תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 32
    הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    שלום,

אשמח לקבל תגובות בונות על הטורניר שקיימנו אתמול באליפות ישראל במשחקי משחב לשנת 2008.
    הטורניר הוא כמובן הטורניר שהיה, אליפות ישראל ליחידים ב-GTA.
    אני קיבלתי תגובות מצוינות מהנהלת אתר Vgames.
    הטורניר ערך רק 3 שעות!שזה מעולה חברים.
    בקיצור ולעניין, תגובות בונות.

שבת שלום,
    שי, מנהל ערוץ GTA.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.09.2007
    היה כייף מאוד.. אני נהנתי מאוד אף שלא ניצחתי
    אבל להגיע לקרב שלישי.. זה נראה לי מכובד =]
    Michael Richards
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.06.2007
    עיר
    אשקלון
    לא הייתי מרוצה מהטורניר,דבר ראשון לא אמרתם כל פעם שמתחיל רבע גמר חצי גמר שמינית גמר

ובגלל זה פספסתי את תורי,אביב אמר לי יש עוד 24 מתמודדים עוד חצי שעה נסיים איתם ואז יתחיל השלב הבא אני הלכתי לחמש דקות פתאום כולם רצים אליי אומרים לי התור שלך עכשיו.
    אבל חוץ ממה שאמרתי כרגע,הכל היה סבבה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.01.2008
    לא מרוצה מהאליפות כי היו מלא אנשים ששיחקו לפני והייתי רעב הלכתי לקנות פיצה שמה קצת רחוק גם טיילתי קצת שמה לפני שקניתי חשבתי אמצא משהו יותר זול בסוף קניתי פיצה סיימתי לאכול חזרתי לביתן 15 הגעתי לשם ואמרו לי סופרמן ניצח אוטמטית כי אתה לא היית כאן ואחרי זה אמרתי לך שי תביא לי עוד הזדמנות לשחק נגד מישהו אחר או להחליף מישהו כי לא אשמתי שהייתי רעב אחרי שחזרתי אמרת לא אי אפשר אפילו אחרי 100 פעם שאמרתי לך שי תן לי עוד פעם ולכן אני בכלל לא מרוצה מזה , עדיף כבר הייתי נרשם לאליפות של פלייסטשן 2 ב TEKKEN 5 , אבל נרשמתי לאליפות של ה SAMP ובסוף גם לא רצית להכניס אותי וזה ממש מבאס שי , וזוהי הביקורת שלי

בכללי הלאן היה כיפי מאוד פגשתי מלא אנשים אבל בקשר לאליפות אני לא מרוצה ממנה בכלל!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.03.2007
    נכתב במקור על ידי ·°·»BroLeX«·°·
    לא הייתי מרוצה מהטורניר,דבר ראשון לא אמרתם כל פעם שמתחיל רבע גמר חצי גמר שמינית גמר

ובגלל זה פספסתי את תורי,אביב אמר לי יש עוד 24 מתמודדים עוד חצי שעה נסיים איתם ואז יתחיל השלב הבא אני הלכתי לחמש דקות פתאום כולם רצים אליי אומרים לי התור שלך עכשיו.
    היה אחד בשם תומר שהיה אחרי הראשי צוות של הטורנירים והוא כל פעם אמר שמתחיל חלק חדש בתחרות CS,GTA ועוד..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.06.2007
    עיר
    אשקלון
    אז זהו בר שאף אחד לא אמר את זה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.06.2008
    עיר
    רעננה
    היה מצויין! ממש כיף, אבל אממ.. ניראה לי שצריך לעשות עוד איזה שהיא פעילות, נגיד מי שרד הכי הרבה זמן על משאית נוסעת או משהו כזה.. =|
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.03.2008
    נכתב במקור על ידי BaRKiD
    היה אחד בשם תומר שהיה אחרי הראשי צוות של הטורנירים והוא כל פעם אמר שמתחיל חלק חדש בתחרות CS,GTA ועוד..
    נכון הייתם יכולים להגיד לי עם יש לכם בעיה או משהו והייתי עוזר לכם..

סתם אני מסתבלט עליכם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.04.2008
    עיר
    נתניה
    היה מאוד כיף
    לא זכיתי,לא נורא.
    היה ארוך וכיפי.
    Perfection]cARR1ER]

שלי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.09.2007
    נכתב במקור על ידי dany930
    לא מרוצה מהאליפות כי היו מלא אנשים ששיחקו לפני והייתי רעב הלכתי לקנות פיצה שמה קצת רחוק גם טיילתי קצת שמה לפני שקניתי חשבתי אמצא משהו יותר זול בסוף קניתי פיצה סיימתי לאכול חזרתי לביתן 15 הגעתי לשם ואמרו לי סופרמן ניצח אוטמטית כי אתה לא היית כאן ואחרי זה אמרתי לך שי תביא לי עוד הזדמנות לשחק נגד מישהו אחר או להחליף מישהו כי לא אשמתי שהייתי רעב אחרי שחזרתי אמרת לא אי אפשר אפילו אחרי 100 פעם שאמרתי לך שי תן לי עוד פעם ולכן אני בכלל לא מרוצה מזה , עדיף כבר הייתי נרשם לאליפות של פלייסטשן 2 ב TEKKEN 5 , אבל נרשמתי לאליפות של ה SAMP ובסוף גם לא רצית להכניס אותי וזה ממש מבאס שי , וזוהי הביקורת שלי

בכללי הלאן היה כיפי מאוד פגשתי מלא אנשים אבל בקשר לאליפות אני לא מרוצה ממנה בכלל!!!
    אני זוכר שעוד מישהו שאל את שי ''מה.. היתיי רעב, נו תן לי עוד הזדמנות'' שי: ''זה החוקים''.
    משהו כזה.... ואם אני לא טועה הוא אפילו קרא את החוק מאיזה דף (שמעתי במקרה).
    עריכה:
    ''חובה על השחקן להיות בקרב המתחם''.
    (משהו כזה..).
    Michael Richards
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    נכתב במקור על ידי ·°·»BroLeX«·°·

ירין, היה מישהו שהודיעו בשמינית גמר, רבע גבר ובחצי גמר, בגמר אני הודעתי אישית.

בקשר לזה שלא הגעת לתחרות בזמן, בעיה שלך. ע"פ החוקים כתוב ואני מצטט:"אין לעזוב את אזור הבמה המרכזית בזמן הטורניר".
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    נכתב במקור על ידי dany930

כמו שכבר אמרתי אני דוגל בעמידה בנהלים ואני שמח שעמדתי בהם.
    ואני שוב מצטט מן החוקים:"אין לעזוב את אזור המבה המרכזית בזמן הטורניר".
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.07.2008
    עיר
    נס ציונה
    איזה כיף היה......
    הארגון שלכם היה מצוין.
    ואהבתי כל רגע XD
    אלון,
    קרדיט לדני sSkin על החתימה והאייקון.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.01.2008
    עיר
    אילת(הלוואי)
    אאממממ היה אחלה טורניר היה מאוד כיף הגעתי לרבע גמר ופוקסר ניצח אותי
    אבל בכללי היה טורניר אחלה ואחלה של שופטים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.05.2007
    עיר
    נצרת עילית
    haya turnir tov... zahiti makom 3!!
    matai ani mekabel et hapras sheli?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.04.2008
    לא קראו לי וההיתי כל הזמן שם...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.03.2007
    נכתב במקור על ידי gmR DinAmit
    לא קראו לי וההיתי כל הזמן שם...
    כל אחד נקרא שלושה פעמים לבמה אחרי שלושה פעמים והוא עדין לא בא ניצחון טכני ליריב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.04.2008
    נכתב במקור על ידי BaRKiD
    כל אחד נקרא שלושה פעמים לבמה אחרי שלושה פעמים והוא עדין לא בא ניצחון טכני ליריב.
    אבל לא עזבתי את המקום וההיתי עם עומר ולא קראו..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    נכתב במקור על ידי gmR DinAmit
    אבל לא עזבתי את המקום וההיתי עם עומר ולא קראו..
    כמו שבר כתב, אני קראתי לכל אחד במערכת הכריזה 3 פעמים, לאחר הפעם ה-3 שהוא לא הגיע הוא נפסל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.05.2008
    עיר
    תל אביב
    שי אתה צודק
    ועכשיו כל מי שאמר לי שאני הייתי לחוץ שכל פעם שאלתי אם קראו לי.. מתי שהלכתי לכמה דקות לנשום אוויר בחוץ או כל דבר אחר.. בסוף זה השתלם לי.. ובאתי בזמן לקרבות .. ולא התלוננתי כמו כולם..

אגב הגעתי עד הקרב השלישי נגד בר .. ניצחתי 2 אנשים, כבוד הא ?
    שתף ב-Google+

הרשמה