תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 15 מ 15
    הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    מה דעתכם לקחת יוזמה ולעזור לנו לפתור את בעיית האון-ליין?
    איך?! - אני חושב שכמנהלים של אתר כה גדול יש לכם מספיק גב וכח לפנות לכל ספקיות האינטרנט ולמצוא ספק אחד שיכול להתחייב כי הוא תומך באופן מלא בפלייסטיישן-נטוורק.
    בנוסף, אפשר ואף צריך לכתוב מכתבים הן לחברות המשחקים (בעיקר קונאמי) והן לסוני עצמה וליידע אותם שיש פה כמות נכבדת של משתמשים שלא נהנים מהמכשירים והמשחקים שהם רכשו.
    מה אתם אומרים? יש סיכוי שאתם מובילים יוזמה רצינית?

הצטרף בתאריך
    23.12.2006
    ה-PSN עובד יופי טופי עם בזק בינלאומי.
    הזמנות ל-"Lockerz" אצלי!!!
    http://www.youtube.com/watch?v=70_hU6oCRLk

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    בלי לזלזל הם רק מנהלים אני לא חושב שיש להם את האפשרות לשנות את זה...
    והPSN עובד מעולה.

PSN ID: XyuviX

הצטרף בתאריך
    26.02.2008
    עיר
    p-t
    well...
    לפני כמה זמן עשיתי ניסוי שכלל נתבים שונים (שבכולם נפתחו הפורטים שצריך), חיבורים שונים (אלחוטי וקווי) , ספקים שונים (בזק בינלאומי , נטוויז'ן , 012 סמייל) .
    האשכול נמצא פה איפשהו ויכול לשמש לך לעזר.

סיכום קצר שמתייחס לאותו זמן שבו נעשה הניסוי (כי מה לעשות דברים יכולים להשתנות מבחינת חברות התקשורת). חיבור דרך בזק בינלאומי נתן את הקישור היציב ביותר (עם כל הנתבים) כאשר כל המשחקים שלא התחברו בכלל עכשיו כן מתחברים ומשחקים שהיו מתנתקים אחרי מספר שניות היו עובדים חלק לחלוטין.
    012 סמייל הוציאה את הציון הגרוע ביותר פה כי לא רק שרוב המשחקים לא התחברו בכלל ומה שהתחבר התנתק לאחר מספר שניות (גם פה נעשה שימוש במספר נתבים) בנוסף בשירות שלהם לא נתנו יחס כמו שצריך לא ניסו בכלל להגיע לפתרון ונתנו הרגשה של זלזול בלקוח (כולה פלייסטיישן ... שאר הדברים עובדים לך כמו שצריך...)

לפני שיתחילו להתרעם עליי הפאנבוייז של 012 (ולא חסר כאלה) כמו שרשמתי באשכול המקורי המחקר הקטן שעשיתי נועד לעזור לאנשים פה ואולי איכשהו ליצור מודעות לחברות ה ISP שיש אנשים שחשובה להם האפשרות לשחק במשחקי רשת בפלייסטיישן ולא רק לגלוש ולגנוב מוסיקה וסרטים דרך האינטרנט.

הצטרף בתאריך
    08.01.2007
    עיר
    תשאלו ותדעו
    אם אתה חדש כאן אז תוכל לראות בלנקייה קישור לפתיחת פורטים אבל אם אתה רוצה לדעת בדיוק איזו חברה היא הכי אמינה בשביל להתחבר לאינטרנט חד וחלק שבזק עובד ודיי יציב והשני הוא 013 ולגבי השאר אין מה לעשות וזה רק מבדיקות ודעות של אנשים שפרסמו כאן בעבר .
    ואין מה לעשות או למי לשלוח מכתבים כי אנחנו לא נוכל לעשות כלום אנחנו לא חברה גדולה אלא פורם של אנשים שמנסים לעזור במה שאפשר ולחקור<_<

הצטרף בתאריך
    28.10.2007
    מישהו רוצה הנחות ב013 ..?
    אני עובד שם ויש לכם עוד שבוע לנצל אותי עד שאני עוזב...
    מי שצריך שישלח לי PM..

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    אני חושב שהיה יותר טוב שתפנה למנהלים באופן אישי בה"פ במקום לפתוח סתם דיון לא הכרחי

הצטרף בתאריך
    15.12.2007
    לפי נתוני גיימינג אמיתיים (מהמחשב כן כן),
    014 היא הספקית הכי טובה בישראל (הופה, הכי טובה לא אומר שהיא טובה, וזה נכון מאוד עבורה, המון לאגים בשרתים אירופאים לאחרונה)
    012 - במקום השני. סביר בפינגים בחו"ל, קצת גבוהים משל אחרים אבל אני מכיר מישהו שיש לו שם חבילת גיימרים והוא נהנה מאוד ממנה :X
    013 - זוועה שבזוועה. פינגים זוועתיים בחו"ל, כשלמישהו מישראל יש 100 ל-013 יש 250 פינג.
    קיצר לא שווה.

הצטרף בתאריך
    27.10.2008
    אני חושב שבאמת יש מקום יותר לפתח את נושא ההתחברות לרשת דרך הפלייסטיישן
    יש הרבה מאוד בעיות בנושא להרבה מאוד אנשים, וגם אני אחד מהם.
    אני חושב שהעלתי לפורומים כאן יותר מ5 פעמים את הבעיה ולא קבלתי עזרה בכלל.
    כל אחד כמובן מתנער מהאחריות הספקית, חברת הנתבים וכו'... בסופו של דבר נשאר המשתמש לבד ואין לו מה לעשות אלא רק לפנות לפורומים.
    אני אישית ניסיתי הכל כולל המדריך של THE CRUSH ושום דבר לא עזר.

הצטרף בתאריך
    09.04.2008
    עיר
    יהוד
    לדעתי אתה צודק במאה אחוז.
    אתם, שמעללים את בזק בינלאומי 014, היא גם הספקית שלי ויש לי המון בעיות באונליין.
    אין, שום פתיחת פורטים, DMZ וכו' עזרו לי אז אלה שעובד להם יופי טופי שפשוט לא יגיבו פה.

הצטרף בתאריך
    27.09.2008
    עיר
    תל-אביב
    לי יש בזק נטווישן 5 מגה ועובד לי מעולה

הצטרף בתאריך
    15.11.2007
    תפסיקו להלל את בזק סתם. יש לי פלייסטיישן כבר יותר משנה, בהתחלה הייתי מחובר דרך נטוויז'ן וזה היה סיוט, עברתי לבזק והמצב השתפר מאוד, אבל עדיין - יש ניתוקים, יש משחקים שהאון-ליין שלהם לא עובד כמעט ובכלל (PES) ובתקופה האחרונה (החודש האחרון) יש הרבה יותר בעיות מבדר"כ.
    תאמינו לי שאם הרבה אנשים יפנו אליהם הם יבדקו בדיוק מה ה-IP של השרתים של ה-PSN וידאגו לפתוח נתיבים בצורה טובה יותר לשם. הבעיה היא שכל אחד מתמודד עם הבעיות שלו בעצמו במקום שיהיו פה כמה חברה' רציניים שיקחו על עצמם לייצג את כולם.
    נערך לאחרונה על ידי pamagosta; 27.12.2008 בשעה 16:52.

הצטרף בתאריך
    22.12.2008
    עיר
    חיפה
    לי יש בזק ועוד לא נתקלתי בבעיה אחת.....גם בPSN גם במשחקים בכל דבר עוד לא נתקלתי בבעיה אחת...וגם בקטעים של ההמתנות זה עובד מהר ואני בקושי צריך לחכות...

הצטרף בתאריך
    27.10.2008
    נכתב במקור על ידי pamagosta
    תפסיקו להלל את בזק סתם. יש לי פלייסטיישן כבר יותר משנה, בהתחלה הייתי מחובר דרך נטוויז'ן וזה היה סיוט, עברתי לבזק והמצב השתפר מאוד, אבל עדיין - יש ניתוקים, יש משחקים שהאון-ליין שלהם לא עובד כמעט ובכלל (PES) ובתקופה האחרונה (החודש האחרון) יש הרבה יותר בעיות מבדר"כ.
    תאמינו לי שאם הרבה אנשים יפנו אליהם הם יבדקו בדיוק מה ה-IP של השרתים של ה-PSN וידאגו לפתוח נתיבים בצורה טובה יותר לשם. הבעיה היא שכל אחד מתמודד עם הבעיות שלו בעצמו במקום שיהיו פה כמה חברה' רציניים שיקחו על עצמם לייצג את כולם.

יש באמת דרך לדעת מה הכתובת של השרת של כל משחק?
    אני למשל דברתי עם התמיכה של 012 והוא בקש ממני לקבל את השרת של PES, ואין לי מושג איך להביא לו את הנתון הזה.

מישהו אולי יודע?

הצטרף בתאריך
    27.08.2008
    עיר
    הכי טובה בארץ!
    נכתב במקור על ידי GuyK1994
    ה-PSN עובד יופי טופי עם בזק בינלאומי.
    מצוין עם הוט ונטויז'יון!
    לא נתקלתי אף פעם בבעיות

הרשמה