תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    03.04.2008
    עיר
    חדרה

אחרי די הרבה זמן בלי עיצוב ובעיקר בלי עיצוב חתימות הייתי חייב לחזור קצת.
    סגנון די שונה ממה שאני בד"כ עושה(ישראליות).

אגב, קרדיט Slider כי זה כינוי נפוץ יותר שלי.
    נתנאל.

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    ברוך הבא לפורום.
    ומאיפה אתה עובר הנה אם מותר לי לשאול? D:

ולחתימה - רואים שלא שכחת הרבה, אם משהו בכלל.
    הבעיה הכי גדולה שם זה התאמת צבעים.
    לדעתי תמיד צריך להיות צבע אחד שולט, ואחרים שעוזרים. הצבע השולט צריך להיות קשור לעיקר החתימה. במקרה הזה הבחורה.
    איזה צבע אצלה שולט? הגוון הצהוב כתום בשיער. אז במקום הרקע שגובל בשחור לבן, תשתמש בגוון של השיער שלה לצבוע אותו קצת.
    אחרי שעשית את זה תתאים את הצבעים. האדום טוב, אבל לא כל כך קשור, אז אחרי ששינית את הרקע שנה אותו קצת עם HUE\SAT לגוון טיפה יותר צהוב\כתום. לא יותר מדי אבל, שישאר האדום בשביל גיוון בצבעים.
    כנ"ל לגבי הניק alba.

שמתי לב גם לקצת ההארה שם ממש במרכז מאחורי "הכיתף" שלה. אם זה יצא במקרה אז תשאיר כי זה טוב. תתבסס לע הנקודה הזו ותחשיך קצת מסביב. במיוחד משמאל לראש שלה ובפינה הימנית העליונה. וקצת פחות בימנית התחתונה. תאורה תוסיף המון ^^.

אשמח לראות עוד עבודות, ובהצלחה בהמשך D:

הצטרף בתאריך
    07.01.2008

נראה נורא דומה, לא?

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    נייס ג'וב, שרלוק.

מר SleepyDude, יש הסבר?

הצטרף בתאריך
    03.04.2008
    עיר
    חדרה
    מדריך...
    נתנאל.

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    נכתב במקור על ידי Potato
    נייס ג'וב, שרלוק.

מר SleepyDude, יש הסבר?
    מה הוא צריך להסביר?
    אתה רואה שזה לא אותו הדבר, ואם תסתכל אתה תראה שיש קוי פן טול באיזור הראש שללא PSD נורא קשה להוריד.
    מהחתימה שווטי הביא לא נובע שהחתימה גנובה, נובע שסליפי הושפע או השתמש במדריך לחתימה.
    ואם תסתכל מאיפה ווטי הביא את המונה ואם תחפש מדריך אז כן הוא קיים, אני בדקתי ומצאתי ובמדריך מציגים את התמונה שווטי הביא (נראה לי כי ראיתי אותה פעם אחת הבוקר ועכשיו היא קרסה ולא רואים את התמונה).
    הילד לקח מדריך, השתמש באותה תמונה שהמדריך משתמש בו ויצר חתימה, מהתנאים האלה יוצא שהחתימות דומות, אבל הן לא זהות, אין שום הוכחה שהוא גנב את החתימה או משהו.
    וממתי אסור להשתמש במדריכים? חוץ מזה שהחתימה שהוא מציג יותר טובה מהחתימה במדריך.

אני חושב שהחתימה נראת טוב ומעניינת, שתי דברים מפריעים לי.
    1. האליפסות, אני פשוט לא אוהב אליפסות אם כבר עיגולים או משהו.
    2. התאורה פה מציקה קצת, נורא חשוך ודהוי למטה ונורא מואר בצד ימין, זה נראה מוזר, תחשוב עלאיזור מקור אור טוב (פססס, פסס הדמות) ותעבוד על התאורה משם בלי לפגוע ברקע.

שניצל, אני חושב שהצבעים בסדר גמור, הרקע אינו שחור לבן אלה גווני בז' צהוב מאוד יפים שמתאימים לדמות והאדום זה צבע נורא חושני שמתאים לחתימה.

הצטרף בתאריך
    29.01.2007
    נכתב במקור על ידי []BlackJack[]
    מה הוא צריך להסביר?
    אתה רואה שזה לא אותו הדבר, ואם תסתכל אתה תראה שיש קוי פן טול באיזור הראש שללא PSD נורא קשה להוריד.

שניצל, אני חושב שהצבעים בסדר גמור, הרקע אינו שחור לבן אלה גווני בז' צהוב מאוד יפים שמתאימים לדמות והאדום זה צבע נורא חושני שמתאים לחתימה.
    אז מה, רצוי לספק את המדריך. מה גם שעם עובדים בצמוד למדריך זה לא מראה שום דבר חוץ מעבודה של תוכי. במיוחד כשהתוצאה דומה ואפילו מראה על פחות עבודה.

ואמרתי גובל בשחור לבן ><"

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    נכתב במקור על ידי Potato
    אז מה, רצוי לספק את המדריך. מה גם שעם עובדים בצמוד למדריך זה לא מראה שום דבר חוץ מעבודה של תוכי. במיוחד כשהתוצאה דומה ואפילו מראה על פחות עבודה.

ואמרתי גובל בשחור לבן ><"
    על בסיס רצוי אי אפשר לבוא בהאשמות.
    מהתגובה של ווטי ומהתגובה שלך לתגובה של ווטי זה נראה כאילו הוא עשה משהו לא בסדר וצריך לתת דין וחשבון.
    חוץ מזה אולי הוא לא חושב שזה רצוי לספק את המדריך, אני לא ראיתי את זה אצל הרבה אנשים, אולי הוא חשב שזה יהווה פרסום פורום חיצוני או משהו?
    הוא חדש, אולי הוא לא יודע מה מקובל ומה לא, זה הרי לא פגיעה בזכויות יוצרים או משהו מובן מעליו.

אני הרבה פעמים עבדתי צמוד למדריכים, הסקתי את מה שהייתי צריך ואז התקדמתי, ואני חושב שדי התקדמתי.
    וגם אם זה לא הדרך הכי טובה ללמוד, אני לא אומר כלום על זה שאתה נגד לעקוב אחרי מדריך מילה במילה, זה נכון, אבל הבעיה היא שזה נראה כאילו הוא עשה משהו לא טוב, משהו לא נכון משהו לא בסדר וזה הבעיה, הוא עשה הכול בסדר, אולי זה לא הדרך הכי טובה בשבילו להתקדם אבל זה דרך בסדר.
    חוץ מזה גם לעבוד כמו תוכי צריך לדעת, לא כולם מבינים מה לשים איפה ואיך.

אני לא חושב שיש פה פחות עבודה, אני חושב שהחתימה שלו טובה מהחתימה במדריך. אם עובדים עם מדריך על אותה תמונה רוב הסיכוי שזה יצא דומה.
    בנוסף וחשוב, כול מה שעיצבן אותי בחתימת המדריך (קוי הפן טול והאנימיות בצבעים) ירד ותוקן בחתימה שלו, תוספת האדום ובלי קווים מעצבנים.
    הוא עשה את האלמנטים בעצמו כי רואים שהם שונים ומכאן שהוא למד משהו חדש שהוא יכול להשתמש בו, זה מספיק לי, הוא עשה עבודה טובה, אני מניח שהוא עשה את המדריך כדי ללמוד את הטכניקה, אני מניח שהריבועים, ואז זה בסדר לעקוב אחרי המדריך, זה עיקר החתימה גם, את שאר הדברים הוא לא עשה בדיוק כמו במדריך וכך הוא גם השקיע מחשבה וגם למד טכניקה.

טוב אז הרקע גובל בשחור לבן ><" זה רק הבסיס שלו, שהוא צבע בז' אפרפר והחתימה עצמה לא שחורה ולבנה, היא מספיק צבעונית לטעמי.

ואני לא תוקף אותך, אני דן איתך D:

הצטרף בתאריך
    03.04.2008
    עיר
    חדרה
    קיצר כן עשיתי עם מדריך אבל הבעיה היא שהיו פסים וכמה דברים נוספים שלא הכי אהבתי אז כן קצת שיניתי.
    הרעיון הכללי על אותו בסיס, אבל יש שינויים קטנים.

הרשמה