאל ליות משחק השנה אתה חושב שהייתי חושב אחרת אם הוא היה לפס3? לא.. אם MGS4 היה לבוקס אז הייתי אומר שהוא משחק השנה והייתי גם קונה בוקס .. תחשוב מה אתה חושב ש גירס יזכר להמון זמן כמו MGS או הנה דומא בשבילך HALO ? בטח ובטח שלא ואפילו עשו השוואה בין HALO 3 לגירס ט HALO 3 לקח ברוב הקטגוריות והם היו החשובות במשחק כמו גיימפליי מולטיפלייר סאונד-שזה לא כזה קריטי לפי דעתי .. גירס לקח רק בגרפיקה שזה הכי פחות חשוב ובסטורי שזה מאוד חשוב אבל הoverall HALO זיין את גירס ... אני ממליץ לכולם -אני לא מדבר אליך אישית- להיות מנוסים משני הצדדים ולא סתם לזיין בשכל לפי מה שאתר כל שהוא באינטרנט חושב .. וכן היבאתי דומגא מהאינטרנט אבל מה? אני 100% מסכים מה לא? לגירס יש סטורי יותר טוב מ HALO ו גרפיקב יותר טובה נכון"? עכשיו כל השאר.. בטח שהאלו לוקח וכן שיחקתי האלו וכן שיחקתי גירס... בקשה ומה עוד ? שיחקתי MGS4!!!!! חעחעחע Mother fuckesz המשחק הכי טוב ע היום ותאמינו לי אני בן 14 אבל אני משחק מגיל 3 אני יודע ומבין הרבה בגיימינג אז אל תציקו

הצטרף בתאריך
    03.02.2007
    נכתב במקור על ידי Death_119
    דווקא בזה הוא צודק, GT הם אתר חד צדדי באופן מובהק.

איך אפשר לשכוח את ביזיון ה-grid שהם עשו. ובכלל, זה פשוט שקוף. כמו ש-Kotaku הוא אתר 360. לא כל עיתונות המשחקים היא אובייקטיבית. שני אילו הם פשוט הבולטים ביותר. כמו ש-IGN אוהבים להתרגש ולעשות הנחות למשחקים כשהם מקבלים בלעדיות לפעמים.
    בגלל טעות אחת של עריכה סירטון אתה כבר קובע שהם פאנבוים?! תעשה לי טובה

GS נראתה שנה שעברה מאוד פאנבואית של 360 , והשנה לא, לדעתי הם פשוט משוחדים כמו תמיד (וכבר תפסו אותם על חם על זה)

IGN - הם באמת פאנבואים של PS3 מספיק לראות את זה רק בכתבות ובציונים מוגזמים למשחקים בנונים.

באמת מבחינת ציונים האתר היחיד שאני סומך עליו זה GT וגם יורוגיימר

GT יכולים לפעמים להיות קשוחים וקצת לא הגיונים אבל הם די הוגנים ועולים על נקודות חשובות, וההוכחה שהם לא פאנבואים נראות בציונים, למשל לפייבל הם נתנו ציון נמוך יחסית - 8.6 ולרזיסטנס וולקיריא 91 נראה לי

באנג'ו הם גם קטלו ונתנו 6.8 (ביחס ל8.5 אצל GS)

עזבו שנה שעברה אמרתם שGS פאנבואים וכל החרטה הזאת, עכשיו פתאום הם לא וGT ניהיו הפאנבואים הרשעים ? תעשו לי טובה, די לצביעות.

אגב אני די מסכים עם הבחירה של GS (לדעתי גירס 2, MGS4, GTA IV שווים ומגיע להם להבחר בצורה שווה) אבל אני לא מסכים עם רשימת המועמדים שלהם והבחירה לגרפיקת השנה.
    נערך לאחרונה על ידי nisi90; 28.12.2008 בשעה 03:53.

הצטרף בתאריך
    27.10.2006
    עיר
    יבנה
    אם זה דיון על Metal Gear Solid 4 אז רציתי לישאול האם כדאי לי ליקנות את המשחק או להחליף משחק שיש לי ( gta4/assassin creed ) - שני המישחקים היחידים שאני מוכן להחליף.... על Metal Gear Solid 4 משחק משומש כמו שאני נותן ?

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי DJFMBEN
    המשחק הכי טוב ע היום ותאמינו לי אני בן 14 אבל אני משחק מגיל 3 אני יודע ומבין הרבה בגיימינג אז אל תציקו
    עם הצורה שבה אתה כותב אתה נשמע יותר כמו בן 3 שמשחק מגיל 14...

נכתב במקור על ידי nisi90
    GS נראתה שנה שעברה מאוד פאנבואית של 360 , והשנה לא, לדעתי הם פשוט משוחדים כמו תמיד (וכבר תפסו אותם על חם על זה)

IGN - הם באמת פאנבואים של PS3 מספיק לראות את זה רק בכתבות ובציונים מוגזמים למשחקים בנונים.

באמת מבחינת ציונים האתר היחיד שאני סומך עליו זה GT וגם יורוגיימר
    תשמע, זה רק עניין של תפיסה. יש כאלו שחשבו שGS בשנה שעברה היו "פאנבויים" של הX360 כי משחקי הX360 קיבלו אצלם ציונים יותר טובים, אבל עכשיו המצב פתאום נראה אצלם הפוך אז הם כבר לא פאנבויים (ואולי פאנבויים של הצד השני)? אני לא קונה את זה.

אין פה עניין של "שוחד של MS/סוני/נינטנדו/מישהו אחר", אלא פשוט עניין של טעם. לכל אתר שמכבד את עצמו יש רשימה גדולה של מבקרים, ולכל אחד מהם יש טעם קצת שונה. ומה לעשות שלחלקם פשוט יש טעם גרוע (או "אחר" אם נהיה יותר פוליטיקלי קורקט).

גם אני כמוך: שמתי לב שבדרך כלל הביקורות שאני קורא ביורוגיימר ובGT תואמות את הטעם שלי יותר מאשר אתרים אחרים (אם נניח רגע לביקורת של פייבל 2 בGT שהזכרת, כי מבחינתי זה אחד המשחקים הטובים ששיחקתי אי פעם).
    מאותה הסיבה IGN למשל הוא לא אתר לטעמי ואני לא סומך על הביקורות שלו. אני לא חושב שזה אתר משוחד, אלא פשוט שהרמה שלו נמוכה וההחלטות שלו תמוהות עד ביזאריות (וגם סגנון הכתיבה בו קצת ילדותי לדעתי). אם נעזוב רגע את הויכוח בין סוני למיקרוסופט, אז אפשר לראות כמה מההחלטות הביזאריות של האתר בציונים של World of Goo: בעוד גרסת הPC קיבלה 8.5 בפרזנטציה ו-8.5 בגרפיקה, גרסת הWII קיבלה 10 בפרזנטציה ו9.5 בגרפיקה, וזה למרות שגרסת הPC נראת הרבה יותר טוב (מן הסתם, גרסת הWII תומכת רק ברזולוציית SD). זה לא ששני אנשים שונים ביקרו את הגרסאות השונות, כי מדובר באותו מבקר ורוב הביקורת בכלל מודבקת וזהה.

אז כן, אני חושב שיורוגיימר אתר טוב ו-IGN אתר לא טוב. אבל אני לא חושב לרגע שIGN "משוחד" לטובת סוני/נינטנדו או משהו כזה, רק שהטעם שלהם וההחלטות המוזרות שלהם לא בדיוק מייצגים את מה שאני חושב על משחקים.
    Keep it clean

הצטרף בתאריך
    07.03.2008
    חח גולמר וניסים אז זה מה שאתם אומרים:

IGN - בחר ששנת 2008 שייכת לPS3. = אתר פאנבויי של PS3.
    GS - בחר בMGS4 למשחק השנה. = אתר משוחד ועלוב.

EG ו-GT - האתרים היחידים שגירס 2 וGTA IV מועמדים הכי חזק למשחק השנה(על פי הציונים) הם לא אתרים משוחדים ואתרים אמינים. = לא משוחדים, אתריםן הכי אמינים.

שמתם לב?! כל אתר שבו מועמד משחק של XBOX360 למשחק השנה הוא לא משוחד ועלוב, אבל אתר שבחר במשחק השנה של PS3 הוא ש2008 שייכת לPS3 הם אתרים משוחדים ופאנבויים על-פי גולמר וNISI.

למה סתם להגיד שטויות?!
    IGN הוא אתר אמין בדיוק כמו GT וEG ותפסיקו סתם להגיד שטויות, זה שהוא לא קוטל משחקים כמו GS וEG זה לא אומר שהוא לא אתר טוב

הצטרף בתאריך
    12.07.2007
    המשחק באמת טוב, אבל למי שלא שיחק במשחקים הקודמים היה קשה להישתלט על המקשים..
    אני נהנתי יותר מהסיפור, פחות שיחקתי בדרכים אסטרטגיות כמו שרציתי לשחק, אבל עכשיו אין לי כוח להתחיל הכל מחדש..

הצטרף בתאריך
    06.12.2008
    ללא ספק אחד המשחקים!

הצטרף בתאריך
    21.11.2006
    נכתב במקור על ידי vogE
    חח גולמר וניסים אז זה מה שאתם אומרים:

IGN - בחר ששנת 2008 שייכת לPS3. = אתר פאנבויי של PS3.
    GS - בחר בMGS4 למשחק השנה. = אתר משוחד ועלוב.
    תסלח לי על הבוטות אבל וואו, אתה צריך להיות ממש אידיוט בשביל להבין בדיוק את ההיפך מהמשפט שלי "אבל אני לא חושב לרגע שIGN משוחד לטובת סוני/נינטנדו או משהו כזה".
    איך בדיוק הבנת שאני טוען שאתר מסויים הוא פאנבויי של PS3 כשאני כותב בדיוק את הדבר ההפוך? איך בדיוק הראש שלך עובד?
    על GS אני אפילו אמרתי בדיוק את ההיפך - שאני חושב שלמרות כל הבכי של אנשים פה מסביב לא מדובר באתר "משוחד" אלא באתר לא רע בכלל מבחינת הביקורות שלו למרות שרשימת המועמדים למשחקי השנה היתה קצת מוזרה (ולראייה, הם אפילו לא הכניסו את LBP ואת גירס 2 לרשימה של 10 המועמדים שלהם למשחק השנה - בעוד NHL09 ו-NMH כן נכנסו לרשימה. אני בטוח שאין פה מישהו שזה לא נראה לו מוזר).

את זה שיורוגיימר הוא האתר שאני הכי מעריך כבר הבנתי בדור הקודם וגם ציינתי את זה לפני שנים. האתר הזה פשוט יותר בוגר ויותר מקצועי מהאתרים האחרים. זה מצחיק שאתה בכלל טוען שהוא "משוחד" עוד לפני שהם בכלל בחרו את משחק השנה שלהם (אני כבר יכול לנחש שזה ממש לא הולך להיות גירס 2). יחד עם Edge אלו שני האתרים הכי רציניים לדעתי בתעשייה (ואגב, EDGE בחר את LBP למשחק השנה).

אגב, אני לא יודע מאיפה היציאה המטומטת שלך על זה שרק אצל GT וEG המשחק GTA4 מועמד למשחק השנה. GTA4 היה מועמד למשחק השנה בכל מגזין מקצועי ובינתיים גם קטף את הכי הרבה זכיות (5 זכיות נכון לעכשיו, יחד עם Fallout 3), כולל זכיה במשחק השנה ב-Time Magazine, SpikeTV ו-play.tm.

הרמה של הביקורות באתרים לא קשורה מבחינתי לבחירות של משחקי השנה בכלל.
    IGN הוא לא אתר רציני לדעתי והביקורות שלו פשוט לא כתובות טוב בלי קשר לבחירות של משחקי השנה שלו (למעשה הם בכלל לא בחרו עדיין את משחקי השנה וממש לא אמרו ש"שנת 2008 שייכת לPS3". אתה כרגיל מבלבל עם האתר האוסטרלי). הוא גם לא אתר אמין מהסיבה הפשוטה שהביקורות שלו לא הגיוניות (כמו בדוגמא שהבאתי על World of Goo, שבה גרסת הWII קיבלה ציון גבוה יותר מגרסת הPC בגרפיקה)
    ואגב, בדיוק באותה מידה אני פחות מעריך את הביקורות של Yahoo Games, 1UP ו-G4TV (למרות שהאתר האחרון בחר דווקא את פייבל 2 למשחק השנה, בחירה מצויינת ללא ספק לדעתי). אם היית מבין אנגלית אולי גם היית מבין על מה אני מדבר.
    נערך לאחרונה על ידי Mur'gul; 28.12.2008 בשעה 16:55.
    Keep it clean

הרשמה